Pussitan kedagi pähe kohe

Te ei kujuta ette ka kui tige ma praegu olen! Juba teist korda juhtub selline tore asi, et kirjutan pika postituse valmis ja hakkan seda avaldama, ning siis lööb ette ”oled sa kindel, et tahad seda teha?” ning ükskõik mida ma vajutan, kustub KOGU tekst ära! Oleks siis veel nii, et ma teen selle postituse mingi 20 minutiga valmis. Oh ei, kaugel sellest. Enamasti kirjutan ma ühte postitust tunde!

Just lõpetasin ‘mida kinkida aastaseks saavale tüdrukule’  postituse ja olin endaga jumala rahul. Nii hea tuli välja. Ja siis selline kebens. Ma reaalselt ka kirjutasin, otsisin, lisasin pilte ja linke sinna TERVE õhtu. Aaaaaaagh! Nagu mul poleks öösel kell 11 midagi faking paremat teha! Vot sellistel hetkedel viskab blogimine kopa ette ja tahaks tule otsa lükata sellele!

Lisaks veel ka see, et mees sai lõpuks puhkuse ja loomulikult on ilmad nüüd nii sitad, et ei taha ninagi õue pista.

Tahtsime Eismale telkima minna ja mu ema juures ka paar päeva veeta. Traktoritega ringi põristada ja heina teha, tudu järves ujumas käia ja hobust patsutada, lehmadega võidu joosta ja meenutada kuidas me kohtusime ja salaja deitimas käisime. Aga loomulikult pole ma endiselt koerale hoidjat leidnud (8 euri päev ja toit ka veel kaasa, ei kvalifikatseeru eriti meie võimaluste alla). Ilmad on no nii sitad, kui üldse olla saab (hea, et lund veel ei saja!) ning mind ei vaimusta üldse mõte, et pean meie 101 kompsu ja väikse vinguviiuliga 200 kilti reisima.

Also, uut külmkappi on vaja, aga ma ei kavatsegi 20 euri selle eest otsa maksta, et nad paarkümmend kilti sõidaks! Nöörimine ju.

 


 


 

Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

11 thoughts on “Pussitan kedagi pähe kohe

 1. Mul viskab seda ette siis, kui ma vahepeal arvuti olek kinni pannud nt. Siis samamoodi viskab ette, et kas oled kindel ja kaob ära. Ma tavaliselt üritan mitu korda ikka kirjutamise ajal salvestada ning enne avaldamist igaks juhuks võtan kogu teksti copy alla :D

  • Ma veel mõtlesin, et peaks koppima, aga juba vajutasin ja mõtteks see jäigi. :D

  • Selle õppisin mina ka väga ruttu selgeks, et no matter what – ALATI copy kogu tekst enne ühegi nupu vajutamist:D Nüüd on harjumus ja pole tükk aega ühtegi asja ära kaotanud (ptuiptuiptui).

 2. Kas koera ema poole kaasa võtta ei saaks? Seal niigi ju loomas, mis see üks koer enam ära ei oleks. Mis kassist saaks, kuhu tema jätaksid?
  Sebige omale mingi transport, saate koera ka kaasa võtta ja tuleks ikka soodsam kui kõik bussipiletid+koera hoidmine.

  • Mõte on hea, aga kes tahaks sõita koeraga, kes pole varem autos viibinudki, 200 ja rohkemgi km? Ma arvan, et tal hakkaks halb ja ta oksendaks end täis jne. :/
   Kassi eest tuleb sõbranna hoolitsema. Või võtan ema juurde kaasa.
   Koera ei saaks juba slp ka sinna viia, et seal teised koerad ja Sämmy pole harjunud. :/
   Sõbranna temaga ka jalutada ei saa, sest koer ei kuula mul võõraste sõna ja ta kaalub rohkem kui mu sõbrants. Ta läheks temaga kuhuiganes ise tahab. :D
   Kedagi teist mul ka kahjuks pole.

  • Sellest on küll kahju :(
   Proovige ikka leida see raha siis, kindlasti on mõnus vaheldus käia kasvõi paar päeva ema juures, saate kodust välja ja Annu saab vanaemaga olla :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.