Kõik ”Pere ja Kodu” ning ”Beebi” ajakirju ostma

Oktoobris kirjutas mulle Pere ja Kodu toimetaja, ning soovis minuga blogi ja laste teemal intekat teha. Loomulikult olin meelitatud ja asjaga nõus, sest miks mitte, eksole. Seega saatis ta mulle mõned küsimused, millest oleks kirjutamisel abi, ning nõnda sündiski too artikkel, mida saab nüüd selle kuu Pere ja Kodu ajakirjast lugeda. Alguses oli see tekst muidugi kolm korda pikem, aga kuna ruum oli piiratud, pidi lihtsalt mingi osa välja lõikama ja osad asjad lühemalt kokku võtma. Aga noh, ei ole hullu, põhimõtteliselt sai kõik enam-vähem edasi antud. :)

wpid-wp-1480760189090.jpg

Nuriseksin ainult pildivaliku kallal. Miks nad ometi valisid pildi, kus ma näen välja nagu ma oleksin panniga näkku saanud ja ükski lastest kaamerasse ei vaata? Aili (kes meile sellepärast spetsiaalselt koju pildistama saadeti) photoshoppis kahest erinevast pildist palju ilusama pildi kokku, et me kõik kaamerasse vaataksime. Lootsin, et nad ikka seda kasutavad, aga noh… :D

pilt-kooos

Ja siis oleme sel kuul veel Beebi ajakirjas ka. Räägin seal Annu ja Joeli allergiatest ja sellega kaasnevatest muredest. Ma ei ole kindel kas see ajakiri on juba ilmunud, sest mina seda veel oma kohalikust poest ei leidnud, aga küll ta varsti tuleb. :)

Tegelikult tegi Aili meist väga palju ilusaid ja lahedaid pilte. Mõtlesin, et näitan neid teile ka, sest vaevalt on kellelgi midagi ilusate laste vaatamise vastu. :D

Kas olete juba neid artikleid lugenud, või põrutate nüüd poodi, et ajakiri osta ja lugema asuda? :DEt mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

10 thoughts on “Kõik ”Pere ja Kodu” ning ”Beebi” ajakirju ostma

  1. Vaga lahe artikkel ja lapsed olid toeliselt nummid seal pildil.
    Mind pani aga imestama su vanus! Tundud palju asjalikum ja elukogenum kui 21!
    Jatka samas vaimus:)

  2. Tydrukul nii vahvad juuksed, nagu oleks triibutatud. Aga ma tahtsin tegelt kysida, et kus reklaamid on, mida klikkida ??;-)

    • Ma ei tea. Mu ema käib ka iga päev klikkimas siin ja vahel kurdab, et polegi midagi klikkida. Uurin asja kohe…

  3. Sain Beebi katte. Kilkasin mehele, et nae Lipsukesest artikkel ( loen hasti kaua juba su blogi ja ikka olen vahel monda asja temaga jaganud) siis kysisin, et kas tahad ka lugeda, ta utles, et ei, aitah, ma vaatan uudiseid. Tegin siis nalja ja utlesin, et sa oled nii osavotmatu, meil beebikene tulemas ja palun loe siiski. Ta utles, et ta teab juba koike ju. Kysisin, et noooo, kui koike tead, mis Lipsukese laste nimed siis on? Vastas selle peale, et Lipsukese lapse nimed on Lapsuke ja Tipsuke ju ??

  4. Pole ammu su bogisse juhtunud. Tahtsin lihtsalt öelda, et sa oled väga ilus naine! :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.