Raseduseaegne fotosessioon 37+2

Sain oma pildid kätte ja neid on ikka päääääris palju. Ja hea on, et palju, sest ma pole pooltega rahul. Küll olen mina nagu morsk, küll ripub kuskilt mingi pekk, küll hoiavad juuksed koledalt, küll on mingi riideese paigast ära, küll on kuidagi…üle töödeldud kogu krempel… Ühesõnaga, korjasin välja need mis on talutavad ja mida julgeks teistele ka näidata. Kokku sain üle 70 pildi.

Normaalselt vaatamiseks klõpsa pildil. Siis peaks saama järjest normaalse suurusega vaadata.

Comments

comments

14 thoughts on “Raseduseaegne fotosessioon 37+2

 1. Kes fotograaf oli?

  Pildid on jah tugevalt üle valgustatud ja minu jaoks häirivalt töödeldud. Mulle endale meeldivad ikka selged värvid ja piirjooned. Aga heleda pluusiga piltidel ei saa üldse õiesti aru, kus mis algab või lõppeb. Kleidiga pildid on juba paremad. Armas ja nooruslik tulevane emme oled ja kõht on nõnda armas ja ümar! :)

 2. Niiiii ebaprofessionaalne inimene ei tohiks ELUS võtta raha selliste piltide eest.. Oled kena, kuid “fotograaf” tegi tõepoolest väga kehva tööd.. Kahju muidugi, et sellisest ilusast ajast.. :(

 3. Käekiri käekirjaks.Tõesti nõustun,et sellise asja eest raha küsida on lauslollus.
  Sina oled ilus rase ning muidugi on hea mälestus albumisse :) Aga raha eest siiski ootab ju inimene midagi muud…Seega häbi sellele fotograafile,häbihäbi!
  Muideks Räpinas kunagi elas selline noormees nagu Toomas Mastik(Maastik?) kes teeb super ilusaid pilte.

  • No niiiiiii hullud need pildid siiski ei ole! Osa tulid täitsa kenad välja! Raha, mida küsiti oli kindlasti ka vastav…kui tahad eriti kenad pildid siis pead ka vastaval maksma paraku! :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.