Kleidipaanika

No joppenpuhh, kui kurjaks võib üks e-pood ajada!
Tellisin gala jaoks imeilusa musta kleidi. Samasugune nagu SEE, aga must. Lubati umbes kahe nädalaga, sest minu suurus oli otsa saanud. Ootasin mingi kuu aega. Küsisin isegi, et nohh, kus mu kleit on. ‘Tuleb-tuleb, sel nädalal, või järgmisel’. Jõudis kätte see ‘järgmine nädal’, ning sain kirja, et ma ei saagi seda kleiti. Ma olin ikka suht marus, sest galani on nii vähe aega jäänud ja kust pagana kohast ma nüüd selle kleidi järsku välja võluma peaksin!?
Vabandas ette ja taha, ning pakkus asenduseks SEDA. Aga ma arvan, et see ei oleks minu seljas ilus. Ma eelistaksin ikkagi avatud rinnaga kleiti. Siis pakkus ootamatult samasugust punast. Olin nõus. Ja siis saabus uus vabandav kiri, et oihh seda ka ei saa, sest inimene, kes pidi kleidi tagastama, mõtles ümber ja jätab selle ikkagi endale! Ja selle jama peale kulus poolteist kuud!

Kõige naljakam on muidugi see, et seal e-poes on müügil mitu, täpselt samasugust kleiti, nagu sheinside’is ja romwe’s, aga hinnavahe on mitmekordne. :D

Ja nüüd, KAKS NÄDALAT enne üritust, olen ma täiesti kleiditu! Ahastus tuleb peale. Selline tunne, et ei tahagi sinna faking galale enam minna, sest niikuinii näen ma seal välja nagu kuivale uhutud vaalaskala ja nahhui on mul vaja kuskil sopelehe galeriis figureerida oma pekkidega.

Comments

comments

23 thoughts on “Kleidipaanika

 1. Äkki teed ühe shopingutiiru (sh saab annu issiga tsillida) ja ostad tavaliselt, mitte e-poest selle kleidi?

  • Siis pean Tartu minema, sest meie linnas pole selliseid poode :-/ (ilmselt lähengi)

 2. Kutsel oli vist riietuseks märgitud Smart Casual? Vähemalt on paarist blogist silma hakanud. Siis sa ei pea nii palju vast vaeva nägema. See peaks olema selline korralik, aga mitte väga pidulik riietus.

 3. Punast ära küll taha. Punane näitab alati veel paksemana inimesi, kui nad tegelikult on!

  • See on vale jutt. Loeb ikka lõige ja see, kuidas rõivas istub.

 4. Sorri, kommenteerin siin kaks korda. Lipsuke, otsi pinterestist smart casual outfite, kui see dresscode on, siis näed, et õhtukleidiga ei tasuks minna. Tunned ennast halvasti veel seal. Hästi sobiks näiteks tumedad püksid, mingi värviline pluus ja sinna peale bleiser /pintsak. Kontsad alla ja tunned ennast mugavalt ja kaetult, kui oma väikse kaalulisa pärast põed.

 5. Pingback: Blogiauhindade peo riietus ja muu värk | Suurte inimeste jutud

 6. Osta endale ikka midagi sellist, mida saad ka pärast kanda. Mis teed selle piduliku pika kleidiga pärast !?!?! :)

  Nt on müügil tuunika/ kleit stiilis asjad, mis on ideaalsed pekipeitjad. Või siis liivakella kleidid mis annavad kehale kauni kuju.

  Väga tähtis osa riietusest on ka sukapükstel. Nt sokisahtel müüb ülisuperhüper häid sukapükse, mis tõmbavad hetkega sul kere trimmi. (Küsi poest trimmivaid)

  * Liivakell- http://www.chilli.ee/vaata-pakkumist/Elegantse-ja-stiilse-loikega-naiselikkust-rohutavad-uhevarvilised-kleidid

  *Tuunika- http://www.cellbes.ee/naised-tootevalik-ulemine-osa-tuunikad-5969/tuunika-523272
  Tuunika puhul pea siis silmas seda, et see oleks veidi.. lai, suur, lotendav?! ma ka ei tea :D

  Riietega saab ju nii palju mängida, tuleb lihtsalt olla loov ja kogu seda mängu näha osata.

  Kõike ilusat sulle!

 7. Mul on olemas samasugune esimene kleit, ainult sinist värvi, selline helesinine, kui tunned huvi :)

  Parimat

 8. Nii palju kui ma piltide jargi aimata oskaks, siis sul on liivakella figuur. Aga samas praegu veel ilmselt keskkohast taiesti liibuvat asja selga ei paneks. Seega see sinu valitud kleidi loige oli vaga hea! Aga kui valida midagi muud, siis ara pykste teed vaga mine- voi kui siis peaksid need olema suht laia saarega korralikust materjalist (suurema koelisest materjalist) korgema pihaosaga ning laia tugevndatud varvliga. Selle puhul jaaks keskkoht oigesse kohta ning ei puusad ega rinnad saaks liiga rohutatud kuid samas oleks molemad piisavalt rohutatud :D. Jakki koos pykstega ma ei paneks, sest su rinnapartii teeks lihtsalt jakiga sulle karuteene. Seeliku teed minnes, siis samuti korgema pihaosaga (ning ikka ja jalle lai varvel, mitte et lihtsalt seelik mille saab kummiga rindade all tommata) ning A-loikega. Aga yldiselt mina laheks ikkagi kleidi teed ja just seda sama loiget mille sa ise valisid esimesena- lyhike voi pikka aga sarnane loige. Ja palun unusta ara tuunikad ja sirge loikega kleidid- need teevad sind palju suuremaks.

 9. Pingback: Rabarbri-mandlikook - Kaju Köök

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.