Juhtub vaid minuga, osa 46378

See tunne, kui sa tripid lastega ringi ja kõik on hästi tore… Kuni selle hetkeni mil nad tahavad potile. Ettenägeliku lapsevanemana oled sa muidugi poti kaasa võtnud, lisaks pakkinud kaasa snäkke, jooke, mänguasju, LASTELE mitu komplekti varuriideid ja mida kõike veel, eksole… Igatahes, peale “metsapeatust” tahad sa poti võssa ära tühjendada, sest noh, sitt haiseb janii. Aga siis koksad sa poti kogemata vastu rooli, ning pool poti sisust loksub sulle sülle, kõhule ja roolile… Mehe lakkamatu naeru saatel võtad sa end auto varjus paljaks, loputad end kaasa taritud joogiveega ja mässid enda ümber vana voodilina. Seejärel sõidad rahulikult koju… Või siis ka mitte! Kodulinna jõudes meenub sulle, et ahjaa, poodi oli ka vaja tegelikult minna… Kuna selleks hetkeks on sul juba niii sügavalt pohhui, siis keerad sa rahulikult kohaliku Maxima parklasse sisse ja mõtled meest oodates sügavalt järele, kuhu sa küll oma eluga jõudnud oled – sa istud Maximas parklas, üleni KONKREETSELT kuses ja sitas, ümber vana ja katkine voodilina.

Elus esimest korda – thank god, et mul on paksud reied! Vastasel juhul oleks ka auto iste iiiigast kraami täis.

Comments

comments

7 thoughts on “Juhtub vaid minuga, osa 46378

  1. No viimasel ajal erinevaid blogisid lugedes ei juhtu sellised kaka-vahejuhtumid vaid sinuga ?? aga for god’s sake kuidas sa potti said vastu rooli ära lüüa? Laps kakas sul kõrvalistme peal? ? Miks te poti õue ei tõstnud?

    • Sest ma olen mega lühike jupp ja mul on rool pmt näos, et jalad pedaalideni ulatuksid. Ei, mees ulatas selle mulle enda istme tagant. Miks, miks, miks… ma ausalt ei tea! Aga never again.

    • Tean, et on sellised olemas, aga ausalt, pole raatsinud mingi potinässaka eest 35-40 euri maksta, kui siiani oleme saanud hakkama ka selle 3 eurosega, mis meil niikuinii olemas on. Kitsipung olemine maksis mulle nüüd kätte siis. :D

  2. Meil oli see probleem, et lapsed ei olnud nõus õues ilma potita asju ajama ja see poti pesu ka tüütu. Esimese lapse potil oli aga põhja mõra tekkinud ja ei saanud enam kasutada (miks mitte seal jalgupidi sees hüpata ju), siis mees lõikas selle poti osa ära seest ehk kui laps istus ja häda tegi, siis see ei jäänud potti vaid otse metsaalla. Oi kui palju lihtsam oli kohe :)

  3. Ma olen kasutanud sellist nippi, et poti põhja kilekott (või ümber). Häda tehtud, kilekott sõlme ja lähimasse prügikasti. NB! Kilekott peab terve olema (mul on juhtunud ka vastupidist) :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.