Kui sõnad on üleliigsed, ehk Beebi#2 on lõpuks siin!

Kes facebooki ei kasuta, polegi ilmselt veel kursis, et eile õhtul 21.42 liitus meie perega üks väike muhe sell.
Sünnitusest endast ma praegu täpsemalt väga ei räägi. Üritan sünniloo valmis treida ja kõik augud täita. Aga sellega läheb aega…

Esmakohtumine oli kõike seda ja rohkemgi veel, millest olin unistanud. See oligi nagu filmis. Armastus esimesest silmapilgust. Pisarate ja kõigega. :)

Ma vaatan seda väikest nohisevat selli enda kõrval ja ei suuda uskuda, et ma sellega hakkama sain! Mu pisike konnapoeg.

Nii kui lapse rinnale sain, hakkas ta otsima ja ringi roomama. Kuna minu lappimisega läks ikka suhteliselt kaua, siis muutub poisike juba närviliseks. Toppis rusikaid suhu ja proovis mind suvalistest kohtadest ära süüa. Ta oli lausa nii agar, et tõstis koguaeg pead ja üritas mulle otsa vaadata.

Kuigi ma pole põhimõtteliselt kolm päeva maganud ja kaks päeva söönud, istuda ega astuda ei saa, olen ma maailma kõige õnnelikum emme. Ma tegin selle ära!

Igatahes, siin ta on – 3470 grammi ja 51 sentimeetrit suhkruvati lõhnalist ideaalsust!

20160531-DSC_0051 

Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

46 thoughts on “Kui sõnad on üleliigsed, ehk Beebi#2 on lõpuks siin!

 1. Issand, kui armas muhe kutt :) paljupalju õnne kogu perele! Mul septembris sama ees ootamas.:)

 2. Nii armsakene :)
  Palju-palju õnne!

  See on minu arust nii hämmastav, kuidas beebid kohe peale sündi hakkavad rinda otsima. Just see, kuidas nad pingutavad, et edasi jõuda. Elu on imeline, ma ütlen :)
  Teile aga kiiret kosumist! Ja koju jõudes püüa ikka rahulikumalt võtta kui raseduse ajal. Las olla hoov nagu heinamaa ja peenrad umbrohtu kasvanud-Sina ja lapsed ikka enne kõike :)

  • Tänan!
   Minu jaoks oli see ka suht üllatus, et ta kohe NII aktiivne oli. :D
   Ma kardan, et mu peenrad jäävad jah paariks nädalaks omaette kasvama, sest praegu ei taha ma millestki muust mõelda, kui lamamisest (tahaks istuda, aga ei saa/tohi)…

 3. Palju palju õnne kogu perele!! :) Elasin vist mõttes nii hirmsasti kaasa, et nägin öösel lausa, kuidas endal sündis teine laps, poiss. :D Aga üks põletav küsimus ka, kas nimi on juba olemas maailmaimele? ;)

  • Aitäh!
   Hahaha. Nii tore lugeda, et paljud kaasa elasid! Nime veel otsustatud ei ole. :)

 4. Palju-palju õnne! Mul on nii hea meel, et kõik läks nii, nagu soovisid :) tõeliselt tore väike beebi :)

 5. Palju õnne ja rahulikku kooskasvamist teie perele! Nii armas uudis! Kas Annu on juba vennakest näinud? Võimalusel filmi siis seda esimest hetke :)

  • Aitäh!
   Ei ole veel. Ma mõtlengi, et mis teha. Pean mingi neljapäevani, või isegi reedeni sees olema ja Annul on juba praegu nii suur stress, et nägu kõik tulipunane. Samas ma kujutan ett, et haiglast ära minemise ajal nutaksime me mõlemad…

 6. Ma olen nii õnnelik, et teil kõik hästi läks! Pisike poja on imearmas ja sina oled nii tubli! Palju palju õnne teie perele!:)

  • Ma olen ka nii sillas, et raske lausa magadagi. Kuigi kolm päeva pole pmt sõba silmale saanud. :D

 7. Palju-palju 6nne!!!
  Elasin sulle eile vaga kaasa.

  P.s. Ma ju m6ni paev tagasi kirjutasin, et sul yle kolme paeva ei lahe enam.

 8. Palju palju õnne Teile. Kas saite peretoa? Soovitan esimest õe-venna kohtumist filmida kui vähegi võimalust on. Ise kahjuks magasin selle hetke maha aga see hetk on nii meeles nagu oleks see äsja olnud, nii armas lihtsalt :)

 9. Väga armas! Palju õnne kogu perele! PS! Venna on nii õe koopia vastsündinuna:)

 10. Palju õnne!
  Kas saite perepalati ka või on hetkel haiglas väga kitsas?
  Saada issi Annu juurde, haiglas on sul ju personal vajadusel kutsumise kaugusel, saad seal pisikesega vast ise ka hakkama :) ja Annul ka ikka oma inimene kodus olemas :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.