Kaltsupost: Esimene pakk Hiinast

Sain Sheinside paki kätte ja tahtsin ka romwe oma ära oodata, aga koodi järgi läheb sellega veel aega, ning ma ei viitsi mõrvaähvardusi kuulata.

Kvaliteet on üllatavalt hea. Ma olin juba valmis selleks, et pean ise niidi ja nõela appi võtma, ning juppe kokku lappima hakkama, aga kõik on täitsa tip-top. Kuskilt midagi ei tolgenda ja riie on ka mõnus. Kui kobiseda, siis see on veidike õhuke (roosa rinnahoidja paistis tagant läbi) ja natukene lühike on ta ka. Ning ma olen kõigest 159 cm pikk. Pikema naise seljas oleks see vist nabapluus. Kui sellega täna beebide ujumisse kõndisin, siis pidin pidevalt kontrollima, et kõhupekk kuskilt välja ei vupsaks. Ja varrukad on ka lühikesevõitu. Kui käed üles tõstaksin, siis oleks pekisadu.
Mees keeldus minuga välja minemast, kui selle selga tõmbasin. ”Kolmteist oled või?” :D

Saab seda pusa SIIT LINGILT.

Andestage mulle mu suutmatus ”poseerida”…

Comments

comments

14 thoughts on “Kaltsupost: Esimene pakk Hiinast

 1. Väga ilus noor ema oled! Pole mitte midagi halba öelda. :)

  Aga kas sa paned ise pildid nii väikesena või sul telefon teebki nii väikeselt? Muidu vist saab siin wordpressis ka neid suuremaks teha, kui kvaliteet hulluks ei lähe, natuke parem vaadata :).

  • Kusjuures ma ei tea kuhu need 5kg kadusid, aga ma loodan, et ei pea neid enam kunagi uuesti nägema :-D

 2. Mulle pusa meeldib :) Kui mul mees midagi kobiseb, siis ma ütlen- SEE on praegu moes. Kuna ta moest midagi ei jaga, siis on vait :D

 3. Miks kõik blogijad kes hiinakatega koostööd teevad, ütlevad, et ei viitsi mõrvaähvardusi kuulata? Tõesti käivad nii pinda? :D

  • Sul on u 5 päeva aega, et pildid teha ja post üles panna, mui
   du hakkavad tulema kirjad “Hey dear – where the fuck is the post!!!?” :-D :-D :-D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.