Tehnika vihkab meid?

Märts oli üks üsnagi kole kuu. Meie tehnika jaoks. Ja meie rahakottide jaoks. Esmalt andis otsad mu armas, väike bluetooth hiirekene, siis otsustas mehe telefon, et aitab kah naljast ja tema end enam ei lae. Ning kui mees üritas seda parandada, viskas vapsee pildi tasku, ning ekraanil jooksid vaid värilised kiired, nagu vanasti teleks, kui öösel saated otsa said.
Seejärel läks lõplikult katki läpaka ekraan. See on juba vähemalt kaks aastat pekkis olnud ja pilt oli ees ainult siis, kui ekraani ja klaviatuuri vahel oli pastakas. Hiljem ei aidanud enam see ka, siis tuli sinna vahele vägistada suur patarei. :D :D :D Lõpuks tuli siis suurest väänamisest mõra sisse…oh well, kes küll seda oleks osanud oodata, eksole?
Ning nagu sellest kõigest veel vähe oleks, arvas ka minu telefon, et tal on vägivallast siiber ja tema enam minuga koostööd ei tee. Ning nüüd ei tööta enam ekraani alumine äär, kus on ‘back, home’ jms ”nupud”.
Neljast asjast kolm on katki selle rõõmupalli pärast, kes koguaeg kõike kisub. Ma ei oska kokkugi lugeda mitu korda päevas, ta mul süles olles, laua pealt kogu kraami nahhui saadab.
Vihjeks võin öelda, et tema nimi hakkab ‘A’ tähega ja ta sai täna 6-kuuseks.

Ja tundub, et see ”õnn” jätkub meil ka sel kuul, sest tolmuimeja ei toimi enam nagu vapsee. Esmalt tuli sealt küljest ära mingi julla, mis hoiab tolmukotti paigal ja ma ei suuda seda sinna tagasi panna! No ma ei saa aru kuidaaaaaaaaas. Ja nüüd ta lihtsalt ei ime mitte midagi!!! Eile ma näiteks tõmbasin vaipa karvadest puhtaks nii, et lihtsalt võtsin tolmuimeja toru, vajutasin need karvad välja, mida palja põranda peal kasutama peab, ja sellega kraapisin maast karvu ära! Käsitsi kiskusin karvu sealt harjaste küljest ära ja panin kotti.
Wild guess, aga selles võib süüdi olla see vein, mis ma kunagi sinna peale ajasin. It may, or may not juhtuda siis, kui ma suure paanikaga tube ‘koristasin’. Ühes käes tolmuimja, teises veiniklaas, ning ise ulgusin samal ajal nutta… Või midaigi. Uuuuups?

Comments

comments

20 thoughts on “Tehnika vihkab meid?

 1. Mis lased siis lapsel näppida kõike kui ta sul ära lõhub need? Ei tea siis, et väikelastel käib see nii kiiresti. Hoia tast natuke asju eemale ja ei lähe kõik perse.

  • See on see koht, kus öeldakse : Saa endale laps ja siis tule ütlema. Need väikesed käed on lihtsalt nii kohutavalt kiired ja osavad, et lapsed on tõepoolest tõelised tehnika vaenlased. Ja mida suuremaks, seda hullemaks.

   PS. Ei mõelnud seda solvanguna. Lihtsalt kui enne arvasin sama moodi siis praegu olen ise seda tunda saanud, et kõik pole nii must-valge. :)

  • Mina olen esimese kommentaatoriga täiesti nõus. Ja kuna mul on väike laps endal kodus, siis ilmselt ma võin tulla ütlema.

  • On tõesti. Korraks kummardad, laps süles, et midagi võtta ja tema ka juba haarab midagi endaga kaasa. :D

 2. Kui sul plaanis uus tolmuimeja muretseda siis ma soovitaksin seda : http://www.tehnikataht.ee/est/e-pood/37/9614
  Meil on samasugune juba 2 aastat kasutusel ja ülisuper masin. Palju lihtsam on seda konteinerit tühjendada, kui pidevalt nende kottidega mässata. Kergelt pestav ja tõesti töötab väga hästi, selle raha eest masinat rohkem kui küll. :)

  • Okei, aitäh. Aga kas ja kuidas ta karvadega hakkama saab, kui sa tead? Ma pean mingi sellise vaatama mis selle mammuti karvu suudab händelida. :D

  • Mul endal ka koer, kes ajab jubedalt karvu. Mul mingid odavad tolmuimejad ei toiminud, läksid umbe ja imemisvõime jäi nõrgaks, pooled karvad jäid maha. Soovitan mingi suhteliselt võimsa võtta kui võimalik, muidu võib hulluks minna :D

  • Ma olen vaipadest loobunud :D Ainult koridoris on. Aga karvadega on nii, et hommikul tõmban puhtaks, õhtul juba tuustid lendavad. Suur koer :D Kui ma tahaks, et neid igale poole ei lendaks ja puhtas kodus elada, siis peaksin vist 2-3 korda päevas puhastama :D Minu jaoks isiklikult oli see konteiner tüütu. Koti saan ma minutiga vahetatud ning üldiselt vahetan 1-2 korda kuus. Aga võib-olla on asi ka selles, et vahepeal ma annan lihtsalt alla ja elan karvahunnikus nädala :D Ma tellisin eraldi pet hairi jaoks mõeldud tolmuimeja :D

  • Ma olen ka pooled vaibad minema visanud. Aga kõike ka ei saa välja visata. Põrandad on koledad ja külmad. :-/
   Mul ka täpselt sama lugu. Tõmban kõik puhtaks, kammin elukad ära ja paari h jooksul võin endale teise kassi meisterdada neist karvadest mis uuesti maas on! :-D
   Mis tolmuimeja ja kust? Ma pean ka sel korral mingi spets masina vist ostma ikka.

  • No ma kahtlen, et nad sul nii palju karva suudavad ajada, et must vaip on lausa valge! :D

  • Mu punane vaip on musta-valge kirju, ausalt. :D Tõmban vaiba puhtaks siis pool tundi hiljem käin tuuste kokku korjamas :D :D

  • Ma vahepeal kaalunud koerast puudli tegemist. Pähe ja saba otsa jätan tutid, muu paljaks :D

  • Ma ei mäleta enam. Ilmselt meenutasin minevikku vms. Ma muutun alati vindisena täiega emotsionaalseks :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.