Lipsukese edasine saatus?

Esiteks siis. Sina loll loom, kes sa mind siin (askis) suure suuga ähvardasid. Kui sa väidetavasti tead kes ma olen juba mitu kuud, siis miks sa alles nüüd tuled mulle näkku panema? See fb värk oli juba ammuilma, et miks siis alles nüüd pasatornaadot tekitada? Ja kas sa reaalselt ka loodad, et teenid sellega mõne lugeja endale juurde? Ta askis kaagutas, et saab nüüd jube kuulsaks, sest avalikustab minu nime. Juba see näitab su madalalaubalisust. Tõsiselt ka ei suuda millegi muuga silma paista või? Lihtsalt hale. HaleHaleHaleHaleHaleHale.
Endal ei ole paha selline tont olla?

Ja mis sel kuulsusel nii head on? Ükskõik mida sa kirjutad, alati leidub keegi kes ütleb, et sa oled täielik saast ja su blogi on saast ja üleüldse sa võiksid pankrannikult peakat hüpata. Kui inimene tahab bitchida siis leiab ta selle põhjuse nii ehk naa, ole sa siis milline tahad.
Nagu ma korduvalt olen öelnud siis ei ole mina otsinud siia lugejaid ega kedagi noaähvardusel endale followeriks sundinud. Kõik te olete siia ise tulnud. Kes sel põhjusel, et minu lolluse üle lihtsalt naerda ja rõõmustada, et ise te sellised opakad ei ole, kes loeb selleks, et mõelda ”oumaigaad, ma mõtlen täpselt sama moodi!” või, et ”oumaigaad, mul täpselt samamoodi olnud!”. Kes lihtsalt selleks, et teda reaalselt ka huvitab mida mingi suvaline kapiblogija mõtleb või arvab. Inimesed ongi erinevad ja kõigile ei peagi meeldima aga kuskil läheb ka piir.

Ma pole kellelegi liiga teinud, et te peaksite mind siin taga ajama nagu vihased külaelanikud mõnda sookolli. Või olen?
Milleks siis niimoodi näkku nussida? Miks ei lasta lihtsalt oma asja ajada ja peab alati kõikjale oma nina toppima?
No big deal küll, et sa kuskilt poolkogemata mu nime teada said või mind lihtsalt ära tundsid. On seda vaja siis kuulutada või? Saad mingi paugu lahti sellest?
Ma lihtsalt ei mõista. Öelge mulle mida annab see nimi teile? Te nii ehk naa ei tunne ju mind ega tea midagi muud minust kui seda mida ma ise lasen välja paista.

Ja küsimus, et miks ma siis avalikult blogin kui ma ei taha tähelepanu? Ma ei taha nii suurt tähelepanu nagu see jama praegu on ega seda heiti mis sellega kaasneb. Aga mõni inimene võiks ju ikka olla kes aeg-ajalt arvamust avaldab või kaasa räägib. Nüüd on aga sellest paarist inimesest saanud paarsada (ja rohkemgi!) ning mul on piir ees. Milleks mulle see ajukepp? Ei ole see kunagi minu hingesoov olnud, et saaks nüüd ainult kuulsaks küll siis oleks vägev! Milleks? Juba eelnevate blogijate pealt näha mis see inimesega teeb. Isegi minu pealt oli juba näha. Eriti täna sain aru kui vanu postitusi vaatasin. Mida rohkem inimesi seda üldisemaks muutus ka jutt. Kui enne rääkisin täpselt ja põhjalikult mida tundisn või arvasin siis nüüd ma vist ei oskagi nii enam kirjutada.

Ma ei oska öelda mis lipsukesest edasi saab aga mina igatahes ei kavatsegi kirjutamist lõpetada. Ma ei tea kas ma teen seda siin ja parooli all või kolin uue nime alla. Ja siis olen targem ning ei räägi endast mitte midagi, et vältida sama olukorda.
Ühel õndsal päeval ehk olen nõus ka mõne lugeja oma draamadesse taas pühendama. Ma küll ei tea mis kadalipu peaks see inimene läbima, et seda parooli saada aga noh… Ma ei riski sellega, et tullakse mulle jälle südamesse sittuma. Ja milleks üldse peaks keegi niipalju vaeva nägema mingi blogi pärast?
Ja ma ei taha siinkohal jälle kõlada nagu fa-fa ma olen nii kuulus, et kõik te peaksite nüüd ilgelt tahtma mu parooli. Ma tean, et mõned teist on tõesti väga armsad ja siirad ning on ka huvitatud mu beebitrallile kaasa elamisest, seega miks mitte?
Ma tahaks siia panna mingi kommenteerimise piirangu peale, et tõesti saaks inimene ainult enda tõelist isikut paljastades kommenteerida. Emailiks võid panna ju ükskõik mida ja saad ikka sitta loopida.

Ühesõnaga mul on sellest mõtetust draamast villand ja ma lihtsalt ei viitsi enam teiega jännata. Olge õnnelikud oma rõveda õeluse sees ja loodame, et karma keerab teile sajaga. ;)

Comments

comments

35 thoughts on “Lipsukese edasine saatus?

  • Põnev oli lugeda ja mulle meeldis :D Mingi kuradi needus on vist, et blogid, mis mulle meeldivad lähevad lõpuks parooli alla :D Või kaovad üldse :/

  • Ma ei kavatse kaduda. Mingil määral jätkan ikka. Ja on võimalik ka edasi lugeda kui on soovi. :)

 1. Olen sulle täitsa võõras inimene, sinust vanem ka, aga… ära pane tähele neid kisakõrisid. Täna jauravad nad sinu, homme kellegi teise kallal. Nende jaoks on see üks enda väljaelamise viis. Aja nina taeva poole ja rühi edasi. See on sinu elu ja need on sinu mõtted. Pealegi, inimene, kellest ei räägita, on tühi koht, you know:)

 2. Näääh, muud ei oskagi öelda. :)
  Tegelikult veel nii palju, et jätka ikka. Sinu blogi on üks väheseid, mis mul lugemisel on. :)

 3. Lisan ka kommentaarikese. Mul sügavalt poogen, mis su nimi on ja kes sa oled. Aga põnev lugemine oli. :)

  • Täpselt sama. Mõnus ajaviide kohvi kõrvale lõunapausil. Vahelduseks delfile ja postimehele. Tuleb vist beebimaailmast võõranduda :P

 4. Tõeliselt kahju, sest beebitrallile on alati tore kaasa elada. Alles leidsin su blogi ja asusuin kohe hoolega lugema kui nüüd siis äkki sedasi suure pauguga kõik ära lõppes ja ma isegi ei saanud aru miks :( Mis kadalipu peab läbima, et parooli saada? Ei taha kellegi ellu ennast susserdada, ega kellelgi halba. Lihtsalt enda elu üksi on liiga igav ja teiste rõõmudele kaasa elamine teeb juenda elu ka rõõmsamaks :)

  • Inimestele hakkas hambusse see, et olen anonüümne ja siis mingi tüüp lubas mu nime ja andmed avaldada. :D

 5. Ah kuradi inimesed. Mis toimub. Ma kuulnud, et erinevates foorumites isegi teemad tehtud, et teada saada, kes oled. Mind ka kunagi huvitas vb mäletad. Aga kindlasti ei tahaks ma seda teada saada sinu privaatsust rikkudes :(((
  Kahju, et nii õelaid inimesi on :(

  • Ma tean kahest teemast (perekoolis ja delfi naistekas). Palju neid veel siis on? o.O

 6. Loen vaikides su blogi juba jupp aega ja teadsa,, mulle sa meeldid!:) Kuigi ilmselgelt sobiksin vanuse poolest emaks vmt! .P
  Ja loen sellepärast, et sa oled lahe! Anonüümne või mitte, see pole üldse oluline! Mulle meeldib sinu ellusuhtumine, loomaarmastus(see on meil ühine joon) ja kirjutamisstiil! Neid,, kes väidavad et issand-issand ropud sõnad ja Malluka kloon, ei maksa üldse tähele panna! Kui juba mina, kenapuhasvanainime, ära pole minestanud, siis järelikult on kõik hästi!:P

  Ühesõnaga, kui tahad oma “toa” lukku panna, siis pane, aa ära unusta mõninatele fännidele võtit anda!:)
  Ole tubli!

 7. Ma nüüd olen ka seda tralli vaikselt pealt vaadanud, ja mul on selle kohta paar mõtet tekkinud:
  Esiteks: Üks ulub, et tal on su mehest kahju, sest väidetavalt pidi su mees hirmuga värisema, et ÄKKI saadakse teada, kes sa oled. ( Ja no kui ongi nii, siis on see ju teievaheline probleem, mis ei puutu mingitesse suvalistesse karkjalgadesse.)
  Teiseks: Mingil hetkel ta lubab peale seda halakirja sellest, kuidas ta su mehele kaasa tunneb, ikkagi kirjutada, et kes sa oled.
  Kas tal siis ei hakka su mehest kahju, nagu ta räägib, või on talle ikkagi need uued lugejad tähtsamad, keda ta hordideviisi saama pidi, kui su isiku paljastab.

  Mina arvan, et tegelikult ei ole ei üht ega teist- ei usu ma ei seda, et ta su mehe pärast patja nutab, ega seda, et ta su isikut paljastama kipub. ( Ta ju oleks saanud seda sada korda teha juba.)

  Ja seda, et ta meesterahvas on, ei taha ma samuti uskuda- tõenäoliselt on ta lihtsalt kas siis tavaline, või munadega mutt. Sõnal “mees” ei ole mitte kumbagagi pistmist.

  • See onn täpselt see mida olen terve päeva mõelnud! Et tal on mu mehest nii kahju, nii kahju ja siis avaldab mu nime ise :D fucked up logic.
   Ja kui ta oleks tahtnud seda avaldada siis oleks ta seda juba ammu teha võinud juba ju. Mitte, et ma homme, või ülehomme…

 8. Ja mida te inimesed siis lõpuks sellega peale hakkate kui saate teada kes on lipsuke?? Või õigemini kuhu te selle kuradi teadmisega jooksete?
  Igatahes minule meeldib su blogi ja muidugi tahaks ka sind isiklikult tunda aga noh peasee ,et edasi kirjutad ikka :)

  • Olen sada protsenti nõus. Mulle küll korda ei lähe, kes oled. Ja seda sel lihtsal põhjusel, et ma niikuinii ei tea Sind. :)

 9. oh my.. mis triangel.. üle pikapika aja sain mahti lugeda blogisid täna ja esimese hooga ei saanud üldse pihta, mis toimub. igal pool räägiti Sinust ja sellest, et Su nimi nüüd kellelgi teada jne (noh kogu see lugu)… lähed kellelegi ikka väga korda vist :D pea püsti, eks alati jääme kellelegi jalgu, selle vastu vist ei saa..
  Ära kirjutamist kindlasti lõpeta ja kui peaksidki kolima, siis viska kuskile väike vihje, et saaks ikka edasi lugeda :)

  • Ei lõpeta, peitsin lihtsalt mineviku ära. Edasi kirjutan noodis, et ”ära kirjuta seda mida ei ütleks suvakale”.

 10. Just saying. Ma pole mingi “heiter”, mul on savi kes sa oled (ei puutu minusse) ja minu poolest blogi kuidas tahad. Olgu su sõnakasutus mis on ja avalikkus milline tahes, aga nii see nüüd küll ei tundu, et sa ainult endale blogid ja “oh no milline tähelepanu nüüd ootamatult on tulnud”. Kui sa ikka teed oma blogile kontosid erinevatel saitidel, siis you are kinda asking for the attention. Keegi muidugi ei keela sul oma blogile fb teha, pohhui, tee või viis, aga lihtsalt, siis ei saa väga vääksuda, et ainult endale kirjutad.
  Tahaks mõelda, et veits tean mida räägin, sest ise ka blogin ja tean kui tore on kui keegi kõrvu paitab, aga minu sõpradest kaugemale mu vaimusünnitus minu teada rännanud pole. Ma vähemalt ise pole seda enda fb’st kaugemale lehvitanud, sest tean, mis sellega kaasneda võib.

  Anyhow, võta suhu mitte südamesse, on lihtsam välja sülitada, ära tembelda kõiki “heiteriteks”, kes midagi negatiivset ütlevad, kõik ei ole lihtsalt kadedad su peale ja edu beebiga.
  (btw. Mina ei arva, et sa lapse saamise tõttu nunnaks peaksid hakkama ja iga ropu sõna asendama veidi valjema ohkega. Sinu blogi, tee mis tahad)

 11. Üks vähestest beebiblogidest, mis mulle meeldib :). Kuigi jah, see enne vist ei olnud beebiblogi :D. Sellegipoolest leidsin selle siis, kui ise titat meisterdama hakkasin ja Sina neid beebipostitusi kirjutama hakkasid.

  Igatahes, ootan huviga, millal edasi kirjutama hakkad ja kas parooli ka jagatakse :). Sest minule Su kirjutamisstiil meeldib :). (rohkem, kui Malluka oma ;). )

 12. mulle just meeldib see anonüümsus, et ei haibi ennast kui isikut ilgelt üles. mõnusam on neutraalset kuju lugeda, väiksem võimalus ka et midagi vastu hakkaks.

  selles suhtes ei ütleks, et mingi hull tähelepanuvajadus on inimesel kes oma tegelikku isikut ei avalda. ja fb on samamoodi anonüümselt lugejatega suhtlemiseks ju ainus viis. austan ja kiidan sind.

 13. Mina käisin ka siin lugemas. Mitte et mind huvitaks su eraelu. Aga mul samad ravimid peal ja tahaks teada, kuidas edasi läheb. Nii väikese rasedusega ei lähe ju veel tuttavate juurde, et a la kellel veel. Aga hea teada, et kellelgi sama mure. Nagu koos käiks seda rada :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.