36 fakti minu kohta

 1. Kunagi, kui ma olin mingi paari aastane, sain kukelt peksa. Ta hüppas mulle keset õue selga, ning peksis mulle nokaga pähe. Ma ulgusin tema all mitu minutit, enne kui naabrimees mind ära päästis.
 2. Ma olen ainult kaks korda oma elus kolinud.
 3. Kui ma pubekas olin, oli mu lemmik laulja Avril Lavigne.
 4. Ja enne pubekaiga fännasin ma Inest.
 5. Annemaia nimi pärineb mu ema nimest (Anne).
 6. Ma võiksin ühe päevaga ilmselt sada pakki nätsu läbi nätsutada, kui lõualuud valusaks ei jääks.
 7. Mu lemmik tee on tillitee. :D
 8. Mu lemmikud värvid on helesinine ja tumeroosa. Meeldivad ka must ja punane.
 9. Mu lemmik lill on gerbera.
 10. Ma usun karmasse, seega ma üritan alati kõiki aidata, kui ma vähegi saan ja üritan alati käituda õigesti. Mida külvad, seda lõikad, oli vist see vanasõna.
 11. Ma usun ka saatusesse. Mingid asjad on elus kindlasti ette määratud.
 12. Mind on väga kerge endast välja viia.
 13. Ma laon kaarte. Mul on olemas tarot kaardid, aga ma ei ole nendega juba Annu sünnist saadik ennustanud.
 14. Aga samas pole ma mitte kunagi käinud ennustaja juures. Tahaks minna…
 15. Ma pole mitte kunagi proovinud sushit, merekarpe, pöffi, tigusid, putukaid jms. Minu arvates on need…kahtlased ja ei kutsu nagu eriti proovimagi. :D
 16. Mulle ei maitse vürtsised toidud.
 17. Mulle ei maitse gaseeritud vesi. Tegelikult ei meeldi mulle üldse eriti gaseeritud joogid. Kui on valida kas sprite või mahl, siis valin pigem mahla, või tavalise vee
 18. Mulle ei maitse sinihallitusjuust.
 19. ”Heeringas veenuse õlal” on minu arvates suht rumal saade. No nii haiged naljad, et paha hakkab.
 20. Ma vihkan suusatamist.
 21. Ma olen laisk kui lohe. Ma võin vabalt terve päeva diivanil vedeleda ja sarju vaadata. Ilma igasuguste süümepiinadeta.
 22. Kunagi ilus üks selline pubekate ajakiri, nimega ”Stiina”. Ma suht fännasin seda ja mul oli selle tellimuski, aga siis lõpetati selle tootmine.
 23. Tänu mehe tööle on mul suht korralik kogu cosmipolitane. Ma pole nendest pooligi läbi sirvinud…
 24. Ma sain oma esimese auto, kui olin 12-13. Tegin sellega põlluralli. :D
 25. Ma sõitsin esimest korda traktoriga 6-aastaselt.
 26. Ma joon iga päev teed. Ka suvel.
 27. Kui ma väike olin, siis ma vihkasin rohimist ja marjade korjamist. Ema sundis mind iga jumala suvi neid asju tegema ja ma oleksin vist endal enne näpud otsast lõiganud, kui üksi sinna peenarde vahele kükitama läinud. Eriti rõve oli porgandite rohimine. Võehh. Jumal tänatud, et mul oli hea sõbranna, kes minuga siis kõiki neid asju kribinal-krabinal kaasa tegi, et saaks kiiremini mängima tagasi.
 28. Mul on lapsepõlves olnud mitu rotti. Üks hüppas rämedalt kaugele. Ema koguaeg värises, kui minust mööda pidi minema, sest rott hüppas minu õlalt tema õlale. Koguaeg. :D Ja üks teine rott pani mitu korda oma puurist plehku. Ükskord oli mitu päeva kadunud ja kui ma olin juba alla andmas, leidis ema ta kraanikausi alt, pesupulbri koti pealt. Mamps oleks endal püksid täis lasknud. :D Aga kõige kurve asi selle rotiga oli tema surm. Ma mäletan nii hästi, kuidas ma ta maha jooksma lasin, aga tema tuli mulle sülle tagasi, pani pea mu käe peale ja lihtsalt suri ära. Ta oli juba väga vana ja haige, aga vähemalt elas ta pika õnneliku elu, sõi mida tahtis ja jooksis mööda elamist ringi. Kusi ka igalepoole.
 29. Meil oli kunagi maal umbes 15 kassi korraga. Terve elu jooksul on neid seal olnud vist sadu, sest eluseeski ei suudaks ma kõiki neid meelde tuletada. Koeri on ka ikka paras posu olnud.
 30. Mul oli kunagi üks paks, kollane kass, kelle nimi oli Pätu. Ma riietasin teda titeriietesse ja sõidutasin vankriga mööda hoovi. Ta armastas seda täiega, ja ronis ise koguaeg tagasi, ning magas seal vankris rahumeeli.
 31. Mul on kodus lasteraamatuid kaks korda rohkem, kui täiskasvanute omi.
 32. Mul pole mitte ühtegi allergiat.
 33. Ma olen väga harva tõsiselt haige. Olin viimati kõrges palavikus vist 2011 aasta suvel. Ja seda ka ühe öö.
 34. Mu mees nakatas mind sihvkade söömise haigusesse. Nüüd nosime neid õhtuti koos diivanil, kui filmi vaatame.
 35. Ma ei teaaaaa, mida täna süüa teha…
 36. Ma ei viitsi/oska/suuda rohkem fakte enda kohta kirja panna ja lähen parem panen päti magama.

Btw, mida teha, kui laps ei söö minu tehtud püreesid? Anna ainult magusat ja puuvilju. Vahel ei kõlba see ka. Lõhe meeldib ka. Aga ainult nendest ju ka toituda ei saa. Ning ta on veel liiga väike, et rakendada tema peal ”kui ei kõlba, oled ilma” meetodit. Enne ikka sõi oma kapsad ja porganid vähemalt näputoiduna ära, aga enam ei lähe see ka. 

Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

12 thoughts on “36 fakti minu kohta

  • Midagi hetkel vist. Me otsisime apteekidest seda rohtu, et ostan ise ära, aga kuskil polnud. Öeldi, et see ilmselt retseptiga. Ema helistas arstile ja tema ütles, et peab olema ilma retseptita ka. Täna käis ta jälle linnas, ma ei tea, äkki ta täna sai ostetud. Mind ajab see hoolimatus lihtsalt marru!

 1. Mis selle ravimi nimi on? Apothekal on näiteks netiapteek ka olemas, kus lemmikloomade sektsioon eraldi olemas. Äkki saaks talle kasvõi internetist tellida selle sinna.

 2. Ma olin ka Stiina fänn ja mul on riiulis mitme aasta jagu Stiina ja Cosmopolitani ajakirju. Lisaks veel igasugu muid ajakirju, mis soetanud olen. Koguaeg mõtlen, et küll ma varsti loen aga noh jah.. :D Samas Stiinadest kasu ka, sest kui hakkasin enda soengutest postitust tegema siis meenus küll aeg millal värvisin ja millega värvisin aga värvi nimi vot ei meenunud. Lappasin siis vanu Stiinasid ja leidsin üles :D :D

  • Kui kunagi nüüd kolima pean, siis ma ei teagi mida nende ajakirjadega teha. Ma ei usu, et ma neid nüüd veel lugema hakkan, aga samas…äkki hakkan? :D (mis siis et praegu on mul youtubest umbes 3 kuu jagu videoid vaatamata, sarjasid pole ma umbes pool aastat vaadanud, ma isegi ei mäleta millal ma viimati mingit raamatut lugesin ja bloglovingi oli mõne päeva eest 100 postituse suurune). :D

 3. Hahh, osadest asjadest võin copy-paste teha. :D

  1. Olen ka kuke käest peksa saanud, aga selle erinevusega, et mul oligi lemmikloomaks tige kukk, kelle ees ma ise oma jalga üles-alla kiigutasin, et ta mulle kallale tuleks
  9. Mu lemmiklill on gerbera.
  15. Ma pole mitte kunagi proovinud sushit, merekarpe, pöffi, tigusid, putukaid jms.
  24. Ma sain esimese auto 16-aastaselt, ka põlluralli jaoks. 12-13aastaselt sõitsin sõprade mootorratastega. Sõbrad olid 3-4 aastat vanemad.
  25. Võisin olla ka umbes 6-aastane, kui esimest korda traktoriga sõitsin, aga seda ma ei mäleta. Mõned aastad hiljem sõitsin esimest korda linttraktoriga, seda mäletan küll ja see oli hirmus. :D
  27. Vihkasin samuti rohimist ja marjade korjamist, kõplamist ka. Enam ei vihka, nüüd on nii mõnus oma aias tegutseda.
  28. Mul on olnud lapsepõlves palju rotte, veel esimese lapse sünni ajal oli mul 16 rotti. Esimene rott elas lahtiselt, magas kaisus, püüdis öösel hiiri. Unustamatu tegelane, nutsin teda aastaid taga. Ei asendanud teda ka 30 + rotti, mis on ühtlasi maksimum rottide arv, kes mul korraga on olnud. :D
  32. Pole allergiaid.
  33. Olen samuti harva päris haige, viimase 7 aasta jooksul on kõrget palavikku 2 korda ette tulnud, mõlemad rinnapõletiku pärast. Enne laste sündi olin tegelikult tihedamini haige, pärast pole enam olnud aega haige olla. ;)

  • Vat kui lahe! :D
   Ja wow, niii palju rotte… Terve tuba oli vist puure täis? :D

  • Kui omaette kolisime, siis oli tõesti rottidel oma tuba. :D Aga muidu oli 3 puuri, millest suurim oli vist 2 meetrit kõrge ja see oli hiljem veel ära ka poolitatud, emased ühel pool ja isased teisel pool. Närvihaiged või poegadega olid siis veel omakorda eraldi. :)

 4. Pingback: Rotid! | KUUS SIDRUNIT

 5. Pingback: 11 fakti minu kohta | Lipsuke

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.