Sügisene wishlist

Mulle ikka meeldib teiste wishliste vaadata, ja mõtlesin ka ise ühe sellise mõnusa sügisese variandi kokku klopsida.

Nüüd, kui vanust juba natukene on, siis võiks ehk hakata ka riietuma veidi naiselikumalt. Kaua ma ikka dressid-botased-suusajope mutt olen.
Olen juba üsna kaua otsinud endale mingit lahedat mantlit, hea oleks, kui vööga. Ma isegi ei leidnud väga sarnast sellele, mida otsin, aga noh… Umbes.

jakk

Also tahaks saapaid. Mulle meeldivad muidu pika säärega saapad, aga kuna ma nii jäme olen, siis ei lähe mul paljud saapad säärest kinni. Seega olen sellest mõttest juba eos loobunud ja edaspidi proovin lühemaid variante.
Loobunud olen ka kontsaga saabastest. Mul on juba kaks paari mõne sentimeetrise kontsaga saapaid, aga pikka maad ma nendega ikkagi kõnnitud ei saa ja päkad hakkavad valutama. Seega tahaks normaalse välimusega madalaid saapaid. Aga enamus, mida ma viimasel ajal näinud olen, näevad välja nagu a)matkasaapad b)meestekad c)vanemate naiste garderoobi kuuluvad.
Jube raske on leida ilusaid madalaid saapaid, mis oleksid ka naiselikud.

papuimageees winter-boots-women-snow-boots-flat-heel-bowKuna Annu virutas mu suure teetassi vastu maad, nii, et sel sang küljest lendas, igatsen endale uut ja armast tassi, kust külmal ja kõledal õhtul teed või kakaod juua. Tahaks kohe sellist suurt supikaussi. :D
Ja kuna mees on otsustanud mu lemmiku kohvitassi ka endale okupeerida, siis tahaks uut kohvitassi ka, kust oleks mõnus hommikuti oma lurri juua. Mulle tegelikult ei meeldi sellised tavalised, silindri kujuga tassid. Ja väga silmakirjalik minust, siia lisada mingeid ‘parim emme’ teemalisi tasse, kui ise just tegin neid maha. Aga kui ma neid tasse vaatasin ja mõtlesin, et Annu mulle kunagi sellise kingiks, siis mu süda küll lihtsalt sulas. Sulaks ka ilmselt siis, kui mees mulle sellise lapse eest kingiks. :D

taas

tass

tasss

tasssssJube mõnusana kõlavad praegu ka ühed soojad ja armsad sussid, millega mööda maja patseerida, sest põrandad on hommikuti üsna külmad.

sussTegelikult tahaks veel mõnusat hommikumantlit ka, sest mu praegune on mingist imelikust materjalist – nagu kare rätik. Võehh.
Üritasin mingit pilti ka leida, aga ma ei tahtnud siia mingit tsaina tsikki peesitama panna. :D

Millest teie sel külmal ja kõledal sügisõhtul puudust tunnete? 

Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

1 thought on “Sügisene wishlist

  1. Igatsen suurt, pehmet ja karvast pleedi ja lõhnaküünlaid. Oeh :) Talvesaabastest unistan ka, aga ei teagi kas see aasta rahakott lubab. Õnneks sain seest karvased tennised. Villane sokk sisse ja läheb…veel:)
    Ma usun, et sellise mantliga näeksid sa väga kena välja. Kusjuures olen taolisi ka Humanas jms poodides näinud:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.