Beebimaailma voodisaaga vol 3. Soovitan suure kaarega mööda käia sellest poest!

Nii, kui te mäletate siis mõned nädalad tagasi kirjutasin ma oma titale soetatud voodi jamadest (vol 1 link)(vol 2 link).

Täna saabus siis see kauaoodatud kaunike. Or not. Kui mulle üleeile helistati siis öeldi, et nad saadavad mulle uue voodi aga seda pilti mida ma kohe alguses tahtsin ma ikkagi ei saanud. Pakuti siis sarnast, kaelkirjakuga aga mitte nii nunnu (LINK). No okei, pole hullu, see kõigest pilt. Toon pidi täpselt sama olema, wenge. See voodi aga mis mulle saadeti on sellest toonist väga kaugel. Wenge on väga tume pruun, peaaegu, et must. Ja kui nüüd lehelt üle kontrollisin siis tuleb välja, et seda konkreetset voodit ongi ainult kreemikas/pähkel toonis. No kuskilt otsast ei ole see ju see mida mina tahtsin. Wenge tooni tahtsin just ekstra selle pärast, et see sobiks magamistoaga kokku.
Meile saadetud voodikene on aga mingit imelikku tooni. Võre pulgad on ühte värvi ja see kuhu need kinnituvad hoopis teist. Üks toon on pigem punane kui pähkel. Ühesõnaga, mingi kahtlane käkerdis jälle. :(
Teeks pilti aga mul digika kaart katki ja telefoniga ei anna teha nii head pilti, et saaks aru midagi.

Voodi on iseenesest terve ja ilmselt püsib ka koos, katsetanud veel ei ole. Aga rahul pole ma ikkagi. Ma oskan nimetada ainult ühe hea asja selle voodi juures – põhi. Sel voodil on vineerist, tugev põhi, 6 õhutus auguga. Kuigi ma ei tea kas see on hea, et ainult 6 auku on? Kas õhk käib piisavalt läbi?
No kohe ei saa üle ega ümber sellest, et nad ei suuda mitte midagi õigesti teha. Esiteks, lehel on kirjas, et voodil käib ära kolm pulka, well, minu voodil käib ainult kaks. Äkki kellegi jaoks on see ülimalt tähtis, et käiks ära just KOLM pulka ja siis kui nad saavad voodi kus käib ainult KAKS… No ma ei tea, tundub, et neil oma mainest ikka täitsa ükskõik.
Ja teiseks, on kodulehel üldse info väga puudulik või täitsa vale. Milline on põhi? Mitmele kõrgusele saab seda tõsta? Mis mõõdus voodi on? Kas saab ühte külge eemaldada, ilma, et see kokku kukuks või ei? No ma ei saa aru, on nii raske lisada selliseid asju juurde või? Sellel konkreetsel voodil on enamus infot juurde pandud seekord aga eelmisel ei olnud mitte midagi, ise pidid mõistatama! Ja nii on ka paljude teiste toodetega antud lehel…

Ma ei teagi mis nüüd teha. Kas saata see äpardus jälle sama teed tagasi või leppida sellega, et järgmised jumalteab kui kaua ei sobi meie magamistoa mööbel omavahel kokku? Äkki peaks üldse teatama kuhugi, et nad sellist imelikku asja välja saadavad?
Minu mõistus enam ei võta. Mina seda beebimaailma kohe kindlasti kellelegi ei soovita, kui siis ainult kohale minnes ja nii, et ise vaatad kõik asjad üksipulgi läbi. Kullipilgul kohe, et ei oleks hiljem üllatusi.
Ahjaa, ühtegi vabandust ei ole ma tänase päevani saanud. Mitte, et see mind nüüd hullult masendaks või midagi, aga elementaarne ju kliendi ees vabandada kui sellist rämpsu saadetud on. Meelega või mitte, vabandus oleks siiski asjakohane.

Comments

comments

22 thoughts on “Beebimaailma voodisaaga vol 3. Soovitan suure kaarega mööda käia sellest poest!

 1. Nõustun täielikult. Õde sai kaksikud 2 kuud tagasi ja ennem seda otsustasime perega neile kinkida samad voodid nagu sinagi tellisid – õde ise rääkis et küll on ilus see hele jne. Mõeldud tehtud, soodukas oli ka ja tellisime siis 2 heledat karuga voodit. Üks vooditest tuli nädala pärast kohale ja oli samamoodi imelikult pakitud niiet me pidime kääridega seda lahti lõikama. Kriimud, värv oli pragunenud ja paljudest kohtadest maas. Olime maruvihased aga otsustasime teie voodi ka ära oodata et siis koos tagasi viia. Tuli teine voodi nädal ja poolteist hiljem ja sama jama. Viisime need voodid tagasi ja siis tuli suurim üllatus – aga te pole ju mitte ühtegi voodit tellinud, kuidas te julgesite siia tulla kaebama ja raha nõudma kui te pole ühtegi voodit tellinud. Näitasime tšekki ja pärast poolt tundi juhataja ja laotöötajatega saime siis voodit tagasi antud ja raha ka tagasi. Ei vabandatud ega midagi. Tellisime samad voodid kuskilt teisest poest Tallinnas ja kaksikud saidki need voodid :)

  • Täielik nahaalsus ikka! Peaks ikka tarbijakaitsesse kirjutama. Kohe kõik need lood kokku koguma ja pika kirja saatma. Mis kuradi tüssamine see olgu nii. Mõni veel ei seisa ka enda eest ja lasebki sel hullusel toimuda ja endale kotti pähe tõmmata!

  • Helista! Neil on niiiiiiii toredad inimesed seal tööl! (:
   See jama saada tagasi, osta mujalt parem, on mu siiras soovitus! (:

 2. Kindlasti ära jäta seda asja nii. Kui tellisid ikkagi teistsuguse voodi ja praegune ei sobi – miks leppida, eriti kui abdoluutselt. See peaks ikka hea tunne olema kui näed vaeva selle õige voodi soetamisel ja see lõpuks ka tuleb. Sul ju aega ju veel on, et see õige ka lõpuks saada, ma lihtsalt loodan, et see sulle ja beebile liigset stressi ei hakka tekitama.

  • Stressama vast selle pärast nüüd ei hakka aga unistuste voodi ta tõesti ei ole. :(

  • Muidugi on vaja. Ta tahab ju oma tellitud voodit. See umbes sama hea, et ma ostan omale sokid ja saadetakse hoopis sukapüksid. Ajavad asja ära ju. :D

 3. Kui mu mälu mind ei peta, siis täpselt aasta tagasi tellisin ma sealt Maxi Cosi turvatooli, millel see tooli lamavasse panev kang ei töötanud korralikult. Esiti ma ei saanud arugi, et midagi valesti on, ja see kang selline lõdv lõkats on, aga siis sain proovida ühte teist täpselt sama tooli ja no sellel käis küll korralikult. Selle aja peale muidugi kui ma avastasin ei saanud enam tagasi ka saata ja nii ma nüüd hoiangi hambad ristis, et muid vigu TURVAtoolil küljes poleks :( Juu siis nende erialaks on saata välja kaupa mida keegi teine ei taha, lootuses, et küll üks loll ikka vastu lõpuks võtab.

 4. Saada voodi tagasi, nõua raha ja kirjuta tarbijakaitsesse!
  Mine kuskile poodi ja katsu käega voodi üle ning osta siis ;) Kõige kindlam! Poodides on ka teinekord häid alesid ja mõnikord tahetakse lihtsalt vanemast mudelist lahti saada hea hinnaga! :) Õnneks selle voodiga on natuke aega ka ikka, et päris homme sa ei sünnita. Ma ostsin üldse mingi 1kuu enne tähtaega ja mees ja mu isa panid selle kokku siis kui olin haiglas :)

  • No näed kui hea,et varem asju ajama hakkasin. Nii võib pool rasedust asju tagasi saata ja uuesti saada. :D

 5. No neil on need voodid juba laos vast pakitult ja kui nad voodeid välja saadavad, siis nad ei kisu pakke lahti ja ei võrdle värve. Noh, teavad, et tumepruun peaks olema ja nii saadavadki ta välja. Tumepruunidel on väga suur erinevus omavahel ka nagunii sees. Selle värvi asja pärast mina arvan, et on natuke mõttetu tõmmelda küll. Jah, nõme et nii juhtus. Saan aru ka, et sa ajad ideaali taga, aga sama suur on tõenäosus, et kui sulle saadetaks see sinu nõutud “Wenge” voodi, siis ei pruugi see ikkagi sinu jaoks sobivat tooni olla.
  Mu tumepruunil beebivoodil on ka natuke värvierinevust näha. Ääred on tumepruunikad ja pulkadeosad on natuke punakaspruunid, selline kastan. Noh, ma seda erinevust küll nägin ja natuke naljatades mölisesin omaette kodus, aga ei tulnud pähegi, et sellest draama teha, sest see ei ole minu arvates poe süü. Neid karudega voodeid müüakse mingi viies erinevas beebipoes, vb rohkemaski. Need on lihtsalt ette tellitud kuskilt välismaalt ja need on tehtud ka odavaimast materjalist männipuust vms. Sealt ei ole nagunii midagi ekstravagantset oodata. :)

  Sa võid teha näiteks nii, et anna siis voodi Beebimaailmale tagasi. Saad raha tagasi ja osta sama raha eest mõnest muust poest see voodi. Näiteks kodusisu – ma tellisin sealt. Aga on ka Lastemaa ja mingi Beebile jne, kes selliseid müüvad. Siis võid ju loota, et saad oma rahuks natuke parema versiooni, aga kui ikka on mingi asi su ideaalist puudu, siis no.. aitab kah. Neela oma sülg alla ja pane asi sobima. Jesus, lase mehel kasvõi üle värvida, mis ta niisama vahib. :D

  • Seda samas küll aga kui ikka korduvalt mingid jamad ühe ja sama poega siis mingit usaldust küll ei teki. Ja oleks ma ainuke, nii paljud on sealt kahtlast kraami saanud.
   Kuule-kuule, mu mees ei vahi niisama. Ta rügab tööd nagu hull. Neil üksikutel päevadel kui ta kodus on ei peaks ta küll mingit vigast voodit veel lappima. Ma ostsin asja,et seda kasutada mitte seda korda teha. Aga jamh, mis siin ikka vinguda. :D

  • +1

   Väga hästi öeldud, tahtsin midagi samasugust öelda! Tõesti kui tahad detailideni ideaalset asja, siis lase kellegil oma täpse ettekujutuse järgi kokku see voodi klopsida, mitte ära looda odavale Poola? (või mingi muu sarnase) masstoodangule!

  • See oli siis Katre kommentaari kohta loomulikult.

  • Täiesti ideaalset ei lootnudki. Seda olekski tõesti palju tahta nii odavast voodist aga lootsin ikka seda mis oli lubatud.

  • Katre jutu peale hakkasin hoolikamalt enda beebivoodit (see õige kaelkirjakuga, samuti Beebimaailmast ostetud) uurima ja avastasin, et näe, mul on ka pulgad kastan :D aga kuna mul magamistoas nii täpset värvilahendust polnud, siis enne ei märganudki. päris udu tunne on üle poole aasta hiljem sellist asja avastada.

   Aga kuna voodi on ikkagi beebivarustuse üks olulisimaid asju, siis kui ei sobi, saada loomulikult tagasi ja osta mujalt näiteks. nõme ju iga päev vaadata midagi, millega seostub ebameeldiv emotsioon. kuigi see mudel on üldiselt hästi korralik ja praktiline :)

  • Eelmine oli ilusat tooni, kõik õiget värvi aga see mednutab ise ka kaelkirjakut. :D Ma olen juba üle sellest värvi asjast õnneks.

 6. Mina nt ei ostnud enamikku beebikraami poest, ma lihtsalt sain selle inimeste käest. Kingiti hooldustarbeid,mähkmeid,mänguasju jne. Voodi sain õe käest. Teades võrekate hindasid ja ka seda,et voodit üsna üürikest aega kasutada saab, ei olnud mul vahet,milline see välja näeb, peaasi et terve on. Ja õelaps magas seal voodis vaid paar korda, seega oli voodi pmst uus. Nüüd hoian teda alles, äkki läheb kunagi vaja..
  Igatahes minu poiss magas seal vaid poolteist aastat, olex ma teda seal kauem hoidnud, olex ta selle voodi lihtsalt juppidex lammutanud :D

 7. Mis sinu voodisaagast siis lõpuks sai?
  Olen ise vist hetkel samal teel. Sai ka tellitud beebimaailmast voodi, pandaga. Saime ka näraka suure pappkasti, nurgad olid katki. Võtsime paki vastu.
  Lahti tehes oli näha kohe, et voodil kriimud peal, ääred katki, üks panda pooleldi värvita.
  Kõigele lisaks oli voodi wenge asemel mingis muus toonis.
  Kuna voodi saime kätte reede õhtul, siis ei saanud ka enam kellelegi helistada.
  Saatsime kirja. Sellele aga ei ole vastust saanud, helistasin sinna, lubati hetke pärast tagasi helistada, kui on targematega nõu peetud. Möödas on üle 4 tunni. Ju on pikk arutelu.

  Sinu saagat lugedes, ma arvan, et ma ei hakka vahetuse peale üldse mõtlemagi, soovin enda tasutud summat tagasi ja tulgu vedagu oma käkerdis siit ära.

  Tagantjärgi tarkus on ikka irooniline asi küll. Süüdistada nagu polegi kedagi, peale iseenda. Oleks ju võinud ka enne ostu sooritamist veidi googeldada ja uurida teiste kogemusi. Peale sinu blogi lugemist poleks ma seda voodit tellida julgenudki. No ja sellist pakki poleks ka pidanud üldse vastu võtmagi.
  Aga eks paistab, mis saab.

  • Mina ei viitsinud enam mässata ja jätsin selle punaka tooni nii nagu ta on. Sitta sellega. Muidu oli see asendusvoodi enamvähem korralik, kriimudeta. Lihtsalt värv oli hoopis muu, mida mina tahtsin… Samamoodi wenge asemel on mingi punakas-pruun jama. :D

   Sul soovitan jah raha tagasi nõuda, või siis kui on veel aega jamada sellega, proovida veel vahetada, et äkki nüüd joppab. Kui siis ka mingi jama saadetakse, saada uuesti tagasi ja nõua raha.
   Kui ei ole aega ega viitsimist nendega seda jama ajada, siis nõua kohe raha tagasi ja osta mujalt samasugune. Teistel poodidel pidid normaalsed olema, ma ei tea kuidas…

   Kindlasti ära jäta asja nii, helista ise ja tüüta. Ega nad nüüd sulle vast tagasi enam helistama ei hakka…
   Kui viitsid, räägi mulle ka siis, mis nad ütlesid. :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.