See on katastroof!

Ma tahaks praegu krokodillipisaraid valada ja peaga vastu seina joosta! Mu arvuti andis otsad ja ma ei saa oma kõhukese pilte sealt enam kätte! Õnneks on puudu ainult viimase 3 nädala pildid (ülejäänud on mälupulgale varundatud) aga IKKAGI! Ma ei saa ju neid vahele jätta ega praegu enam uuesti teha, see poleks ju päris see.
Savi see läpakas, seda oli juba aimata, et ega ta enam kaua kesta aga mu pildid!!! Ma olen ikka nii tobujuss,et iga nädal neid pilte mälukale ei pannud…
Ma ei saa nüüd blogida ka enam, hetkel klõpsin ka telefoniga aga see hakkab ka pekki minema ja teeb vahepeal misiganes tal pähe tuleb. Kustutab kogu teksti ära, trükib juurde või lihtsalt viskab lehelt välja. Halleluuja, tehnoloogia!
Ma olen lihtsalt niinii õnnetu, et ma ei tea kuhu poole joosta. :(

Comments

comments

4 thoughts on “See on katastroof!

  1. Mis sellel läpakal katki läks? Sest kõvakettalt on võimalik ja failid ikka kätte saada..Kui just kõvaketas ise füüsiliselt saba ei andnud ja maha ei põlenud vms.

    • Ei teagi. Ei lähe sisse enam. Jääb ühte kohta kinni nagu ja ei lae edasi,et saaks parooli sisestada. Ma loodan ka, et saab päästa, muidu ma ikka ekstra õnnetu. :(

  2. Esimesel lapsel tegin esimese sünnipäeva sellise suurema, perekond ja tort ja kingitused ja puha. Laenasin sõbranna käest head fotokat, et kenad pildid saada mälestuseks. Sellest üritusest ei ole mul aga ikkagi mitte midagi, sest lapse isa sai vihaseks ja kustutas kõik ära.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.