Sheinside – kodukana eri

Jälle üks ”oumaigad, tahaks end silma pussitada” postitus. Ja mulle pole vaja öelda, et isver-susver, sul pole mitte mingisugust stiilitunnetust. Kah uudis. :D

Panin kokku paar komplekti, mida ma kannaksin igapäevaselt. Näiteks see elevandiga särk ja need mustad püksid tundusid mugav kombo.

31. Elevandiga särk / 2. Mustad lukuga püksid

Mulle meeldisid need südametega dressid ja kiri sel pluusil. Kannaksin seda tüüpilisel ”olen lapsega kahekesi kodus” päeval, kui ei pea end lille lööma. Mõnus ja mugav.

11. Särk / 2. Südametega püksid

Ja veel paar tavalist komplekti, mida kannaksin igapäevaselt.

1. Tumesinine pluus / 2. Sinised teksad / 3. Must pikkade varrukatega pluus / 4. Tumesinised/kohati katkised teksad

Suveks oleks uusi jalavarjusid vaja. Need plätad on üpris armsad, ja gladiaatorid on ka sellised neutraalsed, et annab paljuga sobitada. Ühtedest tavalistest kingadest ei ütleks ka ära.

kingad1. Pärlitega varbavahe plätud / 2. Mustad kingad / 3. Gladiaatorid

Ja paar ilusat kleiti ka, mis mulle silma jäid. Kõige rohkem meeldib mulle see tumesinine kleidike.

sheinside1. Helehall kleit / 2. Kollane kleit / 3. Tumesinine kleit / 4. Sinine pitsist varrukatega kleit

Jah, ma tean, et paljud asjad mulle ei sobi (sellepärast ma ei ostagi asju tavaliselt netist, vaid proovin ja vaatan kuidas ja kas asi ka reaalselt selga istub). Ja, jah ma tean, et ma pole mingi stiiliguru. Sue me.

Comments

comments

7 thoughts on “Sheinside – kodukana eri

  1. Miks sa end koguaeg maha teed? Oled tõesti veidike ülekaaluline aga on ka hullemaid. Võta end kokku, liiguta end rohkem, muuda toitumist ja kaal langeb ise.
    Ole positiivsem ja usu endasse. :)

  2. Ma ei tea, mulle väga meeldivad need komplektid, täpselt sama stiil, mida mina ise ka kannaks (va see sinine kleit, ei tea, kas kuskile on minna sellega). Kui poes näeks ja selga läheks, ostaks kõik ära :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.