Mälukaardilt kustutatud failide taastamine?! PALUN AIDAKE MIND!!!

Umbes sada korda aastas suudan ma midagi totaalselt perse keerata ja ära kustutada kõik oma väärtuslikud pildid! Ja see on JÄLLE juhtunud! Ma kustutasin ära TERVE KAUSTA 2014 aasta pilte! TERVE AASTA JAGU PILTE! Omg, ma…ma ei tea mida ma teen, kui ma neid tagasi ei saa tegelt ka. Ma hakkan täiega nutma praegu. Palun aidake mind! Kas ja kuidas ma saan neid taastada?!?!?!?!?! Saaks midagigi tagasi. Issandjumalannamullemõistus.

EDIT: Ma ei hakka enam ise rohkem surkima. Saadan venna sõbrale, kes on IT-spets. Ta ütles, et mida rohkem ma üritan ise taastada, või midagi üldse selle pulgaga teen, seda rohkem asi pekki läheb ja seda vähem ma asju kätte saan. Oh jumal, ole mu vastu seegi kord armuline, ja tee nii, et J. suudab mu pildid päästa!!!

Comments

comments

6 thoughts on “Mälukaardilt kustutatud failide taastamine?! PALUN AIDAKE MIND!!!

  1. Mina lasin mälukaardi taastada nt photopointis. Maksma läks 19 eurot, kui ma ei eksi. Ja noh, lisaks neile kogemata kustutatud piltidele taastati vägavägaväga paljusid vanu pilte, mis ma ise olin sealt ära kustutanud :D Niiet saad sealt uurida või noh, ilmselt iga teine digi/fotojne kauplus pakub seda varianti.

    • Jepp, kõik pildid, mis olid mälukaardil olemas kustutamise hetkel, pluss paarsada pilti, mis olin palju varem meelega ära kustutanud, mida enam kaardile vaja polnud :D

  2. Mina maksaks photopointile enne selle 19 raha, kui saadaks mingile venna sõbrale midagi. Nende sõpradega mul just kõige paremad kogemused pole ja siis pole kuhugi kurta ka enam.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.