Pildiseeria 29+6

Käisin eile kursakaaslasele modelliks ja sai mõned klõpsud tehtud. Pean mainima, et ta sai suurepäraselt hakkama, sest see oli esimene kord tal kedagi sel viisil pildistada ja sättida. No kuskilt peab ju alustama kah. Enne oli ta ainult loodust pildistanud.
Ja arvestades seda, et ega ma kõige kergem modell ei ole, ja ka mul puuduvad igasugused kokkupuuted poseerimise ja sättimisega, siis ma arvan, et me saime kahe peale suurepäraselt hakkama.
Näitan siis ka teile milline õhupall ma olen. Üritasin kõige normaalsemad pildid välja noppida, kus mu nägu poleks nagu neli nädalat tsükklis olnud parmul. :D Ma vist olen nüüd ametlikult paistes, sest ega ma tegelikult ju ometi nii paks näost ei ole? Onju ei ole? :D
Paljudel piltidel hoidsid need püksiraisad mul jalgevahel sellist kuju nagu mul oleks RÄME camel toe, aga tegelikult on hoopis nii, et kui kintsud üksteise vastu hõõruvad (paksukeste mured, hahaa), siis kisub see püksid natukene ülespoole ja tulemus ei ole üldse kena. See rikkus nii mõnedki imeilusad pildid ära.

Tegelikult oli imetore pärastlõuna ja päris vahva oli vahelduse mõttes mõne teise emmega ka suhelda, sest noh, mina olen ju nii üksik luuser nüüd siin. :D

Comments

comments

8 thoughts on “Pildiseeria 29+6

 1. Lol, ma otsisin alt Arr! nuppu. :D :D :D (Ehk siis sisuliselt oleksin nagu vaadanud FB albumit ja tahtsin tervele albumile laik panna ja no ei olnud seda nuppu. Kuumus teeb idioodimaks, kui tegelikult olen…)
  Aga pildid on täitsa kenad! (: Algaja fotograafi ja modelli kohta ei ole tegelikult miskit halba öelda. (:

 2. Väga ilusad pildid! Aga tõega, ma olen 37+6 nädal rase ja mu kõht on sama suur. Ma ei kujuta ette, kui sellise palliga juba 10 ndl tagasi oleksin pidanud ringiveerema… Sa oled ikka väga tubli!

 3. Kui tore kõhuke :)
  Piltide kohta ütlen nii palju, et eks rase naine ikka särab, aga valgusega oleks siin ja seal vähe paremini saanud sättida ja need pooleldi must-valged, pooleldi värvilised pildid oleks ehk ka natukene “puhtamalt” saanud töödelda, aga eks see ole ju tegelikult ainult maitse küsimus. Igatahes on vahva, et said osa oma rasedusest jäädvustatud!

  Mina käisin ainult ühel pildisessioonil, millest peaks tagantjärele ühe postituse tegema ( ei tea kas tasub ühele kohale nii suurt antireklaami teha?). Ühesõnaga oli väga kohutav ( fotograaf oli täiesti suhtlusvõimetu naisterahvas, kes suurem osa ajast istus tooli peal nõutu näoga, kõik taustaks olevad riided olid kas kortsus või plekilised). Hiljem aga ei tulnud selle peale, et teeks uuesti mõne parema fotograafiga, aga noh, mis seal ikka :))

  • Ma loeks hea meelega seda postitust, nii et kui vähegi viitsid, tee ära :)

 4. Paksuke??? Ausalt, sa oled v2ga ilus tydruk! Koht on suur toesti, aga see sobib sulle- rasedus ma motlen!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.