Blogija, mis halad?

Mind on alati veidikene imestama pannud need inimesed (blogijad), kes kurdavad, et ükskõik millest nad ka ei kirjutaks, siis alati saavad nad sõimu. Siinkohal küsiksin ma, et kas tõesti olete te üllatunud?
Sa võid kirjutada vikerkaartest ja kassipoegadest, aga ikka saad sõimu. Seda sel lihtsal põhjusel, et inimesed on erinevad ja sa ei saa mitte kunagi kõigile meeldida. Alati on kuskil keegi, kes arvab/tunneb/teeb teisit ja mõtleb, et sa oled ikka täiega metsa poole, ning sind tuleks kuskile kinnisesse asutusse ravile paigutada. Nende arvates ei ole sa mitte kunagi piisavalt hea ja nad näevad sinus alati ainult vigu.
Kellele ja miks sa meeldida üritad üldse? Hakkad kuidagi teist inimest mängima, et suuremale hulgale inimestele niiöelda ‘peale minna’? See ei ole ikka õige asi.

Kui mõnele indiviidile sa niikuinii ei meeldi, siis pigem jääks ju iseendaks ja ajaks oma asja? Või ei?

Ükskõik mida sa ka kirja ei paneks, loetakse sellest välja täpselt seda mida tahetakse.

Kui muud pole öelda, siis minnakse kas su välimuse või pere kallale, sest teatakse, et just need on tavaliselt inimese nõrgad kohad.

Ja ma ei saa aru, kuidas üks pikaajalise kogemusega blogija, pole sellest siiani aru saanud, et taolistele ajuinvaliididele vastu hakates, saavad nad vaid tuult juurde ja põlevad veelgi eredamalt. ”Jesss, sain ta endast välja ajada – päev on korda läinud!”

Ehk on mul seda kerge öelda, sest minust ei räägita eriti palju. Vähemalt mitte nii hullult, et oleksin pidanud sellepärast kunagi nutma või jumal teab mida. Aga kammoon, päriselt?

Läks jälle lappama. Tegelikult tahtsin lihtsalt kirja panna, et ma ei saa aru miks ”halatakse”, et ‘oumdžiii, ükskõik mis ma teen, ikka kellelegi ei meeldi’. Jummeljooo, KÕGILE EI SAAGI MEELDIDA. See on nagu, et mõnele meeldib lagrits nii väga, et sööks seda hommikuks, lõunaks ja õhtusöögiks ka, aga mõni teine hakkab paljalt sellele mõtlemisest oksele.

Ei, ma tegelikult ei viidanud otseselt mitte kellelegi, lihtsalt ühe teise blogija tänane postitus tuletas mulle seda mõtet meelde… 

Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

4 thoughts on “Blogija, mis halad?

  1. Mu peamine mõte peale lugemise lõpetamist “mmmm…lagrits” :D

    Aga ma olen muidu postituse mõttega nõus. Lihtsalt see “Kõigile ei saa meeldida” mõte on selline, mis teoorias on ilmselt kõigile selge, aga kui kuskilt mingi hoop tuleb, kaob see päris kiiresti peakolust. Paratamatus mida parandab ainult aeg :)

    No näiteks ma tean ju ka, et on ilmselt päris suur käputäis inimesi, kellele ma ei meeldi kas ühel või teisel põhjusel ja see on täiesti ok ja normaalne, sest samamoodi on inimesi, kes mulle endale teatud põhjustel ei meeldi. Vahe tuleb vast sisse ainult sellest, et ma jätan oma ebasümpaatiad endale.

    Ja siis ongi niiviisi, et kui ma kuskilt midagi loen enda kohta, siis paratamatult mõjub see kuidagi teravalt, sest ma lihtsalt ei oska end samastada sellega miks negatiivsust üldse jagatakse. Muidugi oleneb hetkeemotsioonist ka. Kui ma olen puhanud ja niisama rõõmus, siis on lihtsalt natukene nõme, aga kui on ka üleüldine madalseis ja unetunde saab välja lugeda silmade all laiuvatest kottidest, siis võib selline ülereageerimine tulla, et hiljem saab mitu kuud neid samu silmi peast välja häbeneda.. :)

  2. Ma mõtlesin täna seda postitust lugedes samamoodi. Kõige masendavam on see, et talt tuleb neid päris sageli. Või on ka selleteemalised postitused fiktsioon…

    • Kas Diip või Marimell! Mõlemal viimasel ajal samad postitused. Ühel oh teile ei meeldi mu mõted kas blogi ikka n reaalsus blabla :D ja teisel – teile ei meeldi kunagi mitte midagi mida ma ostan ja teete alati maha blabla :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.