Lugu sellest, kuidas Annemaia üritab mind valelikuks psühhiks tembeldada

No see ei ole normaalne, ma ütlen. Mu mees peab mind varsti vist juba valelikuks saikoks. Kui tema kodus on, on laps nagu taevast laskunud ingel isiklikult! Aga kui oleme kahekesi…no siis umbes selline väike Põrguingel, nagu eile kirjutasin.
Praegu magab juba ma-ei-tea-mitmendat-tundi õues vankris, nii vaikselt, et piiksugi ei tule.
Kell kaksteist jäi meie voodisse täiesti lambist ise magama, sel ajal, kui ma end valmis sättisin. Magas 40 minutit. Siis oli tund kakskümmend üleval ja hakkas jälle väsimuse märke ilmutama. Toppisin ta siis riidesse ja kella kaheks ta juba magas õues. Ise veel mõtlesin, et nüüd on maksimaalselt 1,5 h aega, ja asusin kiirelt koristama. Kui kogu korter üle käidud sai, mõtlesin, et no nüüd küll kohe ärkab. Aga tutkitki. Mõtlesin, et käin siis käbe pesemas, ning ütlesin mehele, et kuulaku monitori. Sain pestud ja ikka oli vaikus. Ma ei olnud mitte piiksugi kuulnud. Tavaliselt ikka punnitab ja siputab, siis kuulen monitorist ka. Aga täna…täielik vaikus.
Kui ta oli juba kolm tundi maganud, läksin katsuma, et kas ikka hingab. Hingas. Nina oli punane, aga hingas.
Neljandaks tunniks ma enam ei teadnud mida oma ajaga teha. Sättisin kuuse alla kingitused ära, lappisin pesu kokku, tegin koerale kaks korda süüa, käisin korteri veelkord koristamise pilguga üle ning pühkisin uuesti kokku kuuselt kukkunud okkad – suur tänu Meheraas ja Koer, et te kuuse juures mänguhoogu sattusite! A, ja kolm masinatäit pesu sain ka veel pestud. Ning mõtlesin umbes sada korda minutis, et ta võiks nüüd ärgata, sest mu vasak tiss muidu lendab kohe ribadeks.

Kui peaaegu viis tundi oli täis tiksunud, otsustasin, et blogin sellest, kuidas Annemaia mind psühhopaadiks tembeldada üritab ja inglit mängib. Ning siis ta muidugi hakkas häält tegema ja ärkamise märke näitama. Sellest ka see veider olevikus-minevikus kirjutamine.

Kui ta kella seitsme ajal õhtul lõpuks ärkas (isegi nuttu kuulsin korraks!), kihutasin tuhatnelja õue. Aga sekund hiljem kohale jõudes, oli ta juba jälle magama jäänud ning vankrist ei kostunud enam piiksugi.
Sellest hoolimata otsustasin vankri koridori tõsta, sest, kui loogiline see on, et ta väga kaua IKKA VEEL edasi magaks? Aga vihmakilet maha võttes ärkas Annu ka üles, see vana närakas krabiseb mul nagu ma ei tea mis asi ju. Korraks nuttis ja tegi silmad lahti, ning siis vajus jälle magusale unele. Tõstsin ta kookoniga vankrist välja, ning panin vankrile katte peale. Annu ikka magab. Läksime tuppa, võtsin tal kombeka eest lahti, ikka magab. Mõtlesin, et no mis siis ikka ja kirjutasin blogi edasi.
Ja siis ta ärkas ikkagi üles, ning nõudis LÕPUKS süüa. Umbes viimasel hetkel, sest ma juba tundsin kuidas mu tissinahad rebenema hakkasid.

Kui magab on häda, kui ei maga on veel suurem häda. :D

Ja praegu chillib ta rõõmsalt oma mati peal. Peksab mänguasju, jutustab peegliga, ning lutsutab rusikaid. Oi, küll oleks tore, kui mõlemad korraga suhu mahuksid! :D

Ega ma ainuke ei ole, kellel murphy saba taha üritab panna? :D

Comments

comments

9 thoughts on “Lugu sellest, kuidas Annemaia üritab mind valelikuks psühhiks tembeldada

 1. Ega jaa, tavaliselt, kui ma mõtlen, et peaks kiiresti mõningad asjad ära tegema ja siis on veel hiljem vaba aega, magab laps nagu nott. Ja kui mul on sada toimetust ühe päeva jooksul ja ei tea kuidas kõik valmis saaks, ärkab ta iga natukese aja tagant :D

 2. Kui mees kodus on sul lihtsam, oled stressivabam ja seda tunnetab ka laps ja on ise rahulikum, sest ei tunneta emme stressi mis muidu teda segadusse ajab. Enamasti läheb ca 4 kuust lihtsamaks ja siis sul ka olemine taastub paremuse poole! Jōudu ja jaksu!

 3. Kas sa eelmises postituses mitte ei kirjutanud:
  Aga laps ikka hüsteeritseb. Ja täpselt sama, kui mitte hullemgi, on tal oma isa juures. Nii, et see pole ainult minuga.

  • See oli see hüsteeritsemise koht jah, seda on mees näinud. Aga seda kuidas ta mul muidu päeval ei maga, pole eriti tema kodus olemise ajal olnud. Mees kodus, siis laps rahul :D

 4. Imeline! Need väikesed kavalpead teavad väga hästi kuna on viimne piir käes ja tuleb emale veidike armu anda, isadega niikuinii ei jamata ;)
  Väga rõõmustav on lugeda, et said ka veidike titekisast puhata :)
  Varsti on neid päevi kindlasti palju-palju rohkem :)
  Kas öö oli ka parem? Oleks võinud ju olla, kuna laps polnud üleväsinud päevasest magamatusest.

  • Ei. Viimased kaks ööd on pigem halvemad olnud kui muidu. Üks öösel magama ja kell viis juba patsutab mind ja hädaldab, et ärkame nüüd üles. :D

  • See on ju täitsa tubli tulemus, kui 1-5 magab :) tegelikult :) kuigi tõesti võiks veidike varem magama jääda, aga küll ta õpib :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.