Ja Murphy keerab mulle jätkuvalt!

Magasin täna KAKS KORDA sisse, sest lootsin Annu ärkamisele. Esimene buss, millele lootsin jõuda, läks 8.00. Olin kindel, et Annu ärkab nagu tavaliselt, sest vaevalt ta kaks päeva järjest jumalteabkaua magab.
Esimest korda tegin ehmatusega silmad lahti 7.52 ja lõin käega. Ma ei jõuaks eluski end 5 minutiga valmis, et bussile jõuda.
Mõtlesin, et magan 15 minutit edasi ja lähen siis 8.40.
Teist korda tegin silmad lahti 8.38. Mu elu kiireimad 15 minti, peaks mainima!
Vaatasin ruttu, et millal järgmine buss läheb – 8.58. No sellele ikka jõuan.
10 minti hiljem olin juba riides ja valmis, aga kuulsin, et Annu ärkas, ning mõtlesin talle head aega öelda, et ta ikka näeks, et ma ära lähen. Loomulikult ei lasknud ta mind enam lahti ja kui ma ütlesin “Annu kallis, emme peab ära minema, aga ära muretse, ma tulen tagasi, kohe, kui saan! Tadaa” siis hüppas ta mulle sülle ja kukkus hoopis mehele tadaa tegema!

Nii õudne oli karjuv laps maha jätta. Kuulasin veel ukse taga paar minutit ja ta jäi tasa. Kui ta oleks edasi karjunud, ma poleks vist läinud.

Ja nüüd ma ei teagi mis seis neil seal on. Mees ei võta vastu ja sõnumitele ka ei vasta.

Also, ma olen nüüd haiglas ja suren vaikselt, sest mu tissid kohe plahvatavad ja süda on rämepaha sellest kemüüsest. Ei tea kas nad suuremat pudelit ei tahtnud mulle anda?
image

Comments

comments

17 thoughts on “Ja Murphy keerab mulle jätkuvalt!

 1. Sa oleks pidanud ikka ära minema nii, et Annu poleks sind selleks sekundiks näinud. Minu arvates see ajab last rohkem segadusse kui see et ta ärkab ja ongi isaga kahekesi. Sina aga korraks tegid talle tsau ja ajasid ta veidi segadusse, et ärkab olete mõlemad aga ema kohe kaob jne :( aga usun, et nad saavad isaga hakkama! :)

  • Njaa. Ma tegelikult olen lugenud, et parem on ikka, kui laps näeb su lahkumist. Aga praegu vist oli see jah pigem viga, sest ta juba ärkas ilma minuta…

  • Loomulikult peab laps lahkumist nägema! Kui sind lihtsalt lambist pole siis laps kaotab usalduse ning ei julge sind enam silmapiirilt äragi lasta. Kurb oli lasteaiaski oma last harjutades näha kuidas emmed salaja minema hiilisid :(. Kui need lapsed üks hetk avastasid et ema pole… endalgi tuli pisar silma.

  • Lasteaia harjutamine on siiski midagi väga erinevat kui see kui laps ärkab OMA kodus, OMA ISA kõrval! ;) seega ei saa neid kahte olukorda kuidagi võrrelda! Seekord siiski Lipsuke just kui õrritas teda selle sekundiga kui kodus veel oli.

 2. Tõesti räägitakse jah, et peab alati lapsele head aega ütlema, kui kuhugi ära minna. Aga see ei pruugi iga lapse peal toimida. Meil esimesed paar aastat lõppes selline lahkumine alati suure suure nutuga, aga kui läksin vaikselt, nii et laps ei märganud, siis oli rahulik. Loomulikult eelnevalt oli talle räägitud, et läheme ära natukeseks ja peale lahkumist räägiti talle seda veel. See kõik muidugi siis, kui laps jäi näiteks vanavanemate juurde. Isaga koju jäämine polnud mingi probleem, polnud vahet kas ma siis läksin tema nähes või mitte. Ei tehtud väljagi. Ja mingeid psüühilisi häireid nüüdseks neljasel lapsel küll seetõttu ei esine. :D Seega, eks iga ema peab ise aru saama, milline meetod tema lapsele parim on. See, mis keegi kuskil räägib ja väidab, ei pruugi alati sinu lapsele parim variant olla.

  • Eks ta nii ole jah, et iga ema tunneb oma südames ära, mis parasjagu ta lapsele parim on. :)

 3. Väga õige! Kunagi ei tohi nii ära minna, et laps näeb et oled ja siis järsku enam ei ole (su tänane situatsioon on teine teema, ta ei näind sind enne ja oleksid võinud niisama lahkuda). Mõtle ise, oled mehega koos kodus, räägite, näed et ta läheb kööki ja üks hetk on ta haihtunud! Mida teeksite, mida tunneksite? JUBE JU! Ma pole kunagi nii oma lastele teinudja ei tee ka. Pigem kannatan seda hüvastijätunuttu.

 4. Hihi. Kui ma olen õigesti aru saanud, kus kandis sa elad, sõitsime täna sama bussiga ;)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.