Meie Plika nimevariandid hetkel

Mina ei tea enam mis saab. Ma olen peast hall juba. Ühel hetkel mõtlen, et ‘oh, see maailma kõige ilusam nimi!’ ja järgmisel hetkel juba vihkan seda. Kirjapiltides ei ole ma ka vapsee kindel. Kokku kirjutatult on paljud…kahtlased. Nagu kirjaveaga või midagi, aga samas kui ma need Anned eraldi kirjutan, siis ei meeldi mulle jällegi kirjapilt. Oh gaaaaaad.

Leidsin sellise said, kus saab nimed kirja panna ja siis teised saavad hääletada. Vaadake üle ja andke teada mida teie arvate. Mitte, et ma nüüd selle järgi otsustaksin, aga selgema mõistusega kõrvalvaataja hinnang kulub ju ikkagi ära. Andke tuld siis. (Ma võin seda nimekirja vahepeal täiendada kah, kui tuleb midagi head pähe).

http://www.babynames.com/Names/namelist_view.php?VNLID=9848075

A, muide. Kui meil sünnitamiseks läheb, siis annan ma ainult ühe postitusega sellest blogis teada. Vahepealsed updated lähevad facebooki. Nii, et kui te ei taha midagi maha magada, siis soovitan sinna laigi visata. ;)

Comments

comments

30 thoughts on “Meie Plika nimevariandid hetkel

 1. Nagu sa ise ütlesid, siis olen sinuga ühte meelt, et osad nimed kokku kirjutatult on kahtlased ( ei oskagi õiget terminit panna). Need pikemad nimed sobivadki siis kas sidekriipsuga või lihtsalt siis 2 eraldi nime. Kõige rohkem meeldib mulle Melissa :) Hääletasin ka selle poolt :) Mina soovin edu nime valimisel :)

  Kertu!

 2. Mulle on alati meeldinud nimi Janelle (sinu nimekirjas Janell ka väga kena variant)…ja ma tean ühte Janellet ise ka ja no niiii armas inimene on!
  Üldse ei meeldi need sidekriipsuga nimed ja ka kokkukirjutuna igasugused Annemariat tunduvad suht naljakad. Kunagi meeldis mulle endale ka nimi Mirtel aga viimasel ajal on see üks popimaid tüdrukute nimesid (läks väga moodi 2013 aasta lõpus ja siiani populaarsete nimede edetabelites täitsa esindatud..iga kuu ikka jälgin neid :D )…seega veidi “ära rikutud” nimi mu jaoks (no kuidagi ei taha, et lasteaias või koolis on veel 3-4 Mirtelit :( ).
  Mirelle on ka huvitav aga kas Marelle peale oled ka mõelnud? See kõla poolest tundub kenam ja taaskord tean ühte Marellet päriselus ja samuti on väga meeldiv ja kena neiu :)
  Anellest teeksin ma Hannele ja voila :D
  Muidu suuuuuuuure töö oled ära teinud nende nimedega! :)

  • Hm, minus ei tekita kahjuks emotsiooni :D Võib-olla selle pärast, et liiga minu nime sarnane. :D

 3. Aga üks pakkumine veel – Annemai / Anne Mai / Anne-Mai. Vot see kõlab imearmsalt minu arust :)

  • Kui i pikemalt hääldada, siis meeldib, aga kui lihtsalt annemari, siis mulle see mari seal lõpus ei meeldi. :D

 4. Pane mõni lihtne ja lühike nimi, see paistab olevat kõige originaalsem siin meie riigis tänapäeval. Sest kõigil oleks nagu mingid kombineeritud nimetraktorid või siis kaks-kolm nime.
  Annemai oleks kena, kuigi kahest nimest. Või siis Anne. Või Ann. Või Marii, kui lihtsalt Marit ei taha.
  See Janella kõlab nagu üks Duggarite 20-st lapsest.

  • Eesti.ee nimeregistri kohaselt on neid kõige tavalisemaid Annesid ja Marisid just tunduvalt rohkem (annet nt üle 6 tuhande), kui näiteks mingeid keelepeeretusi, nagu Janelle või jumalteab mis ime nimesid…

 5. Mulle meeldiks Anne Maia lihtsalt lahti kirjutatuna. Kriips nime keskel häirib ja lihtsalt kokku kirjutades venib liigselt. Samuti meeldib Mirtel

  • Hetkel olen ma ka Anne Maia (mind kriips ei häiri) poolt kõige rohkem, aga tundub, et teised vihkavad seda :D

 6. Kui nimesid kokku kombineerida siis kaks nime eraldi meeldib mulle rohkem näiteks: Anne Mai või Anne Marii
  Tulevikus saab laps valida kumba nime ta kasutab aga kui tema nimi on Annemai
  siis ta ongi Annemai mitte Anne ega Mai.. :D
  Mirtel on muidugi imeilus nimi.
  Ja kui laps hakkan ennast nt teismelisena lihtsalt Anne, Maia, Marii või Mariia ‘na tutvustama kas see oleks sinu meelest ilusa kõlaga…
  Nimi on üks tähtis asi mida vanematel tuleb lapsele anda.

  • Mirteleid ja Mirellesid on viimasel ajal tekkinud nagu seeni pärast vihma, nii, et need langevad välja ilmselt.
   Aga sellega olen jah nõus, et see nime panemine on üks tähtsamaid ja suuremaid otsuseid… Peab ta sellega ju elama terve elu.

 7. Melissa ja Mirell on sellest rivist minu lemmikud. Muide, ma kaalusin pikalt oma plikale Mirtel nimeks panna, kuniks sul sõber võttis omale koera ja pani tema nimeks Mirtel. :D Nüüd tagasi mõeldes, Mirell ei tulnud mulle tol ajal pähegi. :)

 8. Nimekirjast meeldivad vast kõige rohkem Mirell(e) ja Melissa, kuid hiljuti kuulsin nimesid Mariel ja Meribel, mis meelde jäid. Aga kindlasti peate mehega ise otsusele jõudma. Ma usun, et sa tead, kui õiget nime näed.:) Mina isiklikult ei paneks oma lapsele nime, mille osas kahtlen.

 9. Aga miks peab tingimata olema nimi ette ära valitud? Täitsa loogiline, et variandid on välja mõeldud aga küll te peale sünnitust vaatate tirtsule otsa ja näetegi kas on MIrtel või Marianne :)

  • Ega ma ei otsustagi 110% kindlusega enne ära, aga ma tahaks selle lõppliku nimekirja ikkagi enne ette saada. Mitte, et siis alles hakkan otsima… Ma tahan kindlasti enne talle otsa vaadata, kui ütlen,et “tema nimeks saab”. :D

 10. Mulle meeldivad nimed Marii, Ann Marii, Liisa Marii, Annemai.
  Meil polnud nime välja mõeldud, sest me ei jõudnud mehega kuidagi kokkuleppele :) Mõtlesin siis, et no eks pärast sündi vaatame otsa ja siis otsustame. Tegelt läks veel kolm nädalat enne, kui nime valitud saime. Panime ka mitu varianti sõprade seas hääletusele jne Aga lõpuks valisime hoopiski uue nime.

 11. Ma ise Janette, ei ole mingi keeruline nimi ja tean enda nimega 1 inimest :) Aga Anneli või Anni-Kadri on ilusad :) Ilusad on ka Emili või Emma :)

 12. Mul on tuttav Anne Marii. Ära seda nime pane, tal ema mõtles ja valis tükk aega ja nüüd oleks pettunud, kui avastaks, et kellelgi sama mõte :D

 13. No ma ei tea, aga tõeliiselt jamad nimed sul seal hääletamiseks. Ole loomingulisem ja veel parem, oota titt ära ja näed kohe, et need nimed kohe mitte ei sobi?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.