Funxpert ja kingiloos – LÕPPENUD

Võitis Maarja R. kommentaariga:”Võtan ka loosist osa, mu peaaegu kahesele meeldiks see kalamäng kindlasti.” Palju õnne! :)

Funxpert.ee tegi Joelile ja Annule varajase jõulukingituse ühe vahva kalamängu ja harjutustorupalli näol.

See kalamäng (link!) on päris huvitav ja mulle meeldib, et see on puidust. Selline paras nikerdamine Annule, mis arendab hästi motoorseid oskusi.
Hetkel õngitseb ta valimatult kõike, aga mingil hetkel peaksin talle ikka õpetama, et tuleb rihtida ainult kalu ja saapad, ankrud jms, tuleb ”järve” jätta. :D

See täispuhutav toru (link!) on ka vahva. Kui ma Annuga kunagi füsioteraapias käisin, siis seal oli ka samasugune torukene, mille peal me harjutusi tegime. Nüüd saangi Joelit ka selle peal veeretada ja ta lihaseid treenida. Lasen tal ette veereda ja käed maha toetada, ning ta treenib oma käe- ja õlalihaseid.

20161129-dsc_0210

Siin pildil on toetus halb. Muidu ikka lasen tal ilusti sirgetele kätele toetuda.

Tõmban ta tagasi, ning lasen selga sirutada ja ta treenib oma seljalihaseid.

Ka käputavale ja kõndima hakkavale lapsele on see toruke hea abimees, sest käputav laps saab seda enda ees lükata ja kõrisevate pallikeste kutsuv heli meelitab last mänguasjale järgnema. Kõndimist õppiv laps saab aga selle abiga edasi liikuda. Seega sellega saab nii võimelda, kui ka roomamist, käputamist ja kõndimist harjutada. :)

Annule meeldib ka end selle peal rullida. :D

Vaatasin funxperdi lehel veel ringi ja leidsin päris mitu asja, mida ma nüüd oma jõmmidele veel tellida tahaksin. Näiteks see Peppa lahtiklapitav diivan-voodi (link!)! See sobiks ideaalselt talle lugemisnurka, sest hetkel pole tal seal kuskil istuda, ainult minu tehtud kaltsuvaibake on, mis pole just eriti mugav. Selliseid diivaneid on neil veel mitmeid, näiteks Ämblikmehe, Disney Printsesside, Froseni, Autode ja Thomase teemalised.
Joelile leidsin sellise iminapaga kinnituva rooli (link!). See meeldiks talle kindlasti ja ma arvan, et selle Joel sel aastal kuuse alt ka leiab. Talle ongi kingitustest vajaka veel.
Samas see tegevuslaud on ka kihft (link!). Või hoopis see tulede ja muusikaga trumm (link!)?

Muide, need, kes küsisid, kust ma Annule selle kujundite ladumise mängu sain, mis ma ükskord näitasin – funxperdi lehel on peaaegu samasugune olemas (link!).

Kõigi nende vahel, kes seda postitust kommenteerivad ja facebookis Funxperdi lehte (link!) laigivad, loosin nädala pärast välja ühe kalamängu.
Aga kui te ei malda oodata ja soovite juba varem seda mängu, või ükskõik mida muud funxperdi lehelt, siis teile kehtib -10% sooduskood ”Lipsuke”! :)Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

24 thoughts on “Funxpert ja kingiloos – LÕPPENUD

 1. Ma tellingi sealt Ämblikmehe diivani. Tänks soovituse eest. Ja ühtlasi osalen loosis ka, vast ei ole 3.7a liiga titekas.

 2. kalamäng oleks äge võita..meil mingi väike plastmassist julla on taoline aga see tundub ikka palju vägevam.

 3. Mina sooviks ka osa võtta, kingiksin kalamängu oma õetütrele, kes aprillis kaheseks saab :)

 4. mina tahaks ka kalamängu… õigemini mu laps ilmselt, kellele ma üldse asju osta ei oska. jõulud ja sünnipäev tulevad ja värki.

 5. Oi kui vahva mäng, sellega oleks meil pojaga kindlasti lõbus mängida. Loodan, et õnn naeratab meile :)

 6. Kalamäng oleks tõesti tore kingitus kuna tirtsul kolmas sünnipäev teisel jõulupühal. Kalaasjad on üldse väga südamelähedased kuna kui issi sorteerib, siis tal ka oma tool vaja esikusse tarida ja lante uurima hakata :)

 7. Nii ägedad mänguasjad!
  Olen funexpert lehe laikija juba varem, aga nii ägedad asjad pole silma jäänudki :)
  Mu kahene oleks kalamängu üle hirrrrmus õnnelik!

 8. Ma ei olnudki varem sellest kodulehest midagi kuulnud. Seal on tõesti palju vahvaid asju, mida lapsele soetada ?

 9. Pliiis saa juba aru, et “Joelit” pole ju päris sõna :( õige viis seda nime käänata on “Joeli” :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.