Kleepekas(s)

Joppenpuhh, kui palju pai üks loom jõuab nõuda? Mul on selline tunne juba, et mind ahistatakse. Nii kui oma tagumiku kuhugile maha pargin, on tema platsis ja lihtsalt ROOMAB mu peal. Ma pole elus kedagi nii needyit näinud! :D Isegi Annu on tema kõrval täitsa omaette mutt.
Üritasin enne last toita ja tüüp lihtsalt nahhaalselt ronis meie vahele, ning viskas lebosse. Kui ta kõrvale tõstsin, tuli KOGUAEG tagasi. Lõpuks lihtsalt pidingi ta ukse taha tõstma, sest ta ronis meie otsas ja vahel ja ma ei tea. Selline tunne, et ta poeb nahast välja, peaasi, et saaks lähedust ja hellust ja armastust ja nunnutada ja kallistada ja… Mingi piirini armas, aga… Tooge keegi pahtlilabidas! :D

Hommikul sain tappa ka talt, sest üritasin neid koeraga tutvustada. Koer oli jumala rahulik ja teda justkui ei kottinudki see kass, aga kass flippis täiega ära ja tõmbas mu ribadeks. Ju ta siis polegi nii ohmoon, kui ma arvasin. Aga mu käsi on niii jube valus, et ma ei saa kätt rusikassegi panna.
wpid-img_20150911_092445.jpg

Ma ei jõua ära oodata, millal nad kõik omavahel sõpradeks saavad, et ma ei peaks põdema uste lahti jätmise ja muu sellise pärast. Aga endiselt, kui keegi soovib kassi, siis teate kuhu pöörduda! ;) 

Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.