See Rõivase Värk

Ma usun, et kõigil on juba oksendamiseni sellest ”jubedast-häbiväärsest-KOHUTAVAST seksiskandaalist”, aga ma lihtsalt eisaaaaaa… Nimelt tundub see mulle nii haigelt haige olukord. Vaatasin eile neid seal Kolmeraudses ka ja…

Alguses olin ma küll nagu, et ‘oiiissandjumal, vaene Luisa!’ ja ‘on ikka imbetsill see Taavi – endal nii ilus naine ja lapsed ka, aga läheb võõraid seelikualuseid krabama’ ja ‘oiissand, kuidas Luisa veel suudab selle venna kõrval olla nii roosalt ja rõõmsalt’, aga mida enam ma selle peale mõtlen, seda enam hakkab mulle tunduma, et ehk pole see Luisa ise ka nii süütuke midagi, nagu ta välja paista laseb. Sest reaalselt, kes armuks ja abielluks sellise tüübiga, nagu too Rõivas on? Minu arust jube vastik vend, vassib ja keerutab.

Ühesõnaga, mulle tundub nüüd, et see Luisa on ise ka üks selline sehkendaja ja nad ongi Taaviga paras paar. Sest reaalselt, sa saad teada, et su mees on kuskil Malaisia reisil väidetavalt mingit eite suudelnud, käperdanud ja ma ei tea mida, eksole ja tüüp ei lükka seda ka ümber, vaid konkreetselt keerutab sitta ja kaitseb toda nö ”armukest”, sest ei taha, et too haiget saaks. Eeeeee, vabandust, aga midavittu? Miks läheb talle rohkem korda mingi armuke, kui oma naine ja lapsed? Ütleks ta konkreetselt, et ei ole sellist asja olnud ja olekski finito, aga tüüp ei tunnista, ega lükka ka ümber. Lihtsalt sõidab selle draama seljas kuulsama ja parema tuleviku poole? Ma reaalselt loodan, et ükski inimene nüüd nii loll ei ole, et selle pasatornaado peale Reformi poolt hääletama kukub.

Mees mul pani eile hästi – miks Taavi ja Luisa peale nii pikka kooselu alles nüüd (vähem kui kaks kuud enne valimisi) abiellusid? Äkki sellepärast, et noh, ikkagi ABIELUS ja LASTEGA = usaldusväärsem. :D Pulmast imeti ju ka iga viimnegi võimalus välja, et kõmu saada.

Mulle tundub see igatahes lihtsalt labane jura ja nende enda skeemitatud ”skandaal”, et hääli ja kõmu saada. Ma pole küll palju neid uudis-nupukesi lugenud, ainult mõnda ja vaadanud toda Kolmeraudse osa, aga Luisa tundub ebarealistlikukult chill, just nagu poleks see talle mingi uudis, et ta mees võibolla teise naise auke kontrollimas käis. Ma ei tea, võibolla olen ma ise peast haige, aga mina seda lihtsalt ei usu. Esiteks, miks tuleb see ”armulugu” välja KOLM PÄEVA enne valimiste lõppu ja teiseks, see lihtsalt haiseb räpaselt. Või peetaksegi meid, lihtrahvast, nii lollideks, et loodetakse sellega valimised kinni panna? Väike ahistamine siin, väike ahistamine seal ja vudirallala, võim, siit me tuleme!?

Mis te arvate – mis värk oli? :D

7207719t1hd4b2

Comments

comments

24 thoughts on “See Rõivase Värk

 1. No ma ei saa üldse aru mis toimub :D kes on süüdi v ei ole, algul polnud röivas süüdi, siis järsku oki :D ma vist lammas ausöna aga no ei jöua kohale

  • Ega ma ka ei tea, ma lihtsalt hetkel tunnen, et see on väljamõeldis ja nende enda kinni makstud valimiskampaania. :D

  • No mulle ka hetkel tundub nii, sest igal pool on mingi ila a’la kuidas röivasele ja ta perele liiga tehakse ja ta pole süüdi, niu niu niu :D

  • Rõivas oli nii räme imal ka seal Kolmeraudses, samas kui Luisa hoidis naeru tagasi, kui tüüp ütles, et Luisa liiga hea naine talle vms. Tüübil pmt pisar silmas, aga naine irvab kõrval? Real diiip noh. :D

 2. Ma ei saa aru miks nüüd naine selle eest puid alla saab, et ta mees mingi jama kokku keeras. On see Luisa milline on, tema on siin ikkagi ohver ja Taavi see, kes vastutab. Ehk teab loo kohta midagi, mida meie Postimehest lugeda ei saa. Kui kaitseb oma meest siis andku minna. On ka naisi keda lüüakse ja sellest hoolimata ikkagi kaitsevad oma meest. Siin ma arvan lihtsalt neil kas omavahel see teema juba varem selgeks arutatud või ei taha hakata avalikult musta pesu pesema.

  • Ei tea meie tõesti ilmselt kõike, aga ma arvan, et ega sellega see teema veel ei lõppe. Või siis kui lõppebki, on see ilmselt paar päeva peale valimisi, kui keegi ütleb ala, et “aitab, lõpetame ära” vms :D

  • Samas kui Taavi on algusest peale selline kahtlane vusserdis olnud, siis ei saa ju Luisa ka teha nägu, et “oiii ma ei teadnud”.

 3. No vaevalt see skandaal neile nüüd hääli juurde toob. Sellised asjad tavaliselt püütakse ikka maha vaikida. Loogilisem variant oleks, et mõni teine erakond lekitas info meediale aga Urmo Soonvald seletas ära, miks see lugu nüüd ilmus ja ma tõesti ei usu, et mõni teine erakond oleks asja taga olnud.

  • Ei tea, ma küll pigem usun, et nad ise selle tekitanud. Kui teine erakond, siis peab seal tõde ka all olema ja ma tahaks uskuda, et siis oleks Rõivaste reaktsioon ka teine olnud…

 4. Ega jah, isiklikult endale T ju hääli ei püüa – tegemist on praegu siiski kohalike omavalitsuste valimistega ja T riigikogus ametis ega kandideerigi ju…Pigem avalikustamine oli laias laastus õnn teiste parteide õuel (ei imestaks kui seda naisterahvast juhtunu avalikustamisele tagantõhutajateks olid “head nõuandjad” kes seotud mõne vastaserakonnaga) ja kahju refile laiemas laastus. Tundub ka, et L on varemgi sellise T susserdamisega teiste naistega kokku puutunud, nüüd mees lihtsalt kolistas avalikult ämbris :D

 5. “Ma reaalselt loodan, et ükski inimene nüüd nii loll ei ole, et selle pasatornaado peale Reformi poolt hääletama kukub.”

  Oi neid lolle ei pea kaugelt otsima, Marimellid juba pasundasid, et just sp nüüd Reformi ja Rõivast valivadki ?

 6. No marimelli meelest ongi selline hooramine ok. Kui tema juttu uskuda, siis tal savi keda Meelis paneb ja ilmselt Meelist ka Marimell niimoodi ei köida. Vo ikka nendel juttudel tõepõhi all, et geid ja lesbid paramparaa.
  No mis kuradi õigustust saab olla ametireisil õhtuse ürituse ajal ligitikkumisele? Jah, arvata on, et tibi susis ja ahvatles (kas kellegi kolmanda mahitusel,ei tea), aga Taavi-sugune ära joonud tegelane läks kohe kiima. Nõme!!!

  • Milles seisneb see valimiste kinnipanemise taktika sel juhul?
   Ehk selgitaksid?

  • No kui nad võidaks… Tähelepanu, kuulsust ja kõmu said nad ju nüüd küll. Niimõnigi pidavat nüüd Reformi poolt hääletama. Ma ei tea miks, aga noh.. :D

 7. Olete juba ära unustanud? Vend oma terve ametiaja jooksul ei suutnud vastu võtta mitte ühtegi otsust. Täiesti fantastiline kuidas ta suudab iga hinna eest vältida vastutust. :D

  Kui see pulm oli erakonnareklaam, siis abiellus Luisa ju tipppoliitikuga. Selleks et olla esileedi. Säärase kauba juures on võimalik aru saada miks Taavi üldse naise sai ja miks tema üleaisalöömised andeks antakse.
  On ju teada, et säärastel pidudel on selliseid naisi. Selleks nad seal ongi, et mehed saaksid ennast lõdvaks lasta. Vb valis Taavikene vale naise.

 8. Mina olen üks neist lollidest, kes hääletab Reformi erakonna poolt, Taavi poolt ei saa, aga reformi valin igaljuhul.
  Sinu kogu see “arvamusartikkel” on täiesti mõttetu lahmimine ning näitad selgelt välja seda, et usud kõike, mida meedia pasundab, ilma, et laseks mõne asja nn. sitafiltrist läbi.
  Kahju, et tänapäeva noored ikka usuvad kõike, mida meedia neile ette söödab :(

  • Eeem, ma ei tea kas me ikka lugesime ühte ja sama asja praegu. Aga okei, see “artikkel” on kõigest minu hetkeline arvamus. Vb on mul õigus, vb panen väga puusse – kes seda teab ja ilmselt ei saagi kunagi teada.

 9. Kuna minu tutvusringkonnas on paar naist, keda on minevikus seksuaalselt ära kasutatud ja tean, et tõsise trauma korral ka kõige enesekindlam naine ei suuda esiti sellist asja tunnistada oma lähedastele, veel vähem võõrastele, siis on minu jaoks kummaline, et too naine suutis ajakirjaniku õla najal nutta. Just sayin’!
  Ja mis puutub Luisasse, siis müts maha, et suudab nii sitas olukorras nii avalikult pea püsti hoida. Seda, mis tegelikult toimus ja mis toimub nende kodus praegu ei tea keegi.

 10. Nüüd kõik feministid pistavad undama, aga aru ma ei tollest teisest naisest ka. Kui mulle ikka ei meeldi mingi tüübi teod, siis ma ei jää edasi tantsima ja mingi ebameeldiva mehe peale mõtlema, et oi kuidas ta nüüd üksi tantsib.
  Olen ka oma elus mitmesugustel nö töö pidudel olnud ja no kahjuks enamus mehi muutubki purjus peaga tüütuks ja liiga familiaarseks. Mis läks siis üldse kuskile afterparty afterpartyle karja meestega – vbl oli ikka tiba meelitatud kutsest ärimeestega pidu panna.

 11. Ei ole see koik nii must valge paraku. Aga arvata et Taavi tegi endale valimiskampaaniat, on äärmiselt nõme. Seda ta kindlasti ei teinud. Tyybi maine ja ka yks töökoht hävines sekundiga ja selle eest tema ees myts maha, et vastutuse võttis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.