Positiivsus aitab alati!

Kuna ma PMS’in viimastel päevadel sajaga, kõht valutab nagu keegi üritaks arbuusi läbi lukuaugu suruda, mulle hüppavad FB’s pidevalt ette lood, kuidas isad oma lapsi mõrvavad, koer kusi mulle jala peale, mul on tunne, et mitte keegi ei salli mind (eriti blogimaastikul! :D) ja tuju on null, oleks mõistlik kirja panna mõned positiivsed asjad, mis viimastel päevadel juhtunud on. See pidavat aitama. Märkasite ikka kuidas ma oma vingumised ka ikka ära vingutud sain? :D

1. Ma leidsin Sämmile hoidja!
Viimases hädas kirjutasin ühele sõbrantsile ja palusin endale halastada. Ta on õnneks suure südamega, abivalmis naine ja oli nõus mind aitama. Mulle tegelikult ei meeldi teisi nõnda tüüdata, aga häda ajab härja kaevu. Olen tänulik, et mul on selline sõbrants! Suur-suur aitäh sulle E.!

2. Annu on niii tark!
Ma ei suuda ära imestada kui suur ja taibukas laps ta juba on! Näitasin talle ükspäev raamatuid, ja paar tükki on sellised kus saab erinevaid materjale katsuda. Näitasin siis talle, et näe katsu ka. Ja eile, kui uuesti samu raamatuid sirvisime, oli tal see meeles ja ta otsis igalt lehelt, et mis seal katsuda on! Ma olin seal kõrval lihtsalt jälle täiega ‘wäuu’ ja tahtsin uhkusest lõhki minna.

3. Perepäeeeev!
Lähipäevil on plaanis veeta üks vahva perepäev, ning külastada AHAA keskust ja Aurat! Ma ei jõua ära oodata, et ka mehele näidata, kuidas Annu sukeldub!

4. Soolataignasse talletatud käe- ja jalajäljed!
Otsustasin täna lõpuks järele proovida soolataigna tegemise, ning tegin sellele Annuka käe- ja jalajäljed. Muretsesin veidike, et raudselt ei tee Annu käsi lahti, või siis rikub kuidagi tolle ürituse ära, aga minu üllatuseks oli ta väga koostööaldis ja asjast vägagi huvitatud. Ning isegi kui ta oleks asja ära vussinud, oleks väga kergelt saanud uuesti proovida. Seda tainast võid ju korduvalt uuesti lahti rullida.
Teine mure oli, et ehk mu meistriteos praguneb ahjus, aga minu õnneks jäi see ideaalne! Just tõmbasin selle ahjust välja. Loodan, et ta nüüd hiljem ka pragunema enam ei hakka…

5. MA ÕPPISIN TÄNA SIBULAT HAKKIMA!

Nimetage ka teie paar asja, mis on viimasel ajal teie päevi rõõmsamaks teinud?Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

 

Comments

comments

4 thoughts on “Positiivsus aitab alati!

  1. Positiivne asi on täna minu jaoks see, et ma hakingi niimoodi sibulat ja ma tulin ise selle peale. Hihi. Tomatit hakin ka nii ja väga ilusad tükid tulevad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.