Appi, mul pole midagi selga panna! Ehk paksu JA raseda elu on raske.

Pange silmad kinni, ma hakkan hädaldama! :D

Suvekuuma saabumisega on saabunud ka minu suursuur hädaldamine. Iga jumala kord, kui hakkame välja minema, kukun mina vinguma. ”Musi, mul pole ju midagi selga panna! No vaata seda kuramuse pluusi, kuhu ma lähen niimoodi, pool pekki paljas?!”, ning lappan oma põhjatut kappi hüsteerias edasi. Mul on reaalselt praegu 2 korralikku ‘väljas käimise’ pluusi, mida kannan siis kordamööda. Ja jumal selle eest, kui juhtub, et mõlemad mustaks saavad. Siis tuleb maailmalõpp kah.

Umbes 2 nädalat tagasi ostsin alles 4 toppi ja ühe pikavarrukaga pluusi. 2 esimest toppi on mul siis kasutuses – üks kohekohe jääb väikseks, kõht piilub juba, ülejäänud 2 on veel liiga kleidid, ostsin natukene suuremad, ja ma näen nendega välja nagu kõige hullem vaalaskala. Need ei hoia ümber kõhu, ja siis ei ole eriti aru saada, et mul titekõht, vaid see näeb välja nagu üritaksin oma päästerõngast peita. Ning see pikavarrukaga pluus… Do I need to continue? Õues on miljon kraadi sooja, kuhu ma sellega lähen praegu?

Pükstest ei hakka ma rääkimagi. Lihtsalt palvetame, et tuleb soe sügis ja ma ei vaja teksasid. Hetkel elan põlvpükstes, mis venivad kahte lehte laiali nagu lendorava nahad.

Üks normaalne kleit on mul ka õnneks. Aga no jumal, kui palju saab ühe ja sama kleidiga käia?!

Kuna mind on õnnistatud sellise elukohaga, et meil on siin veekogu lähedal, tahaks nagu randa ja ujuma ka minna. Aga millega!? Kuhu sisse ma oma topelt D topin? Kui juba enne oli raske leida normaalset rinnahoidjat, siis nüüd on see juba ilmvõimatu. Ma mingiaeg käisin ringi, ja otsisin bikiine. No sellist suurust ei ole olemaski ju!
Saate aru, selleks, et ma kodus ära ei sulaks, ja saaks ikka mehega koos randa minna, pean ma end riide panema nagu lumeinimene! Kes kurat käib ujumas tavalise rinnahoidjaga, mille peale on tõmmatud poolik pluus (nagu sportrinnahoidja pmt)? Ja kuna ma ei julge enam oma tsellut lehvitada, ja jalga pole ka midagi panna, käin ma rannas PÕLVPÜKSTEGA!
Ei, inimesed üldse ei vaata mind nagu pooletoobist… :D

Ja kui teil tekkis küsimus, et miks ma siis ei telli endale netist? Hmmmm… Kaks sõna: rase ja paks. Kõike peab enne selga proovima ja mudida saama, sest 90% juhtudest need asjad ei istu lihtsalt selga. Ja maruimelik oleks nüüd mõnda netipoodi kirjutada, ja nõuda 10 erineva eseme mõõtusid, igatepidi ja kõikvõimalikes variantides.
”Tere, mis on toote A,B,C,D ja E puusa-, kõhu-, sääre-, reie-, kintsuümbermõõt, -pikkus,-laius, -kaugus, sisesääre mõõt?” :D :D :D

Muidugi on võimalus, et surun end lihtsalt oma raseduseelsesse pluusidesse, aga tahaks neid ikka pärast ilma ‘kõhuta’ ka veel kanda. Nimelt riided on sellised imelikud asjad, et nad venivad välja.

Comments

comments

7 thoughts on “Appi, mul pole midagi selga panna! Ehk paksu JA raseda elu on raske.

  1. Soovitan sul vaadata http://www.everything5pounds.com lehekülge. Mu ema, kes on suht +size sai sealt 7€ väga ilusad bikiinid mis sobivad vabalt ka topelt D korvile. Samuti on seal palju muid riideid mis sobivad ka rasedale ja on odavad. :) Kui on huvi siis saan anda kontakte kelle kaudu sealt tellida saad.

  2. Jah, tuttav tunne. Enamasti lähevad mulle siiski mu eelnevad riided selga, aga ma ei taha neid väga välja venitada… Mingi 3 suvekleiti on sellisest venivast materjalist, et saab hästi kanda ja siis on veel 2 paari rasedateksaseid..Ülejäänud kapp koosneb vanadest riietest, mis ei lähe selga või ei taha välja venitada :D.

  3. Bikiinide kohta oskan ma nii palju kaasa rääkida, et kui mina olen leidnud omale ilusad bikiinid, mille ülaosa on paras, topelt D-le, siis püksid on nagu langevarjud. Halloo… see, et mul suur rind on ei tähenda, et mul ka suur tagument on. Ja kahjuks need, mis mina leidnud olen, poes eraldi ei müüda :/

  4. Hahaha, nii tuttav tunne! No tõesti ei ole midagi selga panna.. või isegi kui midagi parajat leiab, siis ei tunne end sellest hästi. Aga siiski olgem õnnelikud, et on soe ja saab suvel rase olla, me ei pea vähemalt talvejopesid taga ajama, mis eest kinni ka läheks, kuna ilma ju kuidagi ei saaks :D

  5. Tartu New Yorkeris ja Seppälös ja ilmselt ka Lindexis on eraldi osadena müügil bikiine, viimati seal käies olid ka suured ülaosad. Endale meeldivad alumise osana sellised, millel on külgedelsuured seotavad lipsud (saab reguleerida aga ei näe välja nagu kaks lappi nööriga). Igausgu poola kaupade poodides on ka, seega tasub otsida. Muidugi on ka see, et suured numbrid maksavad tihtipeale hingehinda ju :(

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.