Mugav ja soodne pesu ka suurema partii omanikele

See oli vist kunagi augustis, kui mulle kirjutas kena.ee ja pakkus, et ma võiksin nende lehelt pesu valida ja siis nende poodi ka oma lugejatele tutvustada. No miks mitte. Mul oligi parasjagu viimane normaalselt hoidev rinnahoidja õhtule läinud ja no ausalt, mul hakkavad silmad verd tilkuma, kui pean omale pesu ostma. Mugav ja kvaliteetne pesu on ikka hullult kallis lõbu! Lisaks olen ma iga jumala kord pesu proovides ahastuse äärel. Ma ei tea kas asi on minus, või tänapäeva lõigetes ja selles, et kuskile ei taheta piisavalt riiet ”raisata”, aga mu on nii õudselt raske endale hästi istuvaid rinnahoidjaid leida! Isegi kui poes vaatan, et päris hästi hoiavad ja asi on seljas ka mugav, siis kodus avastan ikkagi, et pole nagu päris see. Peale iga kummardust või vähestki liigutamist tuleb ‘tüdrukud’ jälle omale kohale tagasi sättida. Pidevalt avastan, et rinnahoidja ajab üle ääre ja jätab mulje nagu mul oleks neli tissi. Ometigi suuremat korvi ka nagu võtta poleks saanud, sest siis oleks rinnahoidjasse palju tühja ruumi jäänud.

Ühesõnaga, pesu valimine on üks mu suurimaid peavalusi üldse! Ja sellepärast ma alguses natukene skeptiline ka selle koostöö ja e-poe suhtes olin. Ma olen ju alati kõike ikka enne ostu selga pidanud proovima ja lisaks on seal hinnad ka nii madalad, et tekitas kahtlust kui hea asjaga ikkagi tegu olla saab. Aga no kuna mul kaotada polnud midagi, siis olin ikkagi nõus proovima. Ja ma pean ütlema, et ma olen väga positiivselt üllatunud! Kuuest rinnahoidjast viis sobisid väga hästi ja kolm neist istuvad seljas nagu valatult! Kui ma poleks rumala peaga kohe silte maha kukkunud kratsima, siis oleksin selle kuuenda ka veel välja vahetada saanud, aga noh…

Kuigi need ülierksad ja kirevad toonid ehmatasid mind seal lehel alguses ära, siis lõpuks leidsin ikkagi midagi sellist ka mis rohkem minu maitsele vastab.

wpid-wp-image-880489366.jpg

Ainsaks pettumuseks osutus too beez rinnahoidja. See millegipärast minu kehaga ei sobinud. Pitsi ülemine äär jäi kuidagi liiga tuugalt ja ”lõikas” rinna pooleks, üldpilt jäi kole. Aga noh, kui lõpuks maailmalõpp tuleb ja kõik mu teised rinnahoidjad on hävinenud, siis hädapärast kannatab kanda küll. :D

Siis valisin veel kaks kerge polsterdusega rinnahoidjat, selle lillelise ja selle lillakas toonis rinnahoidja. Need on küll seljas mugavad, istuvad ka hästi ja midagi ei kuku kusagilt välja, isegi kui lastega möllad, aga ma avastasin nüüd, et minu polsterdatud rinnahoidjate armastus on möödunud. Vanasti ma isegi ei vaadanud ilma polsterduseta rinnahoidjate poole, aga nüüd avastan end aina enam ja enam just ilma polstrita kopsukaid ostmas. Need kuidagi võtavad kergemini oma kuju keha järgi ja on lihtsalt mugavamad, kui pead koguaeg pidevas liikumises olema, kükitama, kummaruduma, kedagi sülle tõstma ja kukerpalle tegema. Seega osutusidki minu lemmikuteks just need kolm – valge, punane ja teine valge.

Need kolm on tõesti mu viimaste aastate kõige mugavamad rinnahoidjad, võin käsi piiblil vanduda! Kolm haaki, piisavalt kangast ja toetust, laiad küljed, et mu küljepekid ka kõik ilusti kokku tõmmata ja jämedad õlapaelad, et suure partii kandmine õlgadele valu ei teeks. Ka peale 14 tunnist ringi trampimist ei ole need mu kehale mitte ühtegi jälge jätnud! Versus siis mõni mu teine rinnakas, mis on kolm korda rohkem maksnud, aga jätab kahe tunniga mulle valusad vorbid selga.

Muide, ma pesen pesu tavaliselt 60 kraadiga, ning olen nüüd neidki rinnahoidjaid nõndamoodi pesnud ja vägagi hästi on kõik vastu pidanud, seega kvaliteeti paistab neil kah olema. Mina olen igatahes super rahul. :)

Kui ma alguses pesu alles valima hakkasin, siis ma plaanisin imetamisrinnahoidjaid ka võtta, aga kuna mulle ükski välimuselt väga ei sümpatiseerinud või polnud meeldivatel mudelitel minu numbrit, siis jäin sel korral vaid tavaliste rinnahoidjate juurde. Aga kui kunagi peaks jälle vaja minema, siis ma loodan, et mul see e-pood veel meeles on, sest need imetamisrinnahoidjad tunduvad ikka väga mõnusad. No vaadake kasvõi seda musta või toda sinist – tunduvad nii mugavad, aga samas siiski veidike seksikad, mitte mingid vanaema-rinnahoidjad, nagu ma Annu ja Joeli beebiajal kasutasin. :D

Aga mul on ka teile hea uudis! Kõigi selle postituse kommenteerijate vahel loosin nädala pärast välja ühe 30-eurose kinkekaardi kena.ee e-poes shoppamiseks! Sealt leiab nii pesukomplekte, kui ka sportrinnahoidjaid, on trimmivat pesu, on sukapaelu, on tripihoidjaid, on seksikaid korsette ja body’si, on ööpesu ja isegi meesteboksereid! Sealt leiab rinnahoidjaid alates A’st kuni G suuruseni.

Kust teie tavaliselt pesu ostate ja kas see protsess on teie jaoks pigem piinarikas, või käib see teil kergelt?

Comments

comments

61 thoughts on “Mugav ja soodne pesu ka suurema partii omanikele

 1. Täielik piin on ikka poes valida tavaliselt sest ilusat pesu on palju, kõige tüütum on proovimine :D
  Lemmik kohta ostmiseks ei ole aga meeldib nii Triumph, kui ka Lindex.

 2. Mul on koguaeg mingi pesutraagika. Küll ei sobi korv, siis ei sobi ümbermõõt, siis on vale lõige ja kõige tipuks pole ikka minu värv. Ja siis ma leian matchiva rinnahoidja, siis tulevad mingi ajaga tal traadid välja ja olen alguses. Kena.ee’d ma olen ma ammu kaenud, 30€ krediiti oleks super! ?

  • Kui sul on ainult üks kuni paar sobivat rinnakat ja siis mõni neist katki läheb… nuta taga nagu lähedase sõbra surma. :D

   Okkk, must võrdlus tegelt. :D

 3. Millised hinnad :O Peaks proovima.
  Tavaliselt ostan Triumphi pesu,sest need on ainsad olnud, mis kohe katki ei lähe või traadid välja ei tule. Hinnad ajavad muidugi nutma.

 4. Ostan odavat Poola pesu suvalistest poodidest, ei raatsi raha raisata. Aga see loosimine on küll super, väga tahaks võita. Aga kui kunagi rikkaks saan, siis tahan minna kuhugi uhkesse pesupoodi, et seal siis mulle õiged rinnahoidjad selga soovitatakse.

 5. Rinnahoidjaid olen ostnud newyorkerist. Hea soodne hind ja täitsa hästi peavad vastu. Pärast pole kahju ära visata. Tihti tuleb tõdeda, et poes vaatan et hea, aga kodus mõtlen et nr või korv läks ikka mööda. Imetamisrinnahoidjaid ma normaalseid ei leidnudki terve imetamise jooksul. Nüüd enam kodus väljas ei imetagi.

 6. Mina vist olen üks nendest vähestest õnnelikest, kes võib minna suhteliselt suvalisse poodi ja sealt enamjaolt esimese ettejuhtuva rinnahoidja selga osta. Pesupoodides käimine on minu jaoks pigem peavalu olnud, samas NewYorkeris, Lindexis jms poodides leian alati midagi sobivat ja mugavat. Teatud rindade iseärasuse tõttu sobivad mulle peamiselt push-upid. Paljude “tavaliste” rinnahoidjatega kipub sedasi olema, et üks korv jääb tühjaks ja teine on paras. Push-upidega ühtlustuvad rinnad kuidagi ära. Väiksem rind ei tundu üüratult palju väiksem ja samas suuremat rinda push-up ei “suurenda” üle :D if that makes any sense.

 7. Olen küll vaadanud erinevaid netipoode, aga pole julgenud tellida. Alati tahaks selga proovida. Poeski mitu korda juhtunud, et peaks olema õige suurus ja korv ja lõige kah selline, mis meeldib, aga selga proovides midagi totaalselt erinevat. Mugavat kopsukat väga raske leida. Eriti kui ümbermõõt ei vasta standardile.

  Siiani leppinud Seppelä ja mingi turuputka kaubaga, kuna hind on normaalne. ja nagunii peab tihti uued ostma. Isegi Change pesu proovitud ja lastud poes üle mõõta ja soovitada, aga hiljem kandes ikka ajas üle ääre ja pitsitas jne. Pole veel ideaalset lahendust leidnud.
  Nüüd rasedusega oleks aeg jälle suuremate vastu vahetada ja see kinkekaart kuluks ära küll. Eriti meeldivad need imetamisrinnahoidjad seal :)

 8. Ohh seda piina tõesti :D ka mina ei leia sobivaid ja pigem loobun peale kümnendat rinnahoidjat. Siiani pole vist ükski selline olnud, mida ei tahaks seljast võtta. Minu unistus on minna poodi nii, et mind mõõdetakse ja aidatakse osta hästi istuv rinnahoidja. Siis oleksin nõus maksma suurema summa ka. Aga kuna praeguseni leidnud vaid neid noh käib kah variante, siis ei taha üle 10€ isegi maksta.

  • Aga selliseid võimalusi ju on, et lähed poodi, sind mõõdetakse ja siis teenindaja toob sulle sobivad isendid. Ainult, et ma ei tea täpselt millistes poodides see nii käib. Aga ma tean, et kuskil on, ma olen kuulnud. Mallu ka kunagi blogis sellest, et käis… :D

  • Changes nt saab ja üldiselt peaks saama igas pesule orienteeritud poes lasta end mõõta ja siis teenindaja soovitab suurust ja mudeleid.
   Aga see pole ka alati parim lahendus. Lasin mõõta ja soovitada ja õigesti kõik paika sättida. Ostsin selle kalli paari ja koju tulles ikka ei istunud nii mugavalt nagu eeldaks. Natuke hoogsamalt liigutades ikka hakkab välja punnitama jne.

 9. Kuna olen oma esimese beebikese ootel, siis olen avastanud, et vanadest rinnakatest lähevad veel selga vaid ühed. Oleks vist viimane aeg uusi otsima hakata. :)

 10. Mina olen see tavaline new yorkei pesu ostja. Kuna ma üsna väikese partii omanik siis sealt saab alati midagi ilma väga palju vaeva nägemata. :) Aga kena.ee pesu prooviks ära küll.

 11. Protsess väga meeldiv pole. Hiljuti käisin peikaga poodides ja jäi silma üks valge isend. Proovisin ja sobis. Mõtlesin, et ohh, võtaks samasuguse musta ka, siis tükk aega rahu maapeal. Aga kodus selgus, et must on kitsam, ebamugavam ja pidin talle uue kodu leidma. Poleks arvanud, eh peale värvi muid erinevusi on ? Antud poest olen ka tellinud ja telliks hea meelega veel, kui kinkekaardi võidan ?

 12. Olen enamasti ostnud pesu tavapoodidest, mitte pesupoest, kuna paraku seab sissetulek oma piirid. Nüüd kui imetamisega hakkab ühele poole saama ja rinnad ilmselt väga enam ei muutu, on hädasti uusi rinnahoidjaid vaja küll – vanad enam nii hästi ei istu kui võiks. Mingi paks vooderdus ja push up enam peale ei lähe, kuigi need mu minidest parema mulje ehk jätaks. Aga mis ma ikka rahvast petan?! :D

 13. Olen viimasel ajal olen ostnud pesu tavalistest kiirmoeketi poodidest nagu Lindex, hm jne. Kahjuks pole üheski just eriti mugavad. Sama mure – kui poes tunduvad head, siis tegelikkuses ei hoia suuremat partiid kummardades jne paigal ja peab pidevalt kohendama. Loodan et loosiõnn naeratab, sest hea meelega katsetaks selle veebipoe pesu ära :)

 14. Ostsin Marks & Spencerist, sest seal oli hea hinnaga ilusat pesu ka naistele, kellel on suuremad rinnad kui A ja B (max C). Nüüd kahjuks pandi need poed kinni ja hirmuga mõtlen, millal mu tissikad otsad annavad :( Ei tea, kust uusi osta. Tahaks, et oleks ilusad ja hea hinnaga ka ikka, pluss sobiva suurusega. Oeh. Kole mõeldagi :D Seega võit kuluks enam kui ära.

 15. Ma olen tellinud nextist või h&m’ist. Ühe korra olen ka triumphist ostnud. Väga hea pesu oli, aga kallis.

 16. Mina olen ka kena.ee-st 2 korda tellinud. Rinnahoidjaid küll pole, aga erinevaid püksikuid. Enamus on sobinud ja väga mugavad ka olnud. Mõned suurused olen ise veidikene mööda valinud :) Aga väga kenasti suheldi sealt minuga ja pakuti järgmiseks korraks sooduskoodi isegi. Niiet soovin kindlasti loosis osaleda :)

 17. Ma olen see kooner, kes pesu peale raha kulutada ei raatsi. Ostan tavaliselt odavat Poola/Hiina pesu ja olen nendega enamvähem rahul olnud. Üle 10 euro tk eest väga maksta ei taha. Aga samas, kuigi jahin odavat, siis kapis on ikka ainult 3 rinnahoidjat – valged, mustad ja punased. Olekski juba tagumine aeg miskit juurde varuda, enne kui piimapaagid täisvõimsusel tööle hakkavad jälle, ehk 30 eurot krediiti oleks ideaalne! :D

 18. Ma ostan ka sealt pesu. Ma ei ole raatsinud kalleid osta ja isegi kõige odavamad (H&M’s jne) on kallimad kui seal. Varem ostsin tavapoest odavaid ja sealt kvaliteeti ei saanud, pestes omadused muutusid (ausalt ei viitsi käsitsi pesta!). Mõtlesin, et ükskõik, kui kena.ee lehelt ka kvaliteetseid ei saa, odavad ja mõnda aega ehk ikka kestavad. Tegelikkuses olen tellimustega alati rahul olnud, sest suur osa rinnahoidjatest on ka pärast pesu korralikud. Ma tahan seda kinkekaarti, siis ei pea järgmise tellimuse eest ise maksma :D.

 19. Just sai sõbrannaga arutatud, et hirmsasti oleks uut pesu vaja ja kena.ee on meil üks lemmikuid veebipoode. 30€ krediiti oleks lausa imeline. :)

 20. Hahahaa, mul nii väike rind, et ilma polsterdusteta oleksin puhta pesulaud?. Õnneks leian vahel Lindexisi ja NewYorkerist omale päris kena pesu.

 21. Just olen mõelnud, et sooviks sportrinnahoidjat soetada, kuid üldiselt on hinnad jube kõrged. Ning uus pesu on alati vajalik :)

 22. Mina tellin sealt juba ammu sportrinnahoidjaid, mida kasutan igapäevaselt, ja pesupükse. Teenindus on super ja valik hea.
  Tavalised rinnahoidjad mulle enam eriti ei meeldi… kord tellisin ka, aga ei olnud sobiv suurus, poeski suurusega raske, pärast kaalulangust olen väiksema rinnaga. Aga need spordikad on need värvilised pitsiga, mis sobivad nii hästi v-lõikega pluusi või mõne avarama pluusi alla. Nii mugav ja ilusad. Mõni värv on veel puudu.

 23. Pesu ostmine on nagu rahakoti mõrv ja kooohutavaöt väsitav protsess ?. Olen “õnnistatud” suurtemate rindadega ja tavapoest pesu ei saagi, Change on mu nö kodupood pesule ?. Siiani olen sealt saanud alati kvaliteetset ja head pesu, ainult üks paar mööda läinud.
  Aga kuna seal kena.ee’s ka suuremaid, siis võiks täitsa proovida.

 24. tõesti ilusad pesud. see must lilledega, mille välja valisid… mmm, kena…. ei tahaks su mehe nahas olla, ???? ise ka muidugi ilusast pesust ära ei ütleks ???

 25. Ikka õige seksikas tunne on käia linnas, seksikas ja mugav pesu igapäevariiete all. Seda tunnet ei kohta tihti, hea pesu on ikka päris kallis. Kunagi ammu ostsin Victoria Secretsist USAst pesu ja püsis aastaid kulunemata. Eestiz vaatan samuti pisut Lindexi poole kui teiste, seal hinna ja kvaliteedi suhe mulle paras. Aga väga ei raatsi küll, samas seksikana tahaks tunda end, ja vaid iseendale!

 26. Mul on üsna raske leida sobivaid rinnahoidjaid. Tihti poes vaatan, et oh ilusad rinnahoidjad, aga siis kõik on liiga väikesed numbrid või, et on okei, aga siis peale esimest kandmist siiski tunnen, et kuidagi ebamugavad või natuke väikesed. Kuid tavaliselt ostan Lindexi pesu, kuna sealt leian lõpuks midagi sobilikku.

 27. Pigem piinarikas, pärast lapse saamist,pole enam nii vormis ja tükivad kah välja vupsama kummarduse ja tihtipeale mullegi tundub poed hea, aga pärast kandes ikkagi niru.. ei tea jah miks nad materjali ei taha üldse panna :D see krediit kuluks täiega marjaks ära, varsti ka imetamisrinnakaid vaja ;)

 28. See pesu valimise protsess on KO-HU-TAV! Siiani on tulemusi andnud ainult Triumphi pesu, mis on tõesti mugav ja vastupidav. Aga see valimine käib tihti nii, et minu suurust on heal juhul 1 või 2 eset ja siis tuleb olude sunnil neist talutavaim välja valida ja rämeda raha eest ära osta. Niisiis vaataksin meeleldi selle e-poe üle :)

 29. Mul on väga suur korv, mille tõttu pesu leidmine on keeruline. Ja isegi kui leiad on nii palju vigu. Näiteks suurel korvil ulatuvad needtagasi alumised traadid vahel kurguni või siis on taga kuus haaki vms. Igatahes see on selline peavalu, et vahepeal olen mõelnud, peaks suurtele naistele ise pesu tegema. Igatahes oleks hea meel kui saaksin natukene soodsamalt pesusahtlit täiendada!

 30. Olen ostnud odavaid, a la 5€-seid rinnakaid. Aga viimased 9 kuud kandnud H&M imetamisrinnakaid mis olid 15€ paar ja need on nii mugavad et ma ei taha järgmine aasta kui imetamine läbi saab, tavalisi rinnakaid nähagi :D kui just tôesti ma ei leia mugavaid korve.

 31. Minul suht sama probleem mis sinul. No lihtsalt pole sobivaid mis istuksid ja samas oleks kenad, aga no päris vanaema omadega ka ringi käia ei taha :D. Aga eks kaks last on tissidega oma töö ka teinud, ei ole enam nii vormis et ise end ilusti hoiaksid . Hetkel on täpselt kaks paari rinnakaid, ühed mustad ja ühed valged, aga mustad on kohe kohe öhtal.. Ja ma olen käinud juba pea kuuaega poodides proovimas ja otsimas ja no ei mäleta kust eelmised sain .. Ehk siis see krediit kuluks ära küll :)

 32. Kena.ee olen tellinud ja super rahule olen jäänud.?Kiidan nende tooteid väga.

 33. Ma kannan suurust 85E/F. Ilma naljata, mul ongi ainult kaks rinnahoidjat. Kui üks on pesus, kannan teist ja vastupidi. Mõlemad on Triumph. Mujalt ma lihtsalt pole leidnud sellist, mis ei aja sügelema, ei torgi, millel kummardades tissid välja ei vajuks ja istub seljas nagu oma nahk :)

 34. Juba vormistan tellimust omale :) nii vahva, aitäh sulle Lipsuke, et meiega ka jagasid seda lehekülge! Väga raske on leida sobivaid rinnahoidjaid omale ja kui paar katki läheb, siis mõistan sind.. see on kurb hetk! :)

 35. Kusjuures minu viimane ja edukas pesu ost oli samuti kena.ee poest. Sinnani pigem nutsin pisaraid kui oli vaja poest pesu osta. Nüüd olengi mõtlema hakanud, et peaks ikka uue tellimuse tegema, sest pärast imetamise lõppu on jäänud mulle mingi naljakas kombinatsioon B ja C korvist, mis kuidagi ei taha ühegi endise sisse mahtuda ning imetamise aegsed on lihtsalt ulmeliselt suured. :)

 36. Minul on olnud terve elu võimatu leida täpselt sobivat pesu. See ei pea olema sitsi-satsiline, värviline või mistahes moodi eriline. Peaasi et ta sobiks. Kuid siiani pole Eesti poodidest leidnud pesu, mis klapiks nii korvisuuruse kui ka ümbermõõdu poolest. Olen lasnud ennast mõõta, proovinud pidevalt kui ka huupi tellinud – kuid siiani ei oma ühtegi täpse mõõdu ega sobivusega pesupaari. Kena.ee veebipoodi olen ammu juba piilunud, kuid tellimise taha on jäänud alati asjaolu, et proovida ei saa. Hetkel oleks väga hea võimalus ning jään loosiõnnele lootma :)

 37. Appi! Mulle kuluks ka nii väga see kinkekaart marjaks ära! Seisan pidevalt silmitsi samade probleemidega pesu valikul nagu sinagi. Seega istun nüüd kuni loositulemuste selgumiseni pöidlad pihus :)

 38. See, et suurele korvile pesu raske leida on, on vist enam-vähem üldteada, aga minu meelest ei ole A-korviga sugugi lihtsam. Kunagi lahkasin seda teemat blogis ka – põhimõtteliselt kõik väikese rinnaga naistele mõeldud pesu on push-up. Näiteks ihukarva rinnahoidjat, mis ei oleks push-up leidsin ma HM-ist toona kaks!
  Selle e-poe lehel on ka kogu A-korvile mõeldud pesu polsterdusega… Kurb.

 39. Jõudsin ka nende lehele imetamisrinnahoidjaid otsides ja vaatasin veel, et päris hea hinnaga. Seejärel avasin Aliexpressi ja mis ma näen-täpselt sama kaup, aga muidugi palju soodsama hinnaga.

 40. Ma just siin nädal aega mõtlen, et peaks kuskile poodi minema ja rinnahoidjaid juurde soetama. Aga no aega pole. Olengi juba nädal aega oma kaht viimast rinnahoidjat kasutanud, mis sest et mõlemal traadid mu kaenlaauke üritavad järjepidevalt pussitada. ?
  Sobiva pesu leidmine on nagu lotovõit-vahel harva joppab. Niiet loosi võitmine oleks nagu veel suurem lotovõit ?

 41. Ostsin viimati takkost. Mul aind 1 rinnakas on. Suurus k6ige väiksem ☺ Raske neid leida, et ümbermõõt ka sobiks.

 42. 2 last on kokku mu tisse tühjendanud 2a4k ning rinnahoidjad väga vajalikud, mudu endal rõve.
  Ostan täitsa suvalt, peaasi, et odav.

 43. Endal ka suurem partii ja päris raske leida rinnahoidjaid.
  See must imetamisrinnakas tundub nii seksikas et ostaks endale ka kuigi pole last ?

 44. Mulle meeldib rinnahoidjaid osta, sest olen B korv, ehk üpris tavaline. Teine lugu on pükstega ja just trimmivatega. Ma tahaksin väga kanda ümber kleite aga kahjuks kõhulihaste diastaas on jätnud mulle peale lapse sündi “toreda” punnkõhu. Trimmivate pükstega on alati kaks äärmust, kas on liiga vähe trimmivad (kuigi poes nagu tunduksid okeid) või nii tugevad, et hingata, ei saa ja valus on. Ehk ma leiaks just sealt poest omale mõne õige paari!

 45. Tavaliselt turult. Ja ka raske on meeldivat ja mugavat leida. Rohkem ongi, et suurtel on valikuvõimalus nii väike. Sama seis, peale lapse saamist eelistan ilma polstrita ja suvel jasin taga, et oleks ka laiad õlapaelad, leidsin, siis kodus avastasin, et need õlapaelad olid mega lühikesed ja pikemaks teha ei saanud. Feil, nüüd lähen kohe tsekkan selle lehe üle :)

 46. Pesu valimine on ikka pigem peavalu ja pesupoodi suure hurraaga ei lähe isegi siis, kui sobilik summa pesu jaoks olemas. Aga loosis tahaks osaleda küll :)

 47. Ma lugesin nagu endast,olen ka alati hädas pesu ostmisega(suur dekoltee). Võtan just parasjagu hoogu ja pean ka valikud tegema,oleks vaja uusi/mugavaid rinnahoidjaid. Lapsega tegeledes ei taha tunda ennast ebamugavalt.
  Viimased pesuvalikud olen teinud Selverist kuna tavalisest pesupoest lihtsalt ei leidu minu jaoks midagi :(

 48. Mul on sahtel täis rinnahoidjaid ning nad justkui veel natuke aega tagasi sobisid kõik, aga paar nädalat tagasi hakkasin tundma, kuidas no viimsel kui ühel traat hõõrub. Ilma naljata – kõigil! Niisiis otsin ilma traatideta, ilusaid, aga selliseid mis samas midagi ka paigal hoiaks…peavalu. Kinkekaart aitaks :)

 49. Mitte just eriti piinarikas aga kuna suuremale korvile tehakse vanamutikaid suht,siis ostukoha leidmine on omaette ettevötmine.

 50. Vau, kui suureks on muutunud tootevalik.
  Kena.ee’st olen kunagi tellinud ja samuti väga rahule jäänud. Eriti armas oli väike kingitus, mis oli pesule lisaks pandud:) Hea meelega uuendaks pesusahtlit kena.ee 30eurise kinkekaardiga.

  • Ahjaaaa! Mul läks täitsa meelest, et nad lisaks pesule ka kommi saatsid. :D
   Btw, loos lõppes kahjuks eile. /

  • Loos lõppes eile tükk aega tagasi, kas mul kahe silma vahele võitja nimi jäänud? :D (sorri, kui ise saamatu olen)

  • Ma ei kuulutagi kõva häälega, kirjutan vaid võitjale vastuseks kommentaari, et ta võitis ja kõik. :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.