Rasedusaegne diabeet vol kaks.

Ma pole juba tükk aega midagi erilist oma diabeedi kohta öelnud. Põhjus on lihtne. Pole lihtsalt midagi millest rääkida. Näidud on mul korras ja seda isegi siis kui olen nn ‘keelatud’ asju vitsutanud. Ükspäev näiteks mugisin mõnuga kaneelisaiakesi ja näidud olid vägagi eeskujulikud.
Ühesõnaga, söön mida süda ihkab ja ikka on kõik normis. Ma ei mõista enam üldse, et miks ma diabeetikute alla liigitatud olen? :D

Viimane kord kui diabeediõe vastuvõtul käisin tegi talle muret ainult minu langev kaal. Ütles isegi, et rohkem ei tohiks alla võtta, et nüüd võiks kaal seisma jääda, sest isegi kui kaal näitab sama numbrit siis tegelikult minu kaal ikkagi langeb, laps ju kasvab kogu aeg.
Tema arvates ei söövat ma ka piisavalt. No aga kuhu ma surun seda manti kui ei mahu? Enda arvates ma muud ei teegi kui mugin midagi… Õunad ja muud mahlasemad puuviljad on hetkel suur hitt.

Tunnen end ka enamus ajast suurepäraselt, kurta justkui põhjust ei ole.

Draamade kohapealt ütleks veel nii palju, et mind need ei kõiguta. Suur mure küll, appiappi ma ei oska inglise keelt ja kasutan seda ikkagi. Maailmalõpp. :D

Comments

comments

5 thoughts on “Rasedusaegne diabeet vol kaks.

  1. Ah, ega probleem ei olnudki ju selles, et sa kasutada ei tohiks, pigem, et kontrolliksid sõnastiku/mingi muu variandi kaudu üle, et kuidas õigem oleks, sest keeleoskus just nii arenebki ja sellest on ju sulle endale kasu :). Ise teen ka nii, ei usalda oma keeleoskust üldse.

    Tegelikult on üks küsimus ka – olen tähele pannud, et enamikul WordPressi kasutajatest näitab smileysid nii sissekannetes kui ka kommentaarides nüüd nende kollanägudena, sinul aga mitte. Saab seda smileyndust kuskilt seadistada? Nii on kenam küll, kui kollaseid pole :).

    • Eks ta õige ole jah.

      Smailidest saab lahti nii, et lähed sätted-kirjutamine-kõige üleval on ”Teisenda emootikonid nagu :) ja :-P graafilisteks ikoonideks”, sellel võta klikk eest ära ja salvesta. :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.