Kena.ee

Ma olen tüüpiline ema – alati kui mul endal oleks midagi vaja, leian ma 97299 asja, mida selle asemel hoopis lastele osta. Nii on absoluutselt kõigega! Lähen näiteks poodi, et endale uued teksad osta, aga ikka rändab pilk ka lasteosakonda, sest noh, kui ma juba siin olen… Ja lõppkokkuvõttes on peaaegu alati nii, et endale ei leia ma midagi, aga lapsed saavad 97299 asja. Aga mitte sel korral!

Teate seda tunnet, kui su ustav sõber sind ribidesse pussitab, ei? Mina igatahes tean, sest viimase paari kuu jooksul on seda juhtunud päris mitu korda. Nimelt, enamus mu ustavatest sõbrannadest, keda ma kasutan oma rinnapartii üleval hoidmiseks, on mind salakavalalt surnuks üritanud pussitada, ajades oma traadid välja.

wpid-DSC_0122.JPG

Seega suundusin kohe kena.ee lehele ja hakkasin omale uusi rinnahoidjaid ostukorvi laduma. Olen sellelt lehelt varemgi tellinud, seega tean, et seal on hea, aga soodne kaup. Eelmised rinnahoidjad, mis ma sealt tellisin, pidasid lausa poolteist aastat vastu. Nelja-viie euro eest on see ikka väga hästi saadud!

wpid-DSC_0137.JPG

Kuna mul on pigem suurem rind, on mul tavaliselt väga keeruline mugavaid rinnahoidjaid leida. Ikka pitsitab siit, või hõõrub sealt. Aga kena.ee rinnahoidjatega on mul juba kaks korda niimoodi jopanud, et peaaegu kõik sobivad ideaalselt selga. Eks siin mängib vast rolli ka see, et ma vaatan hoolikalt mida tellin. Mida laiemad õlapaelad, seda parem, mida rohkem haake, seda parem jne. Näiteks see, viie haagiga rinnahoidja, on niii mugav, et ma võiksin sellega lausa magada! Laiad õlapaelad, toestav sisu ja pekke kokku tõmbav seljaosa – ei mingit koledat jaaniussi efekti!

Kena.ee lehel on aga palju muudki, kui vaid rinnahoidjad. Sealt leiab nii rannariideid, kui ööpesu, seksikaid pitsist bodysi ja trimmivaid korsette, leiab ka sukapaelu ja tripihoidjaid, laste- ja meestepesu jne.

wpid-DSC_0130.JPG

Kõigi selle postituse kommenteerijate vahel loosin välja kena.ee kinkekaardi, väärtuses 25€! Ja kuna sel nädalal on kena.ee sünnipäev, on kõik tooted -5% soodsamad. Lisaks loositakse veel välja üks 30€ kinkekaart kõigi nende vahel, kes selle nädala jooksul kena.ee e-poest tellivad!

 

Comments

comments

30 thoughts on “Kena.ee

 1. Soovin osaleda :) Rinnahoidjatega on küll tükk tegemist, küll pole poes sobivat numbrit ja muu jama :) Seega kuluks marjaks ära, tunduvad ilusad ;)

 2. Olen sealt korduvalt tellinud ja telliks veel… paar päeva tagasi vaatasin, aga paraku polnud neid asju saadaval, mida oleks soovinud (nt suurem valik õmblusteta püksikud, pitsiga sportrinnahoidjad). Aga ehk tulevad ikka müügile taas.

  • Ta just tuleb parasjagu uue kaubaga, seega selle nädala jooksul kindlasti valik suureneb. :)

 3. Kuigi mulle meeldib väga tihti ilma rinnahoidjata ringi silgata, siis rinnahoidjad kuluvad alati marjaks ära.

 4. Tahaks ka osaleda. Ma olen sealt spordipesu tellinud.
  Koguaeg sama mudelit, sest see tôesti hea ja toetav. Kûll aga ainus miinus on see, et värvist làhen kiirelt âra. Samas jui nii tihti neid pesta, ega vist muudmoodi ei saakski…

 5. I feel you. Mul ka kolm last , 8aastane tüdruk, Ja kaks poissi 3,5aastat ning kohe 4kuune . Lähed endale ostma midagi Ja ikka Isra’s lastele. See kinkekaart kuluks marjaks Ära, saaks endale lõpuks äkki ka uues ilusa pesu..

 6. Mul küll esimene laps ja alles 5k vana aga tean millest räägid, juba raseduse ajal oli tema poodides nr 1, millest siis nüüd rääkida ? seega osalen

 7. Osaleks ka hea meelega. Praeguse raseduse lõpu ja peatse imetamise algusega on suurus vähe teine hetkel, seega täitsa vajalik ostlemine tuleks teha. :)

 8. Soovin osaleda!
  Tahaks uusi püksikuid. Pole kaua aega uusi ostnud, piinlik tunnistada :D
  Imetamisrinnahoidjaid tahaks ka veel üht lisapaari.

 9. Kuna pood, kust ma muidu endale pesu ostsin (suur partii, raske leida), kaotati Eestist ära, siis oleks uut pesu vaja küll. Praegu pole seda sobiva pesu taaka veel ette viitsinud võtta, kuigi peaks :D

 10. Kuna minu “sõbrannad” on juba pikemat aega mind torkinud, siis osalen ka loosis :)

 11. Huh, uus pesu kuluks ära küll. Olen varemgi vaadanud, et neil päris hea valik, aga tellimiseni pole jõudnud. Kinkekaarti võites paneks kohe tellimuse teele.

 12. Ohoo, osaleks ka. Hetkel esmarase, ja rinnad kasvavad mühinal, praegu kõik enda rinnahoidjad ebamugavad. Sooviks endale küll suuremaid ja mugavamaid!

 13. Nii tore kasulikke lehti avastada, aitäh sulle!
  Lugesin just su postitust ,,Ootus vs tegelikkus” ja selline tunne nagu ma ise oleks selle kirja, selline äratundmine oli. Minu beebi on hetkel natuke üle ühe kuu vana ja rahustav ning õpetlik lugemine oli see.

 14. Jaa, muidugi osalen! Ma olen pärast lapse saamist korralikult kosunud ja paar uut rinkarit kulub küll marjaks ära :)

 15. Kui sa eelmine kord tegid postituse kena.ee teemal, siis tegin esimese tellimuse ja jäin super rahule. Vahepeal unustasin ära selle lehe ja nüüd aitäh sulle, et meelde tuletasid selle :) osaleksin ka hea meelega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.