Tasapisi paranemise poole teel

Annu on nüüd juba kaks nädalat selle jubeda haigusega võidelnud. Õnneks on tal viimase nädalaga vaid paremaks läinud. Vähemalt suu ümbruses, kätel on ikka veel´punne ja punetust.
Paranemine oli tõesti nagu üks lugeja ütles – nädal aega on hull ja siis järsku hakkab paranema, tundide mäng.
Tol hommikul, kui selle viimase postituse tegin, oli tal veel ikka väga paha olla ja ma mõtlesin, et hakka või tõesti Tartu poole sõitma, et EMO’st abi nõuda, aga siis järsku näksis ta juba saia. Hommikul veel hakkas nutma, kui mäluda üritas ja siis järsku sõi – see oli nagu ime.
Praeguseks sööb ta juba ilusti jälle kõike ja ma mõtlen kohe sõna otseses mõttes kõike – ka asju mida ta pole ammuuu eriti söönud (sh hommikupuder! Sõi ja nõudis veel juurdegi).
Ta on mitu korda öösel nutuga ärganud ja ”süüa!” karjunud. Ma mõtlen, et ehk näeb unes kui jube see nälgimine oli vms, sest päriselt ta sel kellaajal ju süüa ei taha. Kuigi päevasel ajal nõuab ta ikka pidevalt midagi süüa või näksida. Poolnaljaga juba naersin oma emale, et peab teda vist tihemini näljas hoidma, siis sööb kõik ära, mis vähegi kätte saab. Või on ehk asi hoopis selles, et vanaema tehtud toidud on nii palju paremad (olen praegu lastega maal, oma ema juures). :D
Aga igatahes, Annul on õnneks parem ja ta hakkab juba meenutama seda tüdrukut, keda mina tean (ämma juures naeris ja mängis teiste lastega nagu polekski kunagi haige olnud). Kuigi ma eeldan, et vähemalt nädal läheb veel aega, enne, kui tal nägu täitsa puhas on ja no jumal teab kui kaua tal nende käte paranemisega veel läheb. Aga vähemalt laps sööb nüüd!

Comments

comments

15 thoughts on “Tasapisi paranemise poole teel

    • Oleksin pidanud vist täpsustama, et tegu oli ühe väikese värvilise tarvase pojaga, mis linnavahel on :)

  1. Jäin soovitusega vast hiljaks, aga me saime kahest suuvillist põhimõtteliselt 3-4päevaga vabaks – citrosepti ja täiskasvsnute kamistadiga (laste oma ikka puhas “lurr”). Laps 2,5aastsne. 1xpäevas andsime 3tilka citrosepti segatuna vedelikuga (jõi õunanahla v actimeli vms), villidele kamistadi 2x päevas ja 2x loputasime suud 5tilga citroseptiga. Ja nüüd anname 3tilka edasi joogiga, et organismi haiguste perioodiks tugevdada + kalamaksaõli nüüdsest iga päev.

  2. Nüüd kui auto igaoäevases kasutamises on kui viitsid kirjuta millise turvavarustuse olete lastele valinud ja millest juhindusite. :) Endal valiku langetamine ootab ees ning teiste kogemuste kohta lugedes avastan pidevalt uusi ideid.

  3. Tore lugemine ja Annu on nii armas. Väiksest poisist sooviks ka lugemist.
    Olge tublid!

    • Küll kirjutan ka temast, hetkel oli lihtsalt Annu olukord tähtsam/rohkem päevakorras. :)

  4. Sa pead oma lehega miskit ette võtma :D Tulin tsekkima, et kas on uusi postitusi ja no see leht laadis pea 5 minutit ja ära ei laadinud, valge pilt jäi ette. Teisel katsel juba küll õnnestus aga pikemat aega koguaeg see nihhujaa :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.