Okei, see on nüüd ausalt viimane kord!

Tundub, et ma valetasin teile, sest ma plaanin veel ühe korra sellest inimesi hullutavast EBA’st rääkida. Teen seda, sest mulle on silma jäänud karjuv ebaõiglus. Inimestel on nii palju negatiivset öelda selle ürituse kohta, aga kõik positiivne unustatakse ära (tavaline ju!!!), aga samas midagi asjalikku ka ei soovitata. Ainult üks viu-viu-viu. Andke siis soovitusi, mitte ärge irisege iga pisiasja üle. Ma ei tea mis ma siin pläran, sest ise ma keskendusin ka eelmises postituses ainult sellele mis halvasti oli. Aga see viga saab nüüd parandatud!

 • Mulle meeldis, et kategooriad olid paigas ja igaüks sai valida vaid ühe.
 • Mulle meeldis, et oli piisavalt aega end kirja panna ja osalemise soov läbi mõelda.
 • Mulle meeldis, et ka hääletamiseks oli palju aega. Minu ettepanek järgmiseks aastaks oleks see, et iga hääletaja peab end meili teel tuvastama vms. Siis ei ole seda, et üks inimene lappab oma lemmikule kümnest erinevast arvutist hääli. Igaüks saab ühe korra hääletada ja finito.
 • Mulle meeldis, et olid tervitusvideod ja võitjad, kes kohale tulla ei saanud, said ka oma sõna sekka öelda, ning oma lugejaid tänada.
 • Mulle meeldis, et oli otseülekanne ja ka hiljem on võimalus pidu järele vaadata.
 • Mulle meeldis, et saalis tundus olevat piisavalt ruumi. Ma ei tea ainult, et kuidas suhtuda sellesse “vipid” ja “tavalised inimesed” korraldusse. Mitu korrust on vast hea, sest siis on kõigil lavale parem ülevaade, aga samas tekib ka selline tunne nagu osa seltskonda oleks kuidagi “parem” või midagi. Aga noh, see oli sundolukord ka, sest algselt oli ju planeeritud vaid vip lauad. Peo asukoht ju muutus vahepeal ja siis tuli lihtsalt kuidagi sobitada asju…
 • Mulle meeldis, et olid tasuta söögid-joogid. Aga noh, ikka oli mõnel iriseda, et polnud hea vms. Dšiises effing christ, mida sa veel tahad inimene?
 • Mulle meeldis, et õhtujuht oli elav, tegutses ja rääkis, mitte ei lugenud surnu näoga võitjate nimesi ette, ise samal ajal mõeldes, et millal see jura juba läbi saab – tahaks koju mullivanni. :D Aga noh, loodame siiski, et järgmisel aastal on ta kas vähe viisakam või välja vahetatud.
 • Mulle meeldis, et ka “tavainimesel” oli võimalus mõni auhind võita, mitte ainult blogijatel.
 • Mulle meeldis, et suurem enamus inimesi oli oma välimusega vaeva näinud. Kõik olid niii ilusad!
 • Mulle meeldib, et Leenu suudab sellist asja korraldada ja mõrdade õelaid kommentaare taluda. Või noh… Mina oleksin vist ammu loote asendis nurgas nutnud ja kõik saatnud sinna kus päike ei paista. :D

Ma tahtsin veel midagi head öelda, aga kell on juba nii palju, et lapsevanematel on uneaeg… Ühesõnaga, sügav kummardus Leenule ja tema väiksele tiimile. Te olete vinged! :)

  Kui see üritus oleks teie teha, siis kuidas teie seda asja ajaksite? Mis teile sel aastal meeldis? :)

  Comments

  comments

  4 thoughts on “Okei, see on nüüd ausalt viimane kord!

  1. Minu arust ka see, et süüa ja juua sai nii lademetes, peaks ülisuur positiivne asi olema üritusele. Ei olnud mingi snäkilaud vaid, vaid tulge ja sööge kõht täis. Aasia toit muidugi ise on maitse asi, mis mulle endale ka väga ei meki, aga sellegi poolest arvan ma, et söögi pakkumine oli väga tore tegu.
   Muidugi tekkis see probleem, et nuudlid oleks soojalt paremad või midagi, keegi kuskil mainis, et külmalt ei mekkinud hea, seega järgmisel aastal, kui sööki pakkuda, võiks jääda siiski salativaliku juurde või midagi. Salat muidugi siuke sünnipäeva teema küll rohkem, aga vähemalt ei teki muret, et toit külmalt häst iei maitse. ?

   • … et ükskõik mis sa teed, kellelegi ikka midagi ei sobi ja keegi ikka leiutab põhjuse miks viriseda. :D

  Lisa kommentaar

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata.