Pretty Little Liarsi vaatamiseks peab küll megameel olema

P.S Alljärgnev sisaldab spoilereid, ning kui sa ei ole veel 6’ndat hooaega lõpuni vaadanud, ÄRA LOE!

Vaatasin eile hooaja lõpuni, ning LÕPPUDE LÕPUKS tuli siis välja kes see A on. Suuremad küsimused said lõpuks vastuse, aga mõni väiksem jäi ikkagi vastuseta. Või ma lihtsalt enam ei mäleta. See seriaal on juba niii kaua käinud, iga osaga on küsimusi ainult juurde tulnud ja nüüd ühe osaga neile kõigile ma küll vastuseid ei saanud. Ja järgmisest hooajast ma neid ka enam ei looda saada, sest siis on aeg juba 5 aastat edasi läinud, ning tuleb uus A või jumal teab mis njuss siis pihta hakkab.

Ma tõsiselt kaalusin esimesest hooajast uuesti alustamisega, et midagigi aru saada, aga ma ei viitsiks seda elusees…

Kanaaju nagu ma olen, siis näiteks ei mäleta ma kuidas Alli ”ellu ärkas”? Kuhu ta läks? Oli vist nii, et ta mõtles, et ta ema tappis ta ära vms ja kartis sellepärast tagasi tulla? Aga kes ja miks Alli ema ära tappis ja maha mattis? Miks just Spenceri hoovi? Mingis hooajas kadus Caleb ära ja läks mingit tšikki aitama, leidsid hauakividelt oma nimed jms – mis sellest sai? Või mis teema sellega üldse oli? Kuidas CeCe Saraga kohtus ja mis hea pärast Sara teda aitama hakkas? Mida ta vahepeal kõik need aastad tegi? Kas ja mis värk tal siis kodus oli? Kuidas Mona nende viha alla üldse sattus, mida tema tegi? Kust tuli ”A” väljend? Mis sai plikade emmedest kes keldrisse kinni pandi ja kes nad sinna üldse pani, kui kõik olid koolis ballil?

https://i1.wp.com/pbs.twimg.com/media/CMMBN72WwAAPpYY.jpg?w=584&ssl=1

Kuidas see ”jubedalt Jasoni moodi” mart asjasse puutus? Mis teema selle doktor Wrenniga oli – ta oli ikka 100ga kahtlane vend. Mis tol Halloweeni peol juhtus, mis kuskil rongil toimus? Keegi tapeti ära ja keegi oli kirstus ja…? Miks Jenna nii saikolt käitus, kuidas tema sellesse A mängu üldse sattus ja miks tema A sõnumeid sai? Miks lõpus plikad nentisid, et ”njaa, Sara on kuri”, aga MIKS? Sellepärast, et ta Emilyilt vastu hambaid sai – ta oli selle ju ära teeninud või mis? Ja ärge tulge mulle ütlema, et tema ongi uus A. Mis motiiv Ceceil üldse oli plikasid piinata, peale selle, et ta mängimist nautis? See pole üldse loogiline! Aga samas, mis selle sarja juures üldse on, eksole… Mis värk selle NAT klubiga oli, kuhu Jenna, Nate ja keegi veel kuulusid? Kuidas CeCe Shanaga kohtus ja miks ta peaks üldse olema nõud kampa suvalisi eitesid piinama, keda ta mitte kunagi kohanudki pole? Mis teema selle hobuste rantšoga oli, kuhu Alli ema lapsed viis – kelle ja miks ja kuna ja…. Lihtsalt WTF!

Ja siis tegin ma selle saatusliku vea, et hakkasin guugeldama. Vastuste asemel sain ma aga miljon uut küsimust juurde, sest ma oma targa ajuga klikkisin lingil, kuhu oli kirjutatud ”47 küsimust, mis peale A paljastamist ikka veel vastusteta on”.Suuuuur viga.

Miks Melissa Jennat ja Shanat aitas? Jason ütles, et ta nägi Melissat CeCega rääkimas, aga CeCe ütleb, et see ei olnud tema – kes see siis oli? Miks A Jasonit vigastas, kui ta tahtis ”oma perekonda kokku saada”? Kes pagan oli Eddie Lamb ja mis teema tal Ariaga oli – kust ta teda teadis? Mis teema nende Bethany joonistustega oli?

What were Bethany's drawings about?

Kes see Varjak siis oli või mis teema temaga üldse oli? See oli CeCe varjunimi? Miks Emily pruta (Maya) ära tapeti ja miks ta nii salapärane oli? Mis kummitus see Hanna majas oli ja kes see väike kriipi plika oli, keda Spencer seal vannidega toas nägi?

What was with the ghost in Hanna’s house?

Cece käis Rosewoodis koolis ja oli ballikuninganna – eeee, wtf? Ta oli ju vaimuhaiglas.

https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/s320x320/e15/11809650_1450670095241400_2011684794_n.jpg

Kui Wren pole A, siis mis värk tal nende joonistustega oli? Kuidas ta teadis, või…?

 

Kui Mona tappis Bethany ja Melissa ta maha mattis, siis kuidas Ali käevõru tema käe ümber sai?

If Mona killed Bethany, and Melissa buried her, how did Alison’s bracelet get on her wrist?

Mis värk selle Radly tüngaga oli, mis Alli korraldas? Miks Mrs D nii kurjaks sai, kui ta teadis, et Cece patsient on? – lihtsalt pidi teesklema, et keegi aru ei saaks?

And what the hell was this "Radley prank" story that got Mrs D so mad, when CeCe was actually a patient, and Jessica KNEW this?

Mis hea pärast Cece Hanna ülikooli eest maksta tahtis? Mis sellest hallist papagoist sai ja mis teema selle lauluga oli, mida ta koguaeg vilistas?

Ja siis veel mõned küsimused, mille juhtumist ma üldse ei mäletagi.

Kes viis Emily Alli üles kaevatud hauale ja miks?

47 Questions We Still Have After The "Pretty Little Liars" Summer Of Answers

Keda Aria kruvikeerajaga pussitas?

Who did Aria stab on the train with a screwdriver?

Minu jaoks oli see lõpp kuidagi…pettumus. Ma ootasin eelneva põhjal veel rohkem mind fucki. Ehk oli see sellepärast, et ma kunagi vist lugesin mingeid teooriaid ja hakkasin hiljem 2-2 kokku panema. Ma tegelikult arvasin, et A on Sara ja, et tema on see Ali transa õde/vend (arvasin seda ka, et ta Jasoni kaksik, no kuni selleni, kui Alli isa loo ära rääkis).

No seda ma vapsee ei uskunud, kui hakkas tunduma, et ”ohh, tema ongi A!” (ükskõik kelle puhul siis). Ja mind ajas nii närvi, kui naiivsed need plikad seal olid. Oi, mingi mart tahab meid ära tappa, aga pohh ju, lähme üksi mets, ilma, et kellelegi ütleks. Eriti haige oli see koht, kus nad arvasid, et Andrew on A. Emily sai facetime kõne ja ta nägi, et keegi läks nuga hoides Sara poole, ning Hanna imestas suurelt ”oi, kes see on?” Hmmmm… Ohjah. Anna abi no. :D

Pooled asjad on nagu täiesti lambist sisse kirjutatud, lihtsalt augu täiteks. Ega nii ometi ei saa ju, et seriaal mõne hooajaga läbi saab. :D

Ühesõnaga, tundub nagu oleks terve see seriaal käigu pealt kokku pandud ja see, kes seda värki kirjutab, ei teadnud vist ise ka kelle ta lõpuks A’ks teeb…

Kas teie olete seda sarja vaadanud? Mis te sellest arvate? Kas lõpp oli aimatav? Keda teie kahtlustasite? Mis teie teooriad olid?Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

9 thoughts on “Pretty Little Liarsi vaatamiseks peab küll megameel olema

 1. Mu meelest oli ka see viimane osa kuidagi mnjah. Eriti Cece motiivid tüdrukute kiusamiseks. Neid lihtsalt polnudki. Just for the lulz. Ma eeldasin ikkagi midagi dramaatilisemat.

  Mina tahaks ka teada kuidas siis Sara ja Cece kokku sattusid, aga nagu ma olen aru saanud, siis sellele küsimusele ja nende backstoryle hakatakse keskenduma..loota ju võib.

  Aga üldiselt ma seda möla “otsustasime AMMU ära, kellest saab A ja oleme nii rõõmsad, et fännid nüüd teavad”, ei usu.

  Mul pigem mulje, et nad ise ka ei teadnud kes võiks A olla ja suvalisel hetkel valisid. Mistõttu jäi palju lahtisi otsi..

 2. Mina loen tumblr’ist neid PLL teooriaid. Üks teooria oli selline, et selle summer finale osa kohta lekkis info liiga vara välja ja siis tehti see ruttu ümber. Selles osas mis väidetavalt välja lekkis, oli Wren ikkagi A. Minu jaoks meikib see täiega senssi, sest see viimatine osa oli küll nagu täiega kiiruga kokku visatud. :D

  Ja see on ka kahtlane, et seal flashbackis kui Bethany tappis Toby ema ära, olid Charles/CeCe ja Bethany mõlemad lapsed. See ei ole loogiline, sest mingis osas sattus Toby ema Alisonile ja Tobyle peale kui nad mehkeldasid, ja siis olid nad teismelised. Pole loogiline, sest CeCe on ju Alisonist ja Tobyst vanem. :D

  • Ahsoo, siis jah meigib sensi. Aga mis mott wrenil on, et plikasid piinata? :-D ja Neid vanusega seonduvaid asju, mis ei klapi, on veel tohhujaa. :D

 3. Aga mis mid-season break (mitte hooajalõpp!) see oleks kui see ei tekitaks rohkem küsimusi kui vastuseid annaks. Ma arvan, see stsenaristide point ongi, et nad annavad vaatajatele selle, mida nad koguaeg on tahtnud – A – aga sellisel viisil, et segadust on veel rohkem.

  Ning ennegi on ju näidatud, kes on A… ja siis tuleb mingi spin.

  Muide see Calebi ja haua teema – sellest ei räägita PLLis kuna sellest tehti eraldi spin-off sari nimega Ravenswood.

  • Eeem, aga see on ikka nii loogiline, et ühest sarjast areneb hoopis teine välja. :-D

  • Jah, on küll. See on laialt levinud fenomen ;)

   Bye baby, Hanna-banana (L) – minu lemmikmoment sellest osast :D

 4. Hetkel on populaarsetest sarjadest oma spin-offiga kõige edukam vamippiri päevikud ja selle spinoff The originals. Pean ütlema, et see spinoff on parem kui algne sari millest see välja kasvas.

 5. Ma võiks ju vastata su osadele küsimustele aga mul enamused juba meelest läinud. sara aga tahtis panna lõpus sellele ruumile pommi (sp kuri). Aria pussitas seda politseid, kelle nime ma ei mäleta. No see kes jennaga semmis ja oli Emily tuttav ja lõpus vangis istus.

  Melissa ise arvas et ta tappis Ali. Sellepärast a teda kiusas.
  Mona aitas Alil põgeneda. Ali oli terve aja kuskil Jooksus.

  Mrs d sai kurjaks tõenäoliselt sellep et talle ei meeldinud, et Cece ja Ali sõbrannad on – ta kartis et nende saladus tuleb välja.

  See kummitus oli lihtsalt õuduse lisamiseks. See oli ju halloweeni eriosa.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.