17 fakti minu kohta

 1. Mulle ei meeldi kõrgused.
 2. Mulle ei meeldi putukad, eriti ämblikud. No ma võin neid vaadata kasvõi 10 cm kauguselt ja ei tunne hirmu aga nii kui nad hakkavad minu poole tulema on paanika lahti. No ja kui nad juba minu peal on siis…pange parem kõrvad kinni. :D
 3. Mulle ei maitse oliivid, sinihallitusjuust ega mereannid. Siia võiks ilmselt lisada veel hulgaliselt muid toitegi aga ma ei viitsi praegu nii koledatele asjadele mõelda. Ma ei taha end hommikul vara täis oksendada siin.
 4. Mul on hetkel mõlema jala peal mitu suurt vesivilli mis on katki läinud. Ostsin uued botased aga need kurivaimud hõõruvad ja ma ei tea mida ma nüüd jalga panema pean. Mitte midagi ei saa jalaotsa panna ilma, et ma valust ei ägiseks. Enne käisin plätudega õues, sest Koeral oli pissihäda ja kedagi teist kodus ka ei ole.
 5. Kui ma olin umbes 7-aastane siis opereeriti mul ülevalt üks piimahammas ära, sest selle taga oli üks hambatükk mis ei lasknud pärishambal välja tulla. Nii, et mul oli 3 hammast põhimõtteliselt. Sellepärast sain ma ka breketid ja muud möllud tasuta.
 6. Kui ma olin umbes 8-aastane siis käisin ma AASTA AEGA JÄRJEST IGA JUMALA KUU, kõhuvalu kurtes perearsti juures. Tema aga ei saatnud mind mitte kuhugi edasi ja lihtsalt lasi mul piinelda. Väitis, et ma umbes teesklen ja ei viitsi koolis käia lihtsalt! Lõpuks saadeti mind siis kuskile edasi ja avastati, et mul on 3 neeru(!!). Kõik nad on loomulikud ja kaasasündinud, üks on lihtsalt teistest väiksem. Valu põhjuseks oli aga kuseteede kitsenemine, see lõigati välja ja nüüd on kõik korras. Neerud jäeti ka kõik alles. Ma olin isegi telekas sellega, sest see suht special thing. Kui keegi äkki mäletab, siis kunagi oli mingi Eesti sari kus näidati igasuguseid oppe ja haigusi. Jumal annaks, et ma selle nime mäletaks…Igatahes ühes sellises saates olin. Ja no see oli juba hea 10 aastat tagasi.
 7. Kui ma olin 10-aastane siis käisin ma kolmandat korda operatsioonil. Mandli ja adenoidi omal. Mul lõigati ainult üks adenoid ära, sest muidu ei oleks ma saanud hingatagi. Päris jube kogemus oli. Ja nüüd mulle tundub, et oleks aeg teine ka maha võtta, ühe poolega on vahepeal suht võimatu hingata.
 8. Mul ei ole mitte kunagi olnud ühtegi luumurdu. Vähemalt mitte selliseid mis oleks kipsi vajanud.
 9. Mäletate ükskord ma rääkisin, et kukkusin ühe jalaga wc potti kui üritasin boileri soojust muuta? Ma vist murdsin jalalaba peal midagi ära. Peale seda on mul selle jalalaba peale tekkinud imelik muna. Umbes nagu kondid oleksid valesti kokku kasvanud vms. Väga kahtlane. Mitu nädalat oli valus.
 10. Ma olen näinud ainult ühte oma vanaema ja tema suri ka poolteist aastat tagasi. Kumbagi vanaisa ega teist vanaema polnud mul au kohata.
 11. Ma hakkan oma tulevase lapsega kasutama riideist mähkmeid.
 12. Ma ei oska pokkerit mängida.
 13. Ma ei salli õmblemist ega tikkimist aga samas kududa ja heegeldada meeldib mulle küll.
 14. Mulle ei meeldi kui keegi tuleb mind õpetama aga ise teen seda suurima heameelega.
 15. Pubekana oli mul ideaalne nahk aga nüüd on see nagu skandinaavia mäestik! :(
 16. Kui ma veel päris tatt olin siis mängisin ma koguaeg rasedat. Toppisin endale ühe lambikupli pluusi alla ja kujutasin ette mis tunne oleks päriselt rase olla. :D
 17. Kui ma väike olin siis oli mul üks selline punane tuukrimüts, millel oli tutt peas ja see salliosa nägi välja nagu kuke lõualott, no mul ei tule meelde kuidas seda nimetati. Kokuti, klokuti…? Igatahes sellega ma norisin koguaeg kukega sõda, tema arvates nägin ma siis välja nagu teine kukk, aga ükskord ta tuli mulle lõpuks kallale. Hüppas selga ja peksis nokaga pähe.

Comments

comments

9 thoughts on “17 fakti minu kohta

  • Neid peaks olema kaks.. mul on ära lõigatud.. öeldi adenoidID.. ja mul kasvasin nad tagasi.. teist korda opereeriti ka ära.. ja nüüd tundub, et mul oleks kolmandat operatsiooni ka vaja. Ja sama korraga võiks nad lõpuks need mandlid ka võtta. Vaja mul neid otseselt ju ei ole ja angiinis ka piinelda ei viitsi :D.

   Aga see viimane punkt on kõige parem :D.

  • Mulle jäi ka meelde, et 2. Ja seda tean ka,et nad kurivainud tagasi kasvavad…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.