HIINAKAS

Sain jälle kompsusid, mida teile näitama pean. Sorri, et pildid sellised käkid jälle on. Tegin need kiiruga enne, kui kodust jooksuga minema lippasime.

DSC_0146

SEE must särk paistab täiega läbi ja on mingist rõvedast materjalist. Kui mingi pluus alla panna, oleks vast normaalsem.

DSC_0131 DSC_0133

NEED pintslid on täitsa okeid. Vähemalt minu silmis.

DSC_0149

SEE pluus on muidu päris normaalne, aga mulle veidikene väike, kuigi tellisin vastavalt mõõtudele.

DSC_0145

SEE must pluus on muidu täitsa kobe, aga materjal on ebameeldiv. Kõhust on ta mulle lühike ka. Ja ma olen suht päkapikk, ma ei tea milline ta siis veel pikema naise seljas on. Kodulehe pildil näeb see igatahes palju parem välja.

DSC_0141

NEED teksad on ka väiksed. Kui paki avasin, pidin naerukrambid saama. Need nägid välja nagu 12-aastase poisi püksid. Aga siis meenus, et ühel blogijal oli sarnane olukord olnud ja mõtlesin, et üritan jalga venitada. Imekombel läksidki. Vöökohast veidikene pigistavad ja kerge muffin top on, aga elab üle. Sellest ma ainult aru ei saa, et miks nad mulle katkised saatsid, kui ma terved tellisin? :D

DSC_0142

SEE punane pluus näeb hull lähker välja, aga istub seljas kõige mõnusamalt. Hea pikkus ja mõnusalt lohvakas. Materjal on ka mõnus ja pehme. Ilmselt üks mõnusamaid asju, mis ma üldse sellest Hiina diilist saanud olen. Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

 

Comments

comments

6 thoughts on “HIINAKAS

  1. Tegelikult sa tellisidki ju katkised, vaata ise korralikult sealt lingilt neid pükse ;) auke on täitsa näha :)

    • Ma paningi neile pükstele vastava lingi. Enda arust tellisin terved (need on olemas küll seal, teisel lingil lihtsalt). :)

  2. Ma väga vabandan kui ma eksin aga minu arust kõik sinu postitused seotud tasuta saadud asjadega (hiinast) on natuke silmakorjalikud. Sa üritad jätta mulje nagu keegi saadaks neid sulle vastu sinu tahtmist… keegi ju sulle neid asju peale ei suru ja tellid ju ka ise valikuid tehes. Võiksid ju olla natukenegi tänulik, et tänu blogi lugejate (klikidele) saad tasuta asju ja riideid.

    • Kuidas siis vähem silmakirjalik oleks? Peaksin mulle mitte sobivat asja kiitma?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.