Galopeerivad hobused mu kõhus!

Tänase päevaga saan jälle suure linnukese kalendrisse märkida!
Sain kiired, selged ja tugevad südamelöögid lõpuks kätte! Oh, happy day.

Millegipärast oli mul eile-täna nii halb tunne sees ja hirm valdas südant. Nii imelik oli neid asju osta ja kui eile selle voodiga mässama hakkasin siis oli ka tunne, et ”oot, aga miks?”. Selline sõnuseletamatu paha aimdus.

Aga nüüd on süda natukene kergem.
Alguses oli jube raske üldse midagi leida, sest kõht oli tühi ja korises. Seda oli ka kõrvaklappides kuulda. :D
Ja ma ei tea miks mul neid paganama suuri veresooni peab nii palju seal olema? :D
Kui youtubest sarnaseid videoid vaadata siis enamusel sellist mürglit küll ei ole aga minul on iga cm tagant mingi soon mis peksab siis kõigest üle ja tapab igasuguse võimaluse mingit veel beebit kuulda.
Igatahes sain ma need kurivaimud kätte vasakult poolt üsnagi häbemeluu kohalt, täpselt sealt ääre juurest.
Alguses mõtlesin, et ”oot-oot, mis see nüüd on?”. Suht üllatus oli, et nii ilusti kostusid ja selgelt oli aru saada, et need ei ole enam minu omad. Ma ise ei oleks tegelikult oodanud neid enne 12’nädalat või isegi hiljem (ma olen 10+3), lihtsalt igaks juhuks otsin paari päeva tagant, et äkki joppab.
Uskumatu kui palju võib päeva-kahega muutuda. Või oli äkki asi selles, et mu põis oli seekord lõhkemiseni täis ja tagumiku alla panin tekihunniku? Igatahes, ühe korra sain kindla koha kätte ja siis kuulasin mõnda aega totakas kõrvuni naeratus suul. Siis aga mõtlesin, et võrdlen enda omadega ja kaotasin õige koha ära, enam ei leidnudki üles. Ainult väga vaiksed ja summutatud löögid sain hiljem. Väga kaua ei tahtnud otsida ka, sest ega see hea ka ei ole ja päris kõvasti pean kõhule vajutama, et midagi kuulda…

Üleeile kui viimati samast kohast otsisin siis ei leidnud ma veel kindlaid toone, korra oli ja siis ujus nagu minema ja enam kätte ei saanud, seega ei olnud ma kindel ka kas olid ikka need õiged või ei. Aga nüüd sain ühe koha kätte ja kostusid nii ilusti. Oleks arvuti kõrval olnud, oleks lindistanud ka, et te ei peaks mind siin pooletoobiseks. :D

Aga okei mu kallid lugejad, ma lähen teen ühe power napi oma Meheraasukese kõrval! :D

Comments

comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.