Palun mulle üks kuum suvi!

Ausalt, mitu korda ma ühte ja samasse ämbrisse astun? Iga jumala kord, kui ma mainin kuhugi minemist, hakkab Annu iga natukese aja tagant küsima kas me juba läheme. Pakkisin hommikupoole asju pikemaks väljasõiduks, ise samal ajal rääkides, et homme sõidame, aga ma olen täna liialdamata VÄHEMALT 62877x kuulnud lauset: “kas me nüüd hakkame juba minema?” Issandjumal, tooge padruneid…
giphy
Kuidas üldse pakkida asju kaasa kolmele lapsele, umbes kaheks+ nädalaks, kui sul pole aimugi kuhu te täpselt oma puhkusega välja jõuate, kui kaua see kestab, kas te pesu ka saate pesta ja mis ilm üldse on? Kas tuleb 30 kraadi sooja või tuleb kaasa võtta talveriided? Pole aimugi, seega võtame kõik! Jumal tänatud meie minivääni eest, mis mahutab rohkem, kui mõne inimese korter… Aga päriselt. Miks saatus meid iga aasta nöögib? Eelmine aasta oli täpselt samamoodi, niipea, kui puhkus algas, hakkas sadama ja päeval, mil koju pidime tulema, hakkas päike taas paistma. Nagu… miiiiiiiiks?
Täna on Madlikese esimene sünnipäev. Mul oli ilus plaan ära kasutada Vudila piletid, mis ma kunagi talvel hea hinnaga soetasin, aga halloo, mis Vudila, vaadake ilma. No nahhui, ausalt, ma jumala pettunud. Vudila on 18.augustini avatud, jumal teab kas selle aja peale üldse tuleb ilma, et sinna minna. Maha neid pileteid ka müüa vast ei õnnestu, kui ilm selline on. Kes see emm oli, kes siin kuuma üle ulgus, ah?
Aga kui nüüd lähebki nii, et järgmised paar nädalat on ainult sitta suusa ilma, siis mida üldse oleks meil teha? Palun andke ideid. Ideaalis siis nii, et ühes piirkonnas oleks ikka mitu asja teha-vaadata-külastada, mitte nii, et sõidame Tartust Pärnusse ühe asja pärast ja siis Pärnust Narva teise asja pärast. Hetkel on suund Lääne-Virumaale, aga hea plaani korral ei ole vahemaa määrava tähtsusega. Pigem võiks olla vist tegevused jms, kui mingid muuseumid, sest ma sügavalt kahtlen, et muuseumitest midagi alles jääks, kui me sealt oma pandega korra üle käime. Pliiiiiis help!

Comments

comments

3 thoughts on “Palun mulle üks kuum suvi!

  1. Soovitamisest: Setus on pühapäeval Kuningriigi päevad Küllatüvas. Sinna sõites saab külastada ka Pokumaad, Piusat jne. Aga peamiselt tahtsin öelda, et viimane pilt on hea :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.