Minu mõtted ”Prooviabielust” – kes need lollakad tegelikult on?

Viimasel ajal uudistest nagu muud ei loekski, kui ainult ”Prooviabielu” siin ja ”Prooviabielu” seal. Pean tunnistama, et ka mina olen üks neist lollidest, kes seda vaatab. Alguses irvitasin ka kaasa, et on ikka lollid ja kuidas on selline asi üldse võimalik.

Aga nagu paljud teised, siis ka mina ei süvenenud sellesse kuidas saate tegemine tegelikult käia võib. Lihtsalt vaatasin show’d ja irvitasin kaasa. Hea oli end ju palju targema ja paremana tunda. Issand, ma oskan vähemalt kartuleid koorida, eks! :D Aga loomulikult ei panda ju saatesse neid igavaid momente, kus inimesed arutlevad elu mõtte üle ja peavad veidikene intellektuaalsemaid vestlusi. Kokku lõigatakse ju ikka need klipid, kus osalised näivad võimalikult lollid ja naeruväärsed, et rahval oleks ikka meelelahutust täie raha eest. Kedagi ei huvitaks ju see, kuidas Helen oma ülikooliasju õpib, tõenäoliselt kasutades termineid, mida pooled vaatajad isegi guugeldades omale selgeks teha suudaks. Ikka läheb rohkem peale selline kino, kus 25-aastane tsikk ei oska isegi kartuleid koorida, rääkimata hakklihakastme tegemisest.
Kas teie ajate päevad läbi ainult tarka juttu suust välja? Ma ei usu. Kui teid 24/7 filmitaks ja lõigataks välja need ’idiootse jura’ ajamise vestlused, jääks teist ka samasugune pooletoobise mulje. Lisaks muidugi kaamerakramp. Kui ma mõtlen asjadele, mida mina olen kaamera või publiku ees öelnud, tahaksin ka maa alla vajuda! :D

Mida te arvate – kui Liisa ja Helen nii purulollid on, siis kuidas nad ülikooli said? Kuidas Liisast on õde (või misiganes ta seal on) saanud? Meeleheitel meesteõgijat mängides igatahes mitte ma arvan. Eks haridus ja haritus ole kaks erinevat aja, aga no… päriselt? Tühja kupliga bakat küll ei saa.

Isegi, kui nad on “nii lollid”, kas see annab siis õiguse mõnitada ja solvata? Või kehtib siin sama põhimõte, nagu blogijatele – ise ronisid avalikuse ette, seega ma võin öelda mis iganes pähe tuleb?

See on muidugi omaette küsimus, miks sellisesse saatesse üldse ronida ja lasta endast idioodi mulje jätta. Kuna nad on enne ka sarnases saates olnud, siis küllap nad ikka teavad kuidas ja mis mulje neist saates jääda võib. Aga kas kolm kuud kuulsust on seda tõesti väärt või? Kaks nädalat peale selle saate lõppu on need tsikid ka unustatud ja kõik. Või miks keegi laseb endale ette kirjutada mida nad ütlema ja tegema peavad, kui tegu pidi olema nö ‘tõsielusaatega’? Hmmm.

Ja no heakene küll, irvitame nende üle siis, sest selleks see saade ju tehtud ongi, aga kuskilt läheb ikka piir ka. See mis hetkel nende uudiste kommentaarides toimub, on ikka väga haige. Mis see kellegi teise asi on, kellega keegi koos on? Mulle tundus ka alguses vääääga imelik, et Helen ja Kalle nii hästi klappisid, aga noh… vähe pohhui ei ole lõppkokkuvõttes? Inimesed on õnnelikud, kade meel või? Ju siis on neil midagi sellist, mis neid liidab. Mis siis, et üks on 19-aastane põhiharidusega ”maakas” ja teine 25-aastane kõrgharidusega linnavurle.
Btw, kui praegu mõne uudise pilte vaadata, siis Kalvi välimus on minu meelest küll paranenud. Ei käi enam pusaga ööklubis. :D

Kuigi jamh, ma olin ka alguses suht kuri, sest maa inimestest tehakse koguaeg igal pool lollid ja harimatud matsid. Aga teate mis tegelikult on? Minu arust lähevad maale elama ja sinna oma lapsi kasvatama hoopis just targad inimesed!

Kui nende naiste blogisid lugeda, siis ei jää ka eriti muljet, et tegu on kirgaste kriitidega, aga nooojah. Saates tehakse nad igatahes 100x hullemaks, kui nad tegelikult ilmselt on. Aga ikkagi ei saa 95% inimkonnast aru kuidas selliste asjade kokku lõikamine käib ja arvavadki, et kõik mida nad näevad ja kuulevad, on sulatõsi. Seega kes need lollid siis TEGELIKULT on?

Kas sina oled seda saadet vaadanud? Milline on sinu arvamus antud saatest? 

Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

8 thoughts on “Minu mõtted ”Prooviabielust” – kes need lollakad tegelikult on?

 1. Ma arvan ka, et kuigi ma käin ülikoolis ja pean end targaks inimeseks, siis kui minu päeva parimatest kildudest ja mu osadest vestlustest mu kutiga saade teha, siis jätaksin sama lolli mulje. Kaamera ees jookseks veel täiesti aju errorisse ilmselt. Kuigi neil on seal juba kaamerakogemust rohkem, sest neil pole see esimene tõsielusari, siis paljud asjad on neile ju ikkagi ette ka kirjutada, mida teha ja kuidas käituda. Ma arvan, et need inimesed, kes puhtalt selle saate põhjal neist kohe nii suurijäreldusi teevad ja arvavad, et neid teavad, peaksid pigem enda kallal veidi tööd tegema. :D Kuigi Kalvi kasutab oma kuulsust küll täiega ära, normaalsed insta storyd tal ikka, kus teeb enda 5. käiguga drifti üle nalja jne. Tore, et neil endal ka huumorimeel on.

 2. Sellessuhtes ma saan aru, et tegu on naljaga ja ma isegi snapis nägin seda Kalvi juttu sellest kõigest, aga samas sotsiaalmeedias, kus neil on vabavoli olla, kes nad tahavad, jätavad nad endiselt väga jabura mulje.

  Olen mõned postitused Heleni blogis lugenud, ta võib ju magistrant olla, aga erilist vahet küll pole saates nähtuga. Täpselt nagu see Kalvi-Kalle kirjutas kuskil oma vanglas olemisest, noh ei ole just eriti arukas. Ise veel uhke ka :D.

  Ja okei, pannakse kokku hullemad kohad, aga nii palju võiks ju omal ka eneseaustust olla, et nii madalale ei langeks kaamerate ees või teeks kõike, mis kästakse. Jalutagu minema siis.

  Liisat vaatasin Marimelli lives, nii ja naa. Kohati tundub parem kui saates, aga samas saates ta mu arust eriti hull pole kah. Eile just mõtlesime ka kodus, et väga normaalse välimusega naisterahvas, aga mingi viga ikka küljes, et sellisesse kohta ronib.

  Aga.. tore on naerda :)

  • Ma arvan, et neil lepingud ja asjad, ning ei ole päris nii, et kui ei sobi, siis jalutan minema…

 3. Lihtsalt vahemärkusena, tühja kupliga saab väga edukalt baka kätte. See ei anna sulle küll mingit haridust.

  • Hmmm. Ma ei kujuta küll ette seda ? Eriteenuste abil läbi ülikooli ka vast ei saa ??

  • Täpselt. Käin ülikoolis, magistriõppes. Näen enda ümber väga palju erinevaid inimesi, kokkuvõte: õppimas käivad targad ja rumalad inimesed. Lihtsalt vahe on selles, et mõned on omandanud oskuse õppida hästi ja materjal on selge… aga kui kuuled millestki muust rääkimas, siis mõnikord hämmastab. Seda nii positiivses kui negatiivses mõttes. Ma usun, et ülikoolis saab 100% iga ‘tavaline’ inimene hakkama, kui ta on vähegi kohusetundlik :) Ülikool ei ole tänapäeval mingi uhkemat-kõrgemat sorti haridus minu arvates :D Ma imestan, kuna kuulen pidevalt, kuidas “suvaline isik X ei saa ju rumal olla, kui oled ülikoolis/magister/misiganes”.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.