Enough of this bullshit.

Blogi jääb parooli alla ja edaspidi ei avalikusta ma ilmselt ühtegi sissekannet. Seda sel lihtsal põhjusel, et ma ei pea taluma mingit mõttetut sitta. Kirjutage see võit nüüd kellele iganes tahate.

Askis keelasin anonüümsed küsimused ära. Alles jätan selleks, et jälgida teisi. Ja kui keegi väga tahab midagi öelda siis saab seda mulle oma nime avalikustades teha.

Ja milleks peab kaagutama teemal millest sa otseselt öeldes, mitte munnigi ei tea? Blalbabla, sa ise otsisid seda blablabla. Otsisin kuulsust,sest tegin fb? Are you fucking kidding me? Ma tegin selle, et mu jälgijatel oleks mõnusam järge hoida. Seda küsiti ka. Kõigil ei ole bloglovinit näiteks. Big deal küll. Jeee, olen tähelepanuhoor, sest tegin facebooki. Halle-facking-luuja.

Ma häbenen enda blogi ainult selle pärast, et olen siia kirjutanud nii isiklikke asju mida ma ei taha, et saaks lugeda mõni mu vihavaenlane või tuttav.

Kui tegid blogi siis pead arvestama, et võid kuulsaks saada ja jutt, et ma ei kirjuta ainult endale. Alguses kirjutasingi endale ja ei olekski uskunud, et kedagi hakkab huvitama mingi suvaline maakas kuskilt ukuarust. Aga inimesi hakkas huvitama. Aga veel 2 kuud tagasi oli mul alla paarikümne lugeja ja elu oli lill. Aga see arv tõusis hüppeliselt kui Mallukas lisas mind oma blogrolli.
Kõige suurem teema, ”appi sa ahvid Mallukat!”. Jumal küll, mul hakkab juba iiveldama iga kord kui seda nime kuulen. Mallukas siin, Mallukas seal.

Kõik võrdlevad meid koguaeg ja tundub, et ”lugejad” ise kisuvad tülisid. Et saaks ainult draamat, nii vägev ju. Ei ole vägev, see on hale.
Ja kallis inimene, mina ei ole end sinuga võrrelnud, seda teevad teised. Get your shit right.
Ja kui Mallukas nüüd ise minust teema tegi…Milleks? Sa ainult rõhutad rohkem seda sitta. Või läks tõesti nii hinge see, et ütlesin askis välja, et oled ülbemaks muutnud ja minu arvamus langes sinust juba siis kui see eelmine draama oli? Oli siis vaja insta hakata oma blogis mind halvustama? Mind mingiks tiinekaks, psühhiks ja jumalteab milleks tembeldada? Ma olen sinust ainult paar aastat noorem, see ei tee minust pubekat. Aga hetkel käitud hoopis sina nagu üks.
Halvustada minu reaktsiooni sellele kuidas ma testile reageerisin? ”Üle mängitud” oli vist see sõnapaar mida kasutasid. Oled tõesti nii rumal või? Vähemalt mina jäin meelega rasedaks. Meie ootasime seda last, meie soovisime seda last, ta oli algusest peale meie perre oodatud. I know, very shitty thing to say aga kes oled sina, et tulla mulle ütlema mis reaktsioon mul võib või ei või olla, teada saades, et olen oodatult rase? Ok, igaühel VÕIB olla oma arvamus aga kuskil läheb ka piir. Seda enam, et ütlesin ise enne selle video avalikustamist, et ma olin väääääga out seal ja mul endalgi piinlik selle pärast? Aga mis siis? See oli siiras ja mis siis, et täielikult häbiväärne.
Ma tean jaaaa, et su lugejad on sulle nii sügavale perse pugenud, et sa tõsimeeli mõtledki vist, et oled (blogide)jumal. Aga sa ei ole. Sorri aga ei ole ja sa ei saa selleks ka kunagi.

Minu arvamus sinust langes veel peale selle loo lugemist. Ma arvasin, et me saime oma asjad räägitud. Väga kahju. Ma tõesti ei tahtnud sellist rämpsu postitust teha ja kedagi mustata. Mul endalgi halb ”avalda” nuppu vajutada aga ma ei lase endale niimoodi pähe istuda. Ei tahtnud kellelegi liiga teha aga ei saa nagu vait ka jääda kui keegi üritab lihtsalt niimoodi mind mutta tampida. Voolid inimestele vale mulje ja siis tullakse mulle ohkima, mis siis, et ise ei ole ridagi mu blogi enne lugenud. Tee nüüd vastu rämpsu postitus minust, see näitaks ainult sinu taset.

Mul on nii kopp ees sellest draamast. Ma ei jõua enam ja ma ei taha enam ja ma lihtsalt ei viitsi enam. Öelge, et olen nõrk. Ehk olengi aga mind ei huvita ausaltöeldes. Ma olen rase ja pean eeskõige mõtlema enda ja lapse tervisele. Ühe juba olen kaotanud ja ma ei riski teisega. See bullshit ei ole lihtsalt seda väärt.
Kõigil olgu oma arvamus.

Comments

comments

53 thoughts on “Enough of this bullshit.

 1. Fuck inimesed! See on kolmas blogi, mis mulle on väga meeldinud ja nüüd kaob seegi. Vb isegi neljas. Kaks võimalust inimene saab kuulsaks ja pingutab oma blogipostitustega üle või siis paneb oma blogi kinni. Sina paned kinni. Teised on ära tõusnud :(

 2. Mul näiteks pole su blogi ja anonüümsuse vastu mitte midagi. Loen jutu pärast ja jutt enamasti hea :D ja muidugi ma rohkem sinu poolel. Aga irooniline lihtsalt et teistelt nõuad nüüd nime ja enda oma ei ütle. Mind ei huvita su nimi. Aga lihtsalt see on naljakas :D

  • Sa veits kahepalgeline ju. Mis sa tuled siia nüüd kiitma kui ise alles rääkisid, et ma olen naeruväärne? :D :D :D

  • Ma ei ütle et sa oled naeruväärne. Ma olen koguaeg öelnud et su blogi mulle meeldib jne. Lihtsalt see oli veits naljakas küll et sa kurtsid selle nõmeduse pärast mis inimesed räägivad, aga ei võtnud midagi ette (nüüd võtsid siht. Selle kohapealt respect. Tubli) :D

 3. Kahju et blogi kinni paned, mulle nii meeldis see kõik kuidas
  kirjeldasid jne ja isegi see video oli mu arust armas. Kohe näha et see beebi on väga oodatud!
  Loen malluka blogi ka ja ma ei mõista, miks selline halvustus järsku? Inimesed ongi erinevad ja kõik ei peagi kõiki sallima, aga miks vaja kohe maha teha? Sinu arust mallukas ülbemaks läinud, sa ei läinud seda internetti kuulutama, alles siis ütlesid kui tüli tekkis vastupidiselt temale. M a ei ole selles tülis kummagi poolt, kuid seda võin öelda, et sulle on tehtud ülekohut.
  Inimeste emotsioonid ja kõik on erinev, kõik ei peagi paar nädalat masetsema et rasedaks jäi mõtlema, mis nüüd saab..
  Igatahes ole tubli ja kasvata oma kõhubeebit ilusti ja äkki kunagi näeb temast pilte ka:)

 4. viimase aasta jooksul on justkui tõusev trend, et blogide ümber kogu aeg miski möll. Ma muidugi ei ole päris kindel, et aru saan, milles seekord intriig, aga naljakas on jälgida, et korraga, justkui lambist kõik kihab. Nagu seebiooper kohe, head meelelahutajad olete:) ma ilmselt ise nii tuim “vanainimene”
  juba, siis on tore kui teised meelt lahutavad.
  Nii naljakas.
  Ma ise blogin noh nii umbes seitse aastat, algul anonüümselt, siis samm-sammult muutusin avalikumaks, aga huvi mu vastu pole keegi rundnud, ei siis, ei praegu, ühtegi intriigi ka ei sattununud ega satu.

  • Intriigid tulid sellest, et järsku ei kõlvanud kellelegi see, et olen anonüümne ja mingi hull pasatornaado läks lahti. Täiesti mõttetu. :D

  • Ahah, huvitav:D a vähemalt oled nüüd kümme korda kuulsam kui tsiteerida klassikuid:)

  • Ja sa ütled seda nagu see oleks hea asi…
   Mallu blogi kaudu kogu see jama tuligi. Nii kui tema mind oma blogrolli pani oli ”kuulsus” platsis. :S

  • Lihtsalt tsiteerisin pasliku sõnakõlksuna “kolme apelsini”. Ei oska ma öelda, kas kuulsus/”kuulsus” on hea või halb. Sõltub ilmselt inimesest, soovidest ja eesmärkidest:)

  • Täiesti arusaamatu kuidas sa saad kirjutada avalikku blogi, AVALIKKU, kui sa ikka mõistad mida see tähendab, ja eeldada, arvata, unistada, misiganes, et inimesed kes loevad, annavad ainult positiivset tagasisidet ja kirjutavad just täpselt seda, mida sinu kõrvad kuulda tahavad ning silmad lugeda. Kirjutanud siis algusest peale paroolide alt, kui sa ei suuda kriitikat taluda. ja see, kuidas sa kirjutasid et a la tahes tahtmata inimesed hakkavad su blogi lugema, kui enda nime alt teisi blogisid kommenteerid. no palun.. kui sulle ikka su privaatsus nii tähtis oli, siis poleks sa ju kommenteerinud. ühesõnaga, minu meelest oled sa kõik selle ise endale kaela tõmmanud ja täiesti ignorantne on siin praegu abitut süütukest mängida ja kurta et kõik sulle absoluutselt mitte millegi pärast turja kargasid. noor ja loll, täpselt see sa oledki. võiksid paar aastat kasvada, elu ning inimesi tundma õppida ja siis võibolla üldse mõelda uue elu tegemise peale siia maailma. kahjuks praegu kaldun arvama, et selle lapse tulemine on puhas lollus. aga noh, see on see teine eesti, millest aegajalt kuuleme.

 5. Usu mind, su teksti oleks oluliselt toredam lugeda, kui sa nii palju ei ropendaks noor neiu ;)

 6. Kurb. Lihtsat kurb.
  Samas ma ei saa aru miks niiviisi ärrituda? Ma lugesin malluka teksti, ma lugesin sinu teksti. Ma loen ja loen ja loen ja mõtlen – mispärast minna leili mingisuguste kommentaatorite peale? Kommentaatorid on inimesed tänavalt – nad on pealiskaudsed ja lihtsad.
  Iseenesest ma saan aru mispärast Mallu ütles, et sina võrdled. Kui kommentaare mitte lugeda, neid mitte näha – siis sina oledki see, kes võrdluse välja toob. Milleks? Selles suhtes on Mallul tiba rohkem närvi – ta ei lähe iga provokatsiooniga kaasa.

  Kõige kurvem on see, et justkui on mingid leerid tekkinud. Ahh, ärge valige! Nad on mõlemad toredad tüdrukud!

  • Mallul on rohkem närvi jah. Ta rohkem draamaga tegelenud, ilmselt sellepärast. :)

  • No tal neid draamasid enne ka olnud ja heiteritega tegelenud pikalt-laialt. Ja eks see ajakirjaniku kogemus ka ilmselt ikka aitab ja annab kogemust.

  • Aga sina?
   tuntusega kaasnab heiterite laviin! Need on need elukad kes esimese puu taga ootavad et esimene amps enesekindluse pihta lüüa. Kui sa sellest kõigest nii üle oleksid, oleks sul savi, et ka Mallu PRIVAATSELT sust väsinud on. Saad lugejaid juurde, mis muud! Mõni armub ära ka!

  • Mina ei ole nii tugev, ja seda hetkel veel enam. Niigi emotsioonid nii kuidas jumal juhatab ja siis see lõputu draama. Milleks mulle see. Ma parem ajan vaikselt oma asja. Mina ei ole seda laviini tahtnud ja selle pärast pugesingi parooli alla peitu. Alguses jaa mõtlesin, et oo lahe, inimesi huvitab jejee aga kui tuli kriitika (mida ma ei talu eriti hästi nagu näha) sai mul villand. :D

  • Sa oled otsustanud.
   Muidugi, seegi on tähelepanu. Mõelda, isegi “minumoodimaailm” võttis sõna ja istub praegu blogipostituste esimeses otsas. Lõppeks kirjutad nagunii edasi, sest, noh… Tähelepanu on vaja.

  • Ma mõtlesin ja, et mis põrgu see lahti läks, et mitu kõige kuulsamat blogi + mõned väiksemad kirjutasid minust. Tavaliselt ei taha keegi end draamasse kaasata eriti ja pigem hoiavad kõrvale.

  • Kusjuures see on tõesti huvitav, kuidas mingid leerid tekivad. Why??? Alles kunagi oli, et Mallu vs Helevalgus, nüüd siis Mallu vs Lipsuke? Kas ma olen kolmepalgeline kui ütlen, et kõiki neid blogisid jõudumööda jälgin? Ja nõme kui nö pooli ei vali? Et lihtsalt loen ja teinekord targutan:D

 7. Ma ei mõista, miks blogi kinni panna? Ma mõtlesin ka mingi vahe seda, kui pasarahega mind üle valati, aga siis mõtlesin jälle, et … see on ikkagi minu kodu ja minu blogi ja minu asi. Tahan ja kirjutan ja kui kellelegi ei meeldi, siis see pole tegelikult ju enam minu mure. Las keegi oksendab mu teksti peale või kratsib omal silmi peast, minu elu see küll kurvemaks ei tee. :D Miks peaks teistel võita laskma ja ise siis mittekirjutamata nukrutsema, sest noh.. ma tahan kirjutada.

  Ja sa võiks ka südame rindu võtta. Pole vaja karta mingeid vihavaenlaseid või lähedasi, kes midagi välja võiks kuskilt lugeda. Hull asi. Minu arust ei ole siin küll olnud midagi sellist, mida peaks varjama tegelikult. Lihtsalt ära põe nii palju teiste arvamuse pärast. Ühel hetkel selle suure sammu ära astud ja täiesti full on avalikuks tuled, siis usu mind, on miljon korda kergem ja paremgi. Ja tugevam ka veel olla takkaotsa. Mitte ainult blogimaailmas, vaid ka reaalsuses.

  Võib-olla puhka natuke. Võta paar päeva maha.. ja siis tule kirjuta meile edasi. :)

  • Ma ei lõpetagi ju, parooli all läheb tsirkus samamoodi edasi ja juba tuttavatele nägudele olen valmis isegi parooli andma nüüd(läbi fb siis). Aga ma ei suuda otsustada mida teha teistega. Ses suhtes, et ükskõik kes võib ju küsida ja teha head nägu ning siis situb hinge või avalikustab parooli. :D
   Ma ei tahagi hetkel seda võimuvõitlust pidada ja lasen neil võita. Mul endal kergem nii ja tõesti, lapse tervis on kõige tähtsam mulle. Eriti veel nüüd kui loode on nii väike ja väga vastuvõtlik kõigele.

 8. Jube kahju ,et blogi parooli alla paned :/ .
  Aga see selleks, toimi nii nagu endale ja enda närvidele parem on ,sest see ju mõjub lapsele ka:)
  Igatahes jõudu ja jaksu sulle Lipsuke :)

 9. Täiesti erapooletult küsin, et halvustad Mallukat praegu sellepärast, et ta sind halvustab? Kuidas siis tema paha on ja sinule on lubatud talle nina peale praegu visata, et “sa vähemalt ei jäänud KOGEMATA” rasedaks. Tule vastu tulega ei võitle.

  Millest see suur probleem üldse algas? Paar päeva blogisid ei loe ja siis readeris on kõik postitused sellest, et lipsuke paneb blogi kinni, kes on lipsukese tõeline isik, kuidas kõik lipsukest vihkavad jne.?

  Paksu nahka soovin sulle! Ja enesekindlust! Ära mine mingite anonüümsete kommentaaride pärast endast välja.

  • Aga mul ei ole seda paksu nahka kuskilt võtta :(

   Probleem minu ja Malluka vahel algas sellest kui kuskil ütlesin, et ta on uhkeks läinud (tema ütles enne seda, et ma olen psühh :D). Ju siis võttis südamesse ja tegi minust rämpsupostituse. Ega ma ka targem ei ole ja tegin siis ka. :D Tahtsin enda seisukohta veelkord selgitada ja vastu astuda minu kohta halvasti rääkimisele.
   Ma ei leia, et teen nüüd Mallukale liiga. Kuigi mul oli endalgi vastik seda avaldada. Mulle tegelikult lihtsalt ei meeldi ülekohus, ükskõik kelle üle siis.

  • No minule jätab see asi nüüd küll sellise “…aga tema lõi mind esimesena” asja mulje. Ja mulle see teps mitte ei meeldi see. Kui kedagi kotib, siis mõistan hukka blogijate- ja üldse ka inimestevahelise solvamise. Nagu milleks seda vaja on? Mina näiteks olen selline, et kui mul midagi head öelda ei ole, siis ma ei hakka parem ka halba ütlema. Vaevalt, et inimene minu halvastiütlemise pärast ennast muutma hakkab. Aga ise teate…suured inimesed juba :)

  • Täpselt, ise teame. Mina lihtsalt tundsin, et pean midagi vastu ütlema, muidu olen nagu lasknud endale pähe istuda vms, kui nii võib öelda. Ma tean tegelikult ju, et see täiesti totter.

 10. Ma ütlesin seda Mallu blogis ja ütlen ka siin, et mind näiteks üldse ei koti, mis Su päris nimi on. Minu jaoks pole vahet, kas Lipsuke, Mann vôi Maarika.

  Ise selle kôik (katkemine jne) mitu aastat vanemana läbi elanud, oskan vôtta veidi neutraalsemat seisukohta kôige kohta. Ning jään oma arvamusele kindlaks, et peale seda peetumist on suur igatsus ja hirm. Terve raseduse. Ka mina blogisin oma tunnetest ja igatsusest ja… Mingiaeg tundsin, et see on minu ja mehe kahevaheline asi.

  Simonega olen ma nôus. Vägagi pubeka käitumisena tundub see “minu sôna peab jääma viimaseks” postitus. Targem annab ikka järele ju. Pluss veel see, et Mallu postitus oli pigem selle eesmärgiga, et see teema temaga vôrdlemisega ära lôppeks.

  Mina ei vôta pooli. Mulle meeldib Mallu ja käin ka Sulle kaasa elamas, kui naised… Olge NAISED mitte lapsed. Mis eeskujuks te enda vôsukestele nii olete?

  :)

  • ”Targem annab järele” saaks siis öelda kui me oleksime juba mitu postitust teinud nii. Mina ütlesin mida mina arvasin ja tema ütles mida tema arvas. Ja sellega ka loodetavasti asi lõppeb.
   Pealegi ei olnud tema postitus ju sellest, et lõpetataks võrdlemine, 99% oli sellest milline mina olen :D

 11. Mu meelest oli see ju haige, kuidas Mallukas lipsukest iga postituse all s6imas. Umbes, et lipsuke on psyhh ja selle postituse all, kus lipsuke r22kis, et kuidas ta ennast raseduse alguses tundis, sinna alla pani midagi taolist, et 2kki r22giksid sellest ka, kuidas sa igap2evaselt sital k2id v6i midagi taolist. See ei ole ju normaalne. Ise ta tegi pisaratest n6retava postituse koolikiusamisest ning nyyd kiusab ise netis inimest, kes on oma rasedusega riskigrupis.

  • Minu karp vajus tõesti lahti kui seda lugesin, sest ma isegi ei kirjutanud sinna midagi nii hullu. Lihtsalt tunnused ja niisama beebijutt. Mitte midagi rõvedat.

 12. Ma ei saa aru, mis hull probleem see anonüümsus blogimise juures on. Muudab see inimese kuidagi halvemaks/paremaks, kui ta päris nime teada saad? Sellesuhtes, et blogijal ju loomulikult lihtsam avameelne olla, kui ta enda isikut salajas hoiab. Lugejad võiksid siis ju seda ka aktsepteerida, kui lugeda tahavad. Ja kui ei taha, siis mida nad loevad ja vinguvad ja kisuvad draamat üles. Mina suhtun neisse blogijatesse natuke nagu sõbrannadesse, keda ma jälgin…mulle ei pruugi kõik alati 100% meeldida, mis nad räägivad või kuidas räägivad, kuid tagaselja (või ka otse) ma neile sitta ka keerama ei hakka. See on pigem privileeg, et ma saan blogidest meelelahtust ja seega miks peaks vastutasuks draamat tegema. Vahel mõne kriitilisema kommentaari võib ju jätta, kuid need ei ole ka kunagi halvaga mõeldud…

  Ma ei viitsigi midagi rohkem öelda, see on nii haige teema lihtsalt. Täielik internetikiusamine käib hooga ja ma olen üldse igasuguse kiusamise vastane.

  Jõudu ja jaksu sulle! Ja kindlasti kirjuta blogi ikka edasi, endal pärast hea lugeda oma rasedusest ja lapse esimestest eluaastatest. Aga et oma närve säästa kirjutagi parooli all. (Kuigi mul on väheke kahju, et enam lugeda ei saa siis :D) Ja mina soovitaks mitte paar päeva pausi pidada, vaid pigem kohe kuude kaupa pausi enne, kui avalikkuse ette tagasi tuled. Pole vaja ilmtingimata igasugu negatiivseid kommentaare oma hinge lasta. Mõne kuu pärast on ehk kogu draama unustustehõlma vajunud ja saad taas ehk vaikselt olla. Päris vahva oleks tegelikult, kui hakkaksid suuremale avalikkusele kirjutama nt alles siis kui laps juba käes. Siis endal ka ehk kergem hakkama saada, kui peaks negatiivset kriitikat tulema.

 13. Damnit. Mul on kohutavalt kahju, kui mingid ülepropageeritud egomaniakkidest blogijad normaalsed inimesed sedasi välja söövad. Sa oled esimene beebinduse teemal blogija kellega ma relate’inud olen, aga mõistan täiesti seda otsust avalik jama oma elust eraldada ja kõhubeebile keskenduda. Minu meelest näitab see, et tulevase noore emana oled suuteline tegema õigeid otsuseid lähtudes oma lapse mitte enda ego vajadustest.
  Mul on su üle siiralt hea meel. Jaksu!

 14. Kahju jah, et otsustad kinni panna. Ma ei tea praegu ühtegi teist blogijat, kes kirjutaks oma lapseootusest.. oleks väga hea lugeda, kuna ise käin sama teed. Anna kuidagi märku, kui ikka otsustad parooli jagama hakata. Kasvõi läbi facebooki, siis näed inimestel vähemalt näod ära.

 15. Mul on küll kahju, et Sa paned oma blogi parooli alla, sest ma olen ise ka beebiootel ja nii tore oli lugeda Sinu emotsioonidest, tunnetest, enesetundest ja mõtetest seoses rasedusega. Olen küll natuke kaugemal oma rasedusega aga kõik need emotsioonid tulid nii tuttavad ette.

  Aga olen ise ka tavaolekus väga emotsionaalne ja no rasedusaegsest emotsionaalsusest ei hakka üldse rääkimagi niiet ma tegelikult saan aru kui raske kogu see jama vaimselt on.

  Soovin Sulle muretut beebiootust ja et Sa naudiksid rasedust, mitte ei peaks asjatult muretsema sopaloopijate pärast.

 16. Inimene, kas sa saad aru mida sa praegu teed?
  Sa süüdistad Mallukat selles, et talle hakkas su blogi meeldima, ta soovis seda teistega jagada ning lisas blogrolli. Sealt tulid siis su ‘heiterid’.
  Mingid vasturünnakud on üleüldiselt väga nõmedad, mõlema poolt.
  Kuid hetkel jääb mulje, nagu oleks te mõlemad ‘pubekad’, mitte emad/tulevased emad.

 17. njah, iga tähelepanelikum lugeja juba teab su nime, google abil pole seda üldse keeruline teada saada, nii et mis seal enam end varjata, tule kapist välja :)

 18. Minul savi. Pane pealegi kinni. Vahel sattusin siia. Iga kord sain aru, et kirjutaja on ropp inimene. Nüüd on veel püha viha ka täis. Nõrganärvilistel polegi vaja kirjutadagi. Istu vaikselt nurgas ja tihu parem nutta. Maailm võidab ainult sellest, kui seda roppust lugeda ei saa.

  • Oli tõesti nii. Väga häbi on. Ei hakka tagasi ajama. Alguses mõtlesin, et teen loosimise aga siis juhtus üks õnnetus ja tuli väga ootamatu suur väljaminek. Kuna loosimine oli täpselt enne palgapäeva siis ei jäänud muud üle. Ma tean, et see kõlab nagu täielik pask ja ma ei tea mida. Aga mida ma siin tagasi ajan, milleks valetada. Häbi on.

 19. Minu meelest võiks naine lapse saada siis, kui ta on vaimselt küps, mitte füüsiliselt küps. Alles siis, kui tal on lapsele muudki õpetada kui elamist. Sinu jutt on labane, sinu eesti keele kirjakeel on ebakorrektne. Ometigi sa oled ju koolis käinud? Ma olen veendunud, et sa ei kirjuta lohakusest halvasti, vaid ikka oma rumalusest. Kas sul on üldse midagi huvitavat oma lapsele edasi anda peale rinnapiima, sooja toidu, katuse ja armastuse? Need on loomulikult väga olulised elemendid, kuid ema võiks oma lapsele ka midagi enamat anda. Ma loodan, et sinu sisu muutub sügavamaks ning sul tekivad elus oma põhimõtted. Tänapäeval on noored naised nii pealiskaudsed, et mul hakkab lausa kahju. Huvitutakse riietest, meigitoodetest, blogimisest, meestes, mõne aja möödudes lastest. Palju teil on tutvusringkonnas naisi, kes huvituksid sügavuti poliitikast, erinevatest kultuuridest, käsitööst, loomade heaolust, geograafiast jne jne?

  • Inimesed on nii egoistlikud. Minu meelest võiks vaid kvaliteetseid lapsi toota. Ehk siis kui plaanitakse laps saada, siis võiks tema arengusse niivõrd palju panustada, et sellest inimesest kasvab üks kvaliteetne inimene, kes loob oma käte või mõistusega maailma head. Meid on siin maailmas niigi liiga palju. Miks toota juurde seda mõttetud massi, kes muud ei tee, kui lihtsalt ära elab ja mitte mingit kasu maailmale ei tooda.

 20. Mina olen lihtsalt üks tavaline blogihuviline ja siiani pole mind kordagi huvitanud, mis on Lipsukese õige nimi. Lihtsalt meeldis lugemas käia.
  Praeguse skandaali puhkedes aga mõtlesin ka õnne proovida ja tõesti on see nimi Google abiga ülilihtsalt leitav.
  Seega mina soovitaks, et edaspidi blogi ikka oma nime alt. Privaatsemad postitused võid ju parooli alla panna. Ära põe, Eesti on nii väike ja kõik tunnevad kõiki nagunii! Edu edaspidiseks!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.