Kas teil ka on iga kord kalendrisse vaadates mini infarkt?

Iga kord kui ma kalendrisse vaatan tabab mind paanika. Nagu mis mõttes ma olen 29+0 rase. No pole võimalik ju. Järgmine nädal vaatab mulle juba raseduskalendrist vastu 3’ga algav arv. APPI. See EI OLE võimalik! Kuhu see aeg kadus!
Ma olen kogu aeg mõelnud, et kui 30’ndasse nädalatesse jõuan siis võin juba samahästi kui sünnitama minna varsti. Ja nüüd tundub see niiiiiii lähedal.
Iseenesest on asjad valmis ja kõik naljad, aga mina ju ei ole veel valmis. Perekooli loengud on käimata, pildid tegemata ja isegi mitte mehe puhkuse asjad pole korda aetud! Mõned pudinad on ka puudu ja kui ma neid ei osta, siis tunnen end maailma halvima emana. Kuigi ma saan aru, et enamus asju on täiesti mõttetud, aga ma VAJAN neid. No mõistus tule koju eks! :D
Mul pole korralikku kõhtugi ees veel, mida te ajate, et ma pean hakkama siin sünnitama varsti. Ma ei tunne end rasedana! No see 2 kuud on nagu nuusata ju. See lihtsalt ei ole võimalik!
Mis mõttes ma pean endast mingi arbuusi välja pressima ja siis antakse see väike pamp mulle kätte, ning saadetakse koju ka veel sellega. Mis mõttes keegi usaldab MULLE imiku. No mida…. :D Ei ole olemas no.
See lihtsalt tundub nii müstika, et tegelikult ka mu kõhus mingi elu käib ja seal on BEEBI. Nagu päris beebi, mitte mingi nukk või kutsikas. Päris väike inimene. Inimene kelle elu sõltub minust. Ta süda lööb, ta hingab, ta liigutab, ta sööb, ta ELAB.

Ma ei tea kuhu poole nüüd joosta. Heh, nagu see aitaks. Või nagu see võimalik üldse oleks! Ja ega ma tegelikult ei taha ju ka… :D Issand, kui loogiline ma suudan olla.
Kuidas saab nii olla, et ma ei saa IKKA VEEL aru, et minu sees on teine inimene ja ma pean ta endast välja pressima ja siis hakkama tema eest veel vastutama kah? No mida. Aga ometigi on minus miski suur tung teda kaitsta ja miski imelik armastus on ka tema vastu nagu. Kuidas saab armastada nii palju kedagi, keda sa tegelikult pole veel kohanudki?

See kõik on nii…hullumeelne?
Näiteks eile ma nutsin, kui kujutasin ette, et mul ei olekski enam seda väikest mulistajat kõhus…
Kas ma hakkan ta liigutuste tundmist ja rasedakõhtu igatsema? Kas teie igatsesite?
Kuigi siis on mul võimalik ta sülle krabada, teda musitada ja hoida, pole see kunagi enam ju päris see… Kas ma hakkan igatsema rase olemist? Kas ma hakkan igatsema, et ma võin ajada selga ükskõik mis pluusi ja ma näen ikka imeline välja? :D
See on ju kreisi. Mina ja ema… Ja mis veel kreisim, Meheraas ja ISA.

This must be a dream.

Aga ilma naljata. Kuhu see aeg kadus? Alles ma kirjutasin siin oma esimese trimestri viimasest nädalast…

A, ja arvake ära kelle lauaarvuti maha põleda otsustas?
Nii, et ma ei tea millal see järgmine beebiblogi tuleb. Sest mul pole ju enam MITTE ÜHTEGI ARVUTIT kodus. Oh technology, why you hate me?
Hetkel olen veel maal emme juures, aga homme sõidan juba koju.
A, ja eile käisime me spaaaaas. Nii mõnus oli. Muidugi selle hetkeni, kui ma arvasin, et hakkan seal samas massaažilaual sünnitama.
Jõudsin mina 10-15 minti lamada, kui kõht hakkas valutama. Mingi 5-10 minutit enne lõppu arvasin, et ma suren või tõsiselt – sünnitan. No pole enne nii hullu valuhoogu olnud. Ja nii, kui ma püsti tõusin oli valu kadunud. Ju siis kratt surus organid vms lömmi ja keha andis märku, et oleks aeg nagu oma pekirullid külili keerata. Aga ma ei saanud ju. See väike filipiinlanna mõtles küll vist, et ma olen puude ja põõsastega, sest ma tõmblesin nagu haavaleht…
A, ja oskab keegi öelda kumb neist on parem? Dell (link) või HP (link)
Kuna miljonimängus ma võitnud ei ole ja nii vägev ma ka ei ole, et keegi selle mulle niisama annaks, siis pean ise läbi ajama ja mingi blogimise arvuti muretsema. :D

Comments

comments

22 thoughts on “Kas teil ka on iga kord kalendrisse vaadates mini infarkt?

 1. Jaa, mina tundsin ikka tükk aega oma kõhust ja nendest liigutustest puudust. Missest et mu kõrval nohises see imeline väike mees. Praegu ka aegajalt igatsen aga mitte enam nii. :D

  Ja üldiselt peaks olema DELL vastpidavam kui HP. Aga nende kahe vahel valides võtaks ma ilmselt HP, sest Linux pole küll väga minu rida :D

  • Ma ka just mõtlesingi seda, et dell on nagu rohkem kiidetud ja hp rohkem maha tehtud. Aga ma ei tea kuidas sellesse linuxisse suhtuda, pole vist varem kokku puutunud sellega,,,

  • kui sa pole varem linuxiga kokku puutunud, siis ma arvan, et sa ei oskaks seal midagi sellist teha, mida windowsiga teinud oled. Väga keeruline, põhimõtteliselt teistsuguse loogikaga. moodulite süsteem jms..

   Nii saaksid ju ka odavamalt, kui ostaksid ilma pc-ta läpaka ja su mees laseks sinna ise windowsi peale. Samas on võimalik ka sellele linuxiga läpakale windows peale lasta.

  • Mu ema ostis ka ilma windowsita arvuti ja mina polnud enne nagu kuulnudki, et selline asi üldse võimalik on. :D

 2. Minul on kaks läpakat olnud ja mõlemad on olnud HP omad ja olen väga rahul. Ainuke, mis mulle sinu valitud HP juures ei meeldi on Windows 8. Ämma arvutil on see ja iga kord, kui ta palub oma arvutis midagi teha tunnen, kuidas ma vihast punaseks lähen….

  • Minu meelest harjub ilusasti ära. Ma olin ka alguses segaduses ja vingusin, aga paari päevaga sai asi käppa ja pole hullu midagi. Seda saab ju ka päris palju kohandada ja üldiselt ma seda windows page’i üldse ei kasuta ja tegutsen tavalise desktopi peal..ei ütle küll, et mingi oluline vahe oleks :)

  • Ma julgen ka HP-d soovitada. Mu mees ostis endale selle umbes 6 aastat tagasi, ja see elab vist pommirünnaku ka üle..samal ajal, kui mina olen selle ajaga kaks läpakat lootusetult ära lõhkunud, on tema omal paarist kohast vaid värv kulunud… Ja ta absoluutselt ei hoia seda kuidagi eriliselt. Vastupidi- see on umbes miljon korda maha kukkunud. Ja samas mina, kes ma vaatan, et jumala eest mu arvutiga midagi ei juhtuks, avastan pidevalt, kuidas mul enam arvuti plaadipesa ei tööta, see auk, kuhu laadijaots pannakse, logiseb ja ekraanil järjest pikslid surevad. Näiteks paar nädalat tagasi avastasin, et mul arvutil on üks hin, mis ekraani kinni hoiab, katki. ( Ehk siis selle aja jooksul, mis mu mehel on HP olnud, on ta seda vaid korra remonti viinud. ( Ekraan sai õhupüssitabamuse. Ei kommentaari…) Minu omad on remondis käinud…palju.

 3. Mina vähemalt peale sünnitust küll neid liigutusi taga ei igatsenud. Seda aga seetõttu, et laps oli keskmisest aktiivsem ja üritas end igal võimalusel uuesti ümber pöörata ( kord nädalas oli juttu keisrist, sest kord oli peaseisus, siis jälle polnud), minu kõhuümbermõõt oli aga keskmisest veidi väiksem ehk siis kõht oli pingul, liigutused tugevad ja lõpus ikka pani oigama :)

  Praegu, kui sellest aga aega juba piisavalt möödas, olen hakanud natukene taga igatsema küll. Mitte küll neid lõpupoolseid sisemisi poksimisi, aga rohkem seda esimeste liigutuste tundmist, kuidas laps reageeris kõhu paitamisele :)

  Aga igatahes, hetkel võib see aeg sul tõesti kiirelt liikuda, aga kuskil 38. nädalal jääb see aeg seisma ja siis tundub enamikele, et on terve elu rasedad olnud ja ilmselt selleks ka jäävad :D

  • Ma mõtlen ka, et ei tea kas selline aeg ka tuleb kus ma mõttes karjun ”ma olen igavesti rase olnud, lõpetage mu piinad!!” :D

 4. Mu laps on poolteist praeguseks ja mõni kuu tagasi alles hakkasin seda kõhtu ja liigutusi taga igtsema hullult!! Aga lõpurasedust ei hakka kunagi vist igatsema :D. Aa ja praegugi veel nt vahel mõtlen et APPPI kas tõesti MINUL on LAPS?!?????? Pole ilmselgelt siiani kohale jõudnud et mul ongi laps ja ma olengi ema ja… :D.

 5. Kuna lõpus oli kannatus katkemas ja ei suutnud pisikest ära oodata…et lõpuks kui ta käte vahele sain, ei mõelnud kordagi raseduse peale..ja olgem ausad oma “pisikest” kõhtu oli ka tore üle pika aja kohata. Hiljem aga tekkis väikest viisi paanika, et see armas olevus on siin kurjas maailmas ja nii tahaks teda tagasi sinna kõhu sisse,kus ta oli nii kaitstud:) Ah aga mingi aja möödudes ei mäletagi enam,kuidas oli rase olla:D

 6. Jumal küll ! :D Ma nii ootan millal sa juba sünnitama läheksid,mul just selline tunne nagu sa oleks mitu aastat juba rase olnud :D

 7. Hp on väga hea arvuti! Ei Kujuta ette kust kuulnud oled, et HP sitt ja Dell hea. Mõlemad tuntud tegijad ja kvaliteetsed. Oleneb muidugi kuidas kasutada ja hooldada, sellest sõltub palju. Igasuguse jama peale ütleb ka kõige paremini kiidetud firma arvuti üles :)

  • HP odavamad arvutid ei ole head, lagunevad ikka poole kiiremini. Äriklassi arvuteid ei tasu võrrelda, need on tõesti head. Mu enda HP andis aastaga korralikult otsad, ventilaator andis poole aastaga saba. Aku andis samamoodi otsad. Dell on praeguseks 1,5 aastat olnud ja no ikka täiesti teine tera.

  • Ma neid lingitatud arvuteid enne ei vaadanud, mõtlen just hinnaklassi. Mina isiklikult nii odavat arvutit üldse ei soovitaks, sest odavamad peavad tihtipeale ka vähem vastu, kogemus olemas. Aga eks kogemused kõigil erinevad. Aku läheb igal arvutil kiiresti läbi, kui seda õigesti ei kasutata. Enda HP aku ütles ka üles pärast 3me aastat, kuid tean et kasutasin ka valesti.
   Soovitaks minna poodi ja sealt nõu küsida, kuigi ega seegi kuld Pole-müüjad ju siiski üritavad müüa. See on asi millesse minu kogemus näitab, et ennem investeeri rohkem, kui vähem.

 8. Aga vaata lenovo läpakaid. Need on väga vastupidavad. Ise oman delli ja seda aastast 2008. Mul on dinosaurus kodus :D Aga töötab. Vajab hetkel uut toitejuhet, sest suutsin endaoma ära lõhkuda. Hp-d mina ei soovitaks. Kui siis äriklassi oma. Delle on ka ilma linuxita. Mul täiesti windowsiga ja samas ega see linux ka kõige hullem asi pole. Harjumise asi.

  Ja mis puutub kõhtu ja selle igatsemisse, siis mingi hetk kui hiljem beebi kõrvalt aega on ja enam nii kurnatud ise ei ole siis hakkad seda keskmist trimestrit igatsema tõesti. Neid mõnusaid sujuvaid liigutusi, seda parajas suuruses kõhtu ja ootust.

 9. Mul kohe 36 nädalat – pm nädala pärast võiks juba sünnitada..aga siiani ei usu, et üldse rasegi olen :D no ma naudin igat päeva täiega ja ei kujuta hetkel veel ettegi, milline saab elu olema ilma suure kõhu ja kõrvetisteta :D see kõik kuidagi nii loomulikuks saanud, aga ei seosta seda ikka ära sellega, et minust saab kohe-kohe ema. Eks enamus esmarasedatel vist samad emotsioonid :D
  Aga seoses arvutitega, siis mul on olnud HP ja Dell mõlemad. HP eluiga oli 2 aastat ja siis hakkas nöökima ja parandus oli mõttetult kallis. Dell’e on olnud kaks – üks on edukalt vastu pidanud juba 6 aastat, sellel on muide linux peal ja kiidan! Linux võib algul tunduda tavakasutajale keeruline (oleneb, mis versioon on, aga sarnaneb ntks mac’ide süsteemile), aga kui asja käppa saab, siis võin julgelt väita, et see on parem op.süsteem, kui windows. Turvalisem ka. Kuigi mina hakkasin windowsi “lihtsust” üsna ruttu taga igatsema ja nüüd kasutan rohkem mehe arvutit just windowsi pärast :D

 10. Pliis ära Eestist osta. Telli Euroopa Amazonist, tuleb 10 päeva, ups-iga ja vähemalt kolmandiku odavam. Ma just tellisin laua-arvuti, mis Eestis oli üle 900, aga koos saatmisega oli see ainult 630 (koos kõigi lisade, monitori, hiire ja klaviatuuriga)…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.