Oh need ”õilsad” Hiina diilid…

Ütlen ausalt, et mul on nendest Hiina koostöödest siiber ees, sest üheksal juhul kümnest ma sealt midagi sobivat ei saanud ja jagasin asjad lihtsalt niisama laiali. Aga nüüd olen lasknud sõbrannal sealt valida ja enda jaoks tellida, ning tema on nagu rahul. Eks siin mängib suurt rolli ka see, et ta on minust poole kõhnem ja sobib rohkem väikeste Hiinlaste modelliks. Kvaliteet on riietel ju täitsa okei, kohati nagu meiegi new yorkerid ja muud kiirmoe poed. Üks Hiina jama kõik. Tellimisel peab lihtsalt mõõtudel näpuga järge ajama ja vaatama mis materjlist asi on.

Ma loodan, et teie ka väga pahased ei ole, et siin korra kuus neid asju näitan. Piltide kvaliteet on muidugi alla igasugust arvestust, sest noh. Mul pole isegi mitte telefoni enam, millega neid klõpse teha… Kellele taolised postitused ei meeldi, võib ju kohe ristist kinni panna. Pole vast hullu, või mis?

Igatahes, enda jaoks ma ei kavatse enam ühtegi sellist tehingut võtta. Las sõbrants siis tellib ja jändab, kaua jaksab. Ja nüüd lasingi tal siis ühe wishlisti kokku panna, sest mu klikkide arv pole viimasel ajal nende arvates rahuldav ja nad juba ma ei tea kui kaua nõuavad, et ma midagi sellist kokku klopsiks.

Ja nagu tavaliselt, siis lingi avamiseks tuleb vajutada värvilisel tekstil!

12459697_10205923287349764_84707484_n1.Hall kleit (miks peavad mannekeenil nibud olema, arumaeisaaa) / 2.Must mantel / 3.Must tagi / 4.Kirjaga särk / 5.Hall särk / 6.Hall hõlst / 7.Tiibadega pluus / 8.Mustad pika säärega saapad / 9.Ruudulised kingad / 10.Sinine seelik / 11.Mustad püksid / 12.Helesinine ”kleidike”

12498970_10205923349471317_1730368486_n1.Pikk kleit / 2.Hall hõlst / 3.Jõuluteemaline kampsun / 4.Mustad saapad / 5.Käekott / 6.DressikomplektEt mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

2 thoughts on “Oh need ”õilsad” Hiina diilid…

  1. Oeh, vaatan ja vahest täitsa tahaks mõnda asja sealt romwest, aga pahna ei taha ju ilmaaegu koju tellida. Kas riided näevad välja sellised nagu pildil? Kas pikad kleidid/seelikud on päriselt ka pikad või ainult hiinlastele pikad ja eurooplastele poolde säärde :P ? Kas riided on peale esimest pesu ka kantavad või pretendeerivad põrandapesu kaltsudeks? :D

    • Tasub suure hoolega tähele panna mõõtusid. Igal esemel on need erinevad. Ka pikkus jms on kirjas. Aga eks tasub võtta arvesse ka, et tegemist on üsnagi loterii sarnase asjaga. Vahel saad väga ilusa asja, vahel… mitte nii väga. Õmbluste kohapealt ei oska muud kurta, kui, et vahel on pikad niidid jäetud, aga neid pole vast raske endalgi ära lõigata. Tasub ka vaadata mis materjalist asi on. Ise valisin alati puuvillased asjad ja muid materjale väga ei tahtnud. Enda jaoks vaatasin, et mõõdud oleksid alati pigem suuremad, kui väiksemad. Siis vähemalt lootust, et sobib. Pikkusega on aga tõesti nii, et kui oled pikka kasvu, siis raske sealt sobivat asja saada. Isegi minusugusele könnile olid osad varrukad lühikesed jne…
      Pesus vastu pidamise üle ka kurta ei oska. Mul on siiani kõik ilusad veel. :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.