Joppenpuhh, noorus on hukas

Juhtusin täna ühe teise blogija aski kaudu, ühe 12-aastase neiu kontole. Mu lõug vajus keldrisse, kuskile kartulikottide vahele. Toon teile mõned stiilinäited.

Vana oled?
no tura kui kaua ma vastan selle putsi otsi

kas sa oled kunagi suudelnud? (massikas) :)
…………..???????????????? ma ei taha rasedaks jääda ????????????????????

ISSAND JUMALsa oled 12sul on ask ja mdea mida veel…. mis su lemmik poni on? hahahahahaah omg tra sul on rohkem meiki näos kui meiki olemas on
aski omamine on patt ja how the fuck saab mul rohkem krohvi naos olla kui seda olemas on u dont make any sense have a bad day adios

Kas oled intravert või ekstravert?
Ma ei tea, eesti keelt ka raagid voi

Su emme pole kuri et nii tihti k******* kaid?
ma ei tea ju, pole midagi öelnud küll…. veel :D aga eks ma ootan, millal tal üle viskab see, et ma nädalas korra kodus käin hahaha. :D

sa hakkasid kuulmude eest holitseda kui olid 10, mis sinust saab kui oled 15…
SEST ET TRA JA MU KULMUD VIIVAD MIND POHJA TURA KUS SU MOISTUS ON?

Türa ja ta kulmud viivad ta põhja… :D
Ja siis minu isiklik lemmik

Kui vana oled?
KESKENDUME TÄHTSAMALE TEEMALE SIIN LASNAMÄEL ON SUURED SÄÄSED JA MA KARDAN NEID MA JOOKSIN OUE KOIGEPEALT AGA NAD JU TULEVADKI SEALT JA SIIS MA JOOKSIN VETSU AGA TULI EI POLENUD JA MA KARTSIN JA SIIS MA JOOKSIN KAPPI AGA TURA MUL ON KLAUSTROFOOBIA MIKS ELU TEEB NII


Ok, ropendamine ropendamiseks. Sellest kasvab välja ja kunagi häbeneb end maa alla, kui tema nime guugeldades sellised karvased ja sulelised välja hüppavad, aga… ta näeb reaalselt välja nagu 18-aastane. Geelküüned, kunstripsmed, hui teab misasjad kõik külge kleebitud. Ta läheb 6.klassi!!! Jummeljoo. Sellise eest tuleks meik ära peita. Päriselt, kus selle lapse ema silmad on? Neid mõlemaid tuleks raputada.

Tsikk on 12 ja joob/suitsetab, lisaks sellele musitab ta seal ühes videos enda sõbrannat ka veel.

Kõige haigem on see, et iga teine pubekas on selline. Meigivad end klouniks, joovad-suitsetavad, ropendavad ja käivad riides nagu khmkhm…. Ma vaatan neid lapsekesi, kes mulle tänaval vastu kõnnivad ja mõtlen, et appiiiii. Kui ei teaks, et tegu on LAPSEGA, ei pakuks seda iialgi. Ma ei taha, et Annu selliste inimestega kokku peaks puutuma. Agh, mul lähevad ihukarvad püsti, kui mõtlen mis siin maailmas ometi toimuuuuub!

Vaatasin praegu suvereporterit ja seda lugu weekendist. No tule taevas appi, mida mu silmad peavad nägema. Esiteks, reporter ronis säärte välkudes jääkarukostüümis tüübile selga ja tegi koppadi-koppadi. :D Teiseks, mingi paarike trukitab rannas. Kolmandaks, minu suureks imestuseks leidub lapsevanemaid, kes on oma 14-aastased  SELLISELE peole lasknud?

Ja siis vinguvad, et oumaigaad, mu laps jõi end täis, tõmbas hero, sai reipi ja jäi rasedaks. Päriselt, praegu tundub mulle, et kui su 10-aastane AINULT suitsetab, oled sa õnnega koos!

Ja mis ajast on 12-aastastel naiselikud kumerused? Vanasti olid lapsed ikka pesulauad, ning soovisid jõuluvanalt jõuludeks tisse.

Kui mina 12 olin, mängisin veel kodus nukkudega, sain isa käest hullu sõimu, kui küüned ära värvisin ja olin täielik õnnejunn, kui lubati alevisse rulluisutama minna. Ei, see ei olnud 56 aastat tagasi, vaid kõigest 8!Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

9 thoughts on “Joppenpuhh, noorus on hukas

  • Kuigi mul olid 12-aastaselt täitsa arvestatavad tissid ees, olin selles vanuses kõige pikem ka (nüüd on need klassi kääbused minust muidugi ammu pikemad :D) siis see polegi nii oluline. Imelik oleks, kui 17-aastane alles 6. klassi läheb :D

 1. Mnjaa… Hirmus ja hirmutav. Ma loodan, et oskan oma lastest vähe mõistlikumad teismelised kasvatada.

  Mis ajad, et mängisid 12-aastaselt nukkudega. Põllurallit sõitsid ju! :D Ma sel ajal vist enam nukkudega ei mänginud ja täiesti minu tahtest sõltumata olid mul sel ajal naiselikud kumerused ja “päevitasin” regulaarselt. Olingi 12-aastaselt juba täis kasvanud ehk pikemaks ja laiemaks ma enam ei läinud, kuni esimese raseduseni siis, pärast seda olen küll vahelduva eduga vähem ja rohkem laiem olnud. :D Kuigi ma nukkudega enam ei mänginud ja pesulaud ei olnud, siis näitena toodud 12-aastasest jäin olemuselt küll väga kaugele. Õnneks.

  • No põlluralli panin ka jah. :D Aga seda mäletan küll, et suur beebinuku laadne mänguasi oli veel kallis. :D

 2. “Ok, ropendamine ropendamiseks. Sellest kasvab välja ja kunagi häbeneb end maa alla, kui tema nime guugeldades sellised karvased ja sulelised välja hüppavad”

  Kas Sind häirib, et alaealine ropendab või ropendamine üldse? Sa ju samamoodi kasutad roppe sõnu ja oled väitnud, et ega emadus ei tähenda, et enam ropendada ei või jne. Kas arvad, et Sa ka kasvad sellest välja?

 3. oota, päriselt? 14aastast sellisele peole ei laseks, aga ise sa paar aastat hiljem keppisid ringi ja tahtsid rasedaks jääda. kõva seletaja küll :D ma pigem lubaks oma lapsel nädalavahetusel natuke pidu panna ja alkoholi tarvitada kui et laseks tal ilma igasuguse hariduseta kodu mängima hakata.

  • Keppisin ringi? Sa kukkusid vist väga kõrgelt, või oled mul jalgu hoidmas käinud, et nii hästi tead?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.