#ABSURD

Veetsin just pool sajandit erinevatele numbritele helistades ja üritades teada saada enda ning Annemaia proovide vastusied. Meie perearst puhkab (kui palju üks inimene ühe suve jooksul endale puhkust võtab, ahh? Juba kolmandat kuud üle nädala puhkab). Seega esmalt helistasin laborisse, ”eiei, meie ei saa neid andmeid väljastada, helistage oma arsti asendajale, nemad kindlasti saavad vaadata”. Okk.
Kuna ma ei tea kes asendab, siis helistasin registratuuri ja küsisin. Vastas väga tõre tädi, ülimalt tülpinud toonil. Õnneks sain ikka numbri ka.
Helistasin siis asendajale ja tema ütles kohe, et ”eiei, meie neid andmeid ei näe”. No nagu mis mõttes?! See on küll ülimalt normaalne, et ma pean nüüd esmaspäevani ootama, et teada saada kas ja mis mu lapsel on.

Ma saan aru, et peab andmeid kaitsma, ja ei saa igale suvalisele öelda, aga nagu… 

Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

6 thoughts on “#ABSURD

  1. eesti.ee-s mingeid proovide tulemusi ei näe. Kuid seda võib näha sellises portaalis nagu e-tervis.ee. Kui on muidugi id-kaardi kasutamise võimalus kodus. Seal näeb lapsevanem ka oma lapse andmeid. Erinevaid uuringu ja proovide tulemusi jne.

  2. Ma ka imestan, et palju neid puhkusepäevi perearstidele küll määratud on? Me käime seal ikka üsna tihti ja üle poolte kordade on ta alati puhkusel olnud :D

  3. Perearstid on ka inimesed. Olenevalt asutusest on puhkust siis kas 4 või 5 nädalat. Räpinas puhkavad perearsti jupiti ehk siis iga kuu natuke. Sel ajal asendavad siis teised perearstid. Kui analüüse käisite tegemas,siis ei teadnud, et perearst puhkama läheb? Lohutuseks võin öelda, et rohkem sel aastal sinu perearst ei puhka :)

    • Seda muidugi ja minu pärast puhaku palju tahab, aga see võiks paremini korraldatud olla. Selline asi ju ka okei ei ole, et inimesed peavad oma proovide vastuseid nädal aega ootama. Laps on vb haige ja peab päevade viisi edasi piinlema, raviga alustada ei saa, sest arst puhkab! Milleks see asendusarst siis üldse on, kui ta ei suuda isegi laborisse HELISTADA ja küsida, kas proovid on korras.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.