Minu mõtted modellisaatest

Olen nüüd seda modellisaadet veidikene jälginud ja nagu kõigil teistelgi, on minulgi oma arvamus kujunenud.

Esmalt, see saade käib mulle tegelikult täiega närvidele. Megalt üritatake seda reklaamida ja inimesi vaatama meelitada. Iga kord reklaamitakse saate lõpus, et vaadake ikka seda ”täiega” osa ka, seal näidatakse seda-toda-kolmandat asja. Aga sittagi ei näidata ju. Reklaamitakse ühte ja näidatakse hoopis midagi muud. :D

Meeldib aga see, et välja saatmine on nii lambist ja ootamatu. Ei ole mingit nimmu-nämmutamist.

Teiseks, usun minagi, et võitja on ilmselt enne juba välja valitud ja ülejäänud tegelased on seal lihtsalt augutäiteks ja saate müümiseks.

No näiteks Nastja ja Eveliina draamatsemine. Nad jõuavad ilmselt üpriski kaugele. Aga kumbki neist ei võida. Nad on seal lihtsalt särtsuks. Draama müüb. Ja kui üks neist välja langebki, siis teine suudab ikka leida põhjuse miks edasi draamatseda. Mõlemal on väga tugev arvamus kõigest ja kõigist, ning seda tuleb kindlasti kõvasti välja öelda.

Ma imestan veidikene, et Tissi-Diana (:D) nii vara välja langes. Kas temaga siis ei võidetutki nii paljude meeste pilke ja südameid, kui loodeti? :D Ilus, aga liiga tasakaalukas ja saate jaoks igav, draamat temast välja ju imeda ei andnud.

Tüdrukutest meeldib mulle kõige rohkem Kätlin. Eksootiliselt kena, arukas ja oskab suud kinni hoida, kui vaja, aga samas on temas see salapärane miski… Ilmselt üks esikolmikust.

Närvidele käivad need tšikid, kes ei oska isegi Eesti keeles rääkida. Tegemist on Eesti tippmodelli saatega, ja sinna võetakse mingid sibulad. :D :D :D

Kristjan (?), see musklimees. No silmale on ilus vaadata, aga nii kui tüüp suu lahti teeb, tahaks ümber pöörata ja minema astuda. Enesekindlus on hea, aga tema… See on juba üle võlli ja mõjub ülbena. Mulle ei meeldi inimesed, kes arvavad endast liiga palju ja peavad end teistest paremaks. Ta mõjub mulle täpselt samamoodi, nagu too abielusaate eputrilla (Heleni mees). Isegi nimi ei jäänud meelde, aga tean seda, et temast õhkus ebameeldivat ja üleolevat vaibi.

Poistest meeldib mulle enim Joosep. Ta on selline mõnus mõmmik. Välimuselt nagu üks õige mees olema peaks. Mulle ei meeldi mingid lakutud kehkenpüksid. Temast on jäetud küll selline ohmu mulje, aga olemuselt tundub ta kõige mõnusam. Ilmselt kaugele ei jõua ja langeb üsna pea välja. Lihtsalt augutäide.

See uus poiss – Anton? Nii noor, aga tundub arukas. Ei lahmi niisama, nagu ka minu favoriit, Kätlin.

Ülejäänude kohta ei oskagi ma midagi eriti öelda. Nad on igavad ja ei jäänud väga meeldegi. Ma reaalselt pean nimekirja ette võtma ja meelde tuletama, kes seal on/olid.

Ma pakun, et võidab jälle mingi hall hiireke, kes saates eriti silma ei paista, vaid lihtsalt niisama lendleb sellest läbi, ning laseb teistel draamatseda ja saadet müüa. Nagu ühes hooajas oli võitjaks Aule.

Kas vaatate seda saadet? Mis teie arvate – kes võidab, kes on esikolmikus, kes langeb järgmisena välja? 

Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

11 thoughts on “Minu mõtted modellisaatest

 1. Tissi-Diana läks välja seetõttu, et tema mees ei pidanud pingele vastu ja ei peetud õigeks, et tema saab oma lapse ja perega koguaeg koos olla, aga teised mitte. Saate blogis kirjutati sellest.

  • No ma üritasin nalja teha, mitte kõiki Vene rahvusest inimesi solvata. Ei ole mina esimene, ega viimane, kes seda väljendit kasutab. Mina kasutasin seda naljatades. Mõni kasutab solvanguna. Öelge nüüd, et olen madalalaubaline, kui tahate. :D

 2. “Tegemist on Eesti tippmodelli saatega, ja sinna võetakse mingid sibulad.”?!
  Mis sõnakasutus? Tead üldse miks venelasi kohati sibulateks kutsutakse, kust see tuleb ja mida tähendab? Ja miks ei võinud seda teha kui ka eelmistes saadetes on selliseid inimesi sinna võetud? Miks nüüd alles ärkasid oma debiilse kõnekasutusega? Üks hooaeg oli inimene Läti juurtega. Ka ei rääkinud väga eesti keelt aga siis see sind ei häirinud või mis? Tead ikka, et Ameerika Supermodelli saates (selle sama Eesti saate eelkäija ;) ) olid ükskord neiud UKst, kes võitlesid AMEERIKA SUPERMODELLI tiitlile? Ja UKst neiu võitis :O mis selle peale kostaksid?

  • Mind on alati häirinud, kui tehakse taoline konkurs ja siis võetakse välismaalased mängu.

  • Välismaalased, kes on sündinud Narvas? Või Jõhvis? Või Tallinnas?

  • Las ma sõnastan end siis ümber – inimesed, kes ei oska isegi põhitasandil Eesti keelt. Või on see sinu arvates okei, et inimene elab Eestis näiteks 20 aastat, ja ei suuda rääkida oma ”emakeeles”? :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.