Beebimaailm – üks igavene jant ja jama!

Kopeerin teile siia postituse oma beebigrupist, omaniku loal loomulikult. Vot ei tasu ikka selle beebimaailmaga jännata. Üks pidev susserdamine ja pärast mitte ühtegi vabandust sa ka ei kuule! Ei saa mina aru mis inimesed seal töötavad.
Oeh, oleks see siis esimene taoline kiri, mida ma näinud olen, aga ei! Neid rahulolematuid kliente on veel ja veel. Ma pole vist mitte iialgi, mitte ühegi poe kohta nii palju jama kuulnud (maxima ei loe :D)!

”Vajan ka väljaelamist 2 juulil puhastasin meie suurema lapse udupeent Hartan käru (mis oli selleks hetkeks 2 aastat vana ja heaperemehelikult hoitud ning hoooldatud ja rohkem seisnud kui veerenud) ja valmistasin selle beebi sünniks ette ning siis avastasin, et tagumised rattad laperdavad kuidagi kahtlaselt all. Võtsin kerge nupulevajutusega alt ära, et lähemalt vaadata ja raputasin kergelt, et aru saada, mis värk on. Seepeale ratta sisemus kõrises ja seejärel lendas kuullaagreid paremale-vasakule elutuppa laiali.
Selge – helistasin siis Mustamäe teel asuvasse Beebimaailma, kus täru ostetud ja rääkisin mure ära. Näitsik telefoni teel ütles, et see liikuvate osadega võib nii juhtuda ja vaja uued tellida. Selge. Abikaasa läks sama õhtu sealt läbi – tellis uued tagarattad ja maksis 50% ettemaksu – mul meel hea – lubati 4 kuni 6 nädala jooksul.
Läks 6 nädalat mööda – nende poolt vaikus. Helistasin siis ise, et ootan siis ja millal on lootust. Teatati, et puhkuste aeg ja kaup ikka “varsti” tuleb. Selge ootasin edasi. Vahel paari nädala tagant kui olin sealt mööda sõitmas, ikka pidasin kinni ja uurisin, et kus mu rattad on. Iga kord lubati, et kohe ja kohe – paari päeva jooksul selgub.
Nüüd viimased 3 nädalat olen helistanud iga nädala alguses ja lubatud on mulle iga nädala lõpuks. Täna siis jälle nädala lõpp ja helistasin. Tädi teisel pool teatas, et jah, kaup tuli, aga minu rattaid mitte ja ei tea millal tulevad :(((( Ma olen nii vihane, et tahaks nutta kõva häälega. Küsisin, et millal siis tulevad, et andke ometi mingi pädeva töötaja nimi – ma tahan vastuseid! Müüja ei tea numbrit, aga keegi “tark” pidi poest päeva peale läbi minema ja siis nad saavad mulle helistada ja öelda täpsemalt me nõutud küsimustele vastuseid.
2 okt – saab 3 KUUD – mida nad õige endale lubavad? Kas 3 kuud ooteaega ja ettemaks pole piisav kinnitus, et ma neid rattaid tahan. Mida ma ometi pean tegema, et neid rattaid saada? Nüüd kui see keegi helistab, siis nõuan poes seisvalt kärult rattaid. Krt, las siis vaatavad kuude kaupa enda laos käru, millel pole rattaid ja müüa ei saa seetõttu. Ehk tekib siis motivatsioon, need 2 õnnetut ratast ikka poodi saata.
Beebi on kohe sündimas, aga vanker juba 3 kuud kasutuskõlbmatu. Krt – 1000.- eurone udupeen vanker, mis laguneb peale 2 aastast kasutust ja siis selline jura uute detailide saamiseks. Täiesti haige värk. Ma räägin – vererõhk on laes, viha on kontrollimatult suur ja pole ju kindel, et see salapärane “keegi” üldse mulle täna helistaks, sest 3 kuud ei ole keegi vaevunud sealt helistama – ise koguaeg peab aktiivsem pool olema. Ei ühtki vabandust vms poe poolt, et asjad on sellise pöörde võtnud ….”

Comments

comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.