EBA – kellele läksid minu hääled ja miks?

Teate, meil oli eile õhtul nii vägev seik! Vaatasime mehega oma seriaali ja järsku märkan, et mingi must kogu lendab meie kohal. Täitsa pael, meil oli nahkhiir toas! Ma pole eluski nii lähedalt sellist looma näinud, seega päris põnev oli. Kartsin jubedalt, et ta on viga saanud, aga tundus täitsa asjalik teine. Tiirutas meie peade kohal ja me jamasime ikka tükk aega, et teda turvaliselt kätte saada ning õue tagasi transportida. Ime, et lapsed mu kiljumise peale üles ei tõusnud, sest see elukas üritas mitu korda mulle näkku lennata. :D

Aga ma mõtlesin, et räägin ka siis natukene oma mõtetest seoses EBA’ga. Eile (vist?) avati hääletamine ja nüüd saavad kõik oma lemmikutele hääli anda. Minul sai juba hääletatud. Minu hääled läksid ikka neile keda ma tean ja jälgin (issand, kui mitu korda saab kahes-kolmes lauses ühte sõna kasutada :D).

Arvamusblogidest sai mu hääle Eveliis. Jälgin ka Nullkulu, aga Eveliis on ikkagi kuidagi rohkem oma jope. Olen tema blogi juba aaaastaid ju lugenud.
Aasta uustulnukat ma valida ei osanud. Kõik puha võõrad nimed ja suvalt ka panema ei hakanud, seega see jäi mul tühjaks.
Pere- ja beebiblogidest valisin Anu, sest iseendale ju häält ikka andma ei hakka ja teised olid suhteliselt võõrad mu jaoks.
Meesteblogide kategooriast sai mu hääle muidugi Henry, sest jällegi, teised olid kõik võõrad.
Loomeblogide hääle sai Miramii, sest see oli ainus tuttav nimi ja instagramis ma teda jälgin ka.
Eluliste blogide seast valisin kohe automaatselt Aili. Kuigi ma jälgin veel Jane, Costany, Mallu, Pille ja Kai blogisid, ning need pole ka mitte kuidagi kehvemad.
Kultuuriblogidest valisin Mutukamoosi
Ilu- ja moeblogid jäid tühjaks, sest ma ei jälgi ühtegi sellist.
Toidublogide hääl läks taimetoit.ee‘le.
Tervise- ja trenniblogidest valisin Mariliisi.
Reisiblogidest otsisin kohe välja Anu (veel üks Anu! :D). Temaga tuleb mul tegelikult kohe meelde üks seik. Avasin tema blogi mitmeid ja mitmeid kordi, aga iga kord panin selle sama kiirelt kinni tagasi, sest see roheline taust ja üleüldine kujundus olid minu jaoks lihtsalt nii imelikud. Jäi kohe tunne, et see küll mingi normaalne pleiss olla ei saa. Aga näed, ükskord ammuammu ikka suvatsesin paar rida lugeda ka ja leidsin endale ühe uue lemmiku! Loo moraal: Ära hinda raamatut tema kaane järgi! :D
Spordiblogi hääl läks Katile.
Fotoblogi oma jällegi Aili Fotail’ile (haha).
Noorukiteblogidest ei osanud midagi valida. Paar tuttavat nime oli, aga lihtsalt panemise pärast ka panna ei tahtnud. :D
Videoblogi jäi ka tühjaks.

Minu arust tõestab see hästi seda, et valitakse ikka neid, kelle nimi on tuttav ja võidabki ikkagi kõige kuulsam, mitte tingimata kõige parem. Aga noh, lugejaskond ju loebki. :D

Ühesõnaga, kes tunneb, et ma olen pere- ja beebiblogide kategooria hääle ära teeninud, saab selle anda mulle eba.marimell.eu lehel. Tänan teid selle eest juba ette! ;) Kelle poolt teie sel aastal hääletasite?

EDIT: Isver, on mul ikka lapsed, ma ütlen! Annu tuli praegu magamistoast välja, endal üdini tige nägu ees ja käratas mulle:” venna nutab, mida sa arvutis istud!?”

Comments

comments

12 thoughts on “EBA – kellele läksid minu hääled ja miks?

 1. Kas tõesti ei pea igale kategooriale häält andma? Kui ma hääletasin ja üks kogemata tühjaks jäi (samas jällegi valdkond, mille sisulisi blogisid ei loe), saatis kohe tagasi ja käskis ära täita :/

 2. Mina andsin oma hääle just sinu blogile. :) pean ausalt ütlema, et kuigi ma olen ligi saja blogi follower, siis beebiblogijatest jälgin ma vaid sind. Võiks ju arvata, et mis ma ikka su blogist enda jaoks huvitavat leian kui lapsi mul veel ei ole, aga näed, ikka loen rõõmuga. Sa tundud väga siiras ja tore inimene olevat ning ma nii-nii loodan, et paned oma kategooria kinni! :)

 3. Mina hääletan juba teine aasta sinu blogi poolt, mulle meeldib su lihtsus ja ma natuke loodan, et sa saad nats rohkem feimi juurde tänu EBAle, ses mõttes, et see tooks mingeid koostöid või lisasissetulekuid. Mulle tundub, et see blogi oleks hea turunduskanal. Ja mulle ausalt meeldib su tegemisi jälgida, kuidagi mõnus lugemine on.

 4. Lipsuke, ma olen šokeeritud – Sa ei andnudki oma häält mulle!? Mida mu vaesed pimedad silmad peavad küll lugema… :DD

  PS. Tegelikult ma olen nii rõõmus, et niisama mind ära mainisid, et loed mind ja puha. Ma katsun ka lähipäevil avalikustada enda hääled :)

  • Sorri noh, see käis nii automaatselt ja ma ei hakanud oma esimeses reaktsiooni enam muutma ka, kui nimekirja edasi lugesin. :D
   Tegelikult see ei olnud vist väga hea mõte sellist postitust üldse teha. Mina vähemalt olen küll veidi kurb, kui loen, et keegi andis mulle hääle vaid slp, et ma olin ainukene tuttav nimi. Tahaks ikka olla kõigi siiras lemmik, mitte mingi teine valik, sest tõeline lemmik ei osalenudki vms. :D

 5. Hahaa, ma ei tea enam, kas julgengi oma hääletusteemalist postitust kirjutadagi :D

  Kuna uus inf on see, et ühelt IP aadressilt saab 5x hääletada, siis võid ülejäänud neli häält mulle anda :D Naliii!

  PS. Mu Selgeltnägemise võimed ennustavad Sulle I-kohta! ;)

  • Ei hääletanudki minu poolt jahh, mingi kättemaks või. :D
   Hui ma sulle neli häält annaks! Andsin kaks, teised kaks andsin Pilleblogile. :D
   Võiduvõimalus on olemas jah sel aastal. :D

 6. Aitäh, see oli sinust armas mu blogi ära mainida! Soovin sulle ka edu, sest olen Eveliisiga hästi nõus, et su blogi on üks siiramaid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.