Garnier Fructis Goodbye Damage katse

garnier goodbye damage

Sain ka siis lõpuks selle sarja uhkeks omanikuks. 3 päeva tagasi sain pakiga siis šampooni, palsami ja seerumi. Maski niiväga ei kiidetud, seda ei ostnud. Ja see tuubis palsam… Milleks see üldse on ? :D

Igatahes, kõige suurem nali on see, et tänasest on minu kodukoha poes ka müügis see sari, kui irooniline eks… Ja minu pärast jooksis üks mulle täiesti võõras tüdruk kõikvõimalikud poed läbi, et seda sarja leida, aga ei leidnud ja siis eelmisel nädalal lõpuks kuskilt leidis. Ma olin ikka jumala sillas! :D Siinkohal veelkord suured-suured-suured tänud sulle tore võõras, kes sa viitsisid sellega jamada ja otsida. Kõik siis sellepärast, et ta tahtis mulle oma BB kreemi müüa ja ma küsisin igaks juhuks, et kas ta äkki teab mõnda poodi kus see sari ka müügil on ja kas ta on äkki nii tore ja viitsib mulle selle osta ja siis koos kreemiga saata. Sest 3,07 paki saatmise tasu maksta lihtsalt ühe väikse kreemi pärast ma küll ei raatsiks… Ja ta oligi nii tore, et otsis ja jamas sellega. Ma pole buduaari harpüiade seas ammu nii toredat inimest kohanud!

Ja igatahes siis… Alates 10.06 kasutan ma seda goodbye damage sarja ja juba peale esimest kasutuskorda olin väga rahul. Juuksed olid palju pehmemad ja lõhnasid ka väga hästi. See lõhn püsib juustes ka päris kaua, mis iseenesest on ülimõnus. Mina küll soovitan seda proovida, tulemus on hea ja hind on ka normaalne.

Eks ma siis paari nädala pärast panen enne-pärast pildid ja vaatame mis muutunud on.

Comments

comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.