Tv3 käis külas

Issveer. Meil käis täna tv3 külas, blogimisest ja EBA’st rääkimas! Ma olin nii närvis, et sure või maha! Aga enne kui arugi sain, oli intekas juba läbi. Filmis veel natukene seda kuidad lapsed mängivad ja kuidas me hoovi peal müttame.

Põrnikad suutsid end muidugi umbes viie sekundiga mustaks aeleda ja näivad nüüd ilmselt tuhandetele inimestele kui kodutud. Aga noh, see ongi mu argipäev ju – üks liivase suuga Joelmees ja tulesädemest Annukas. :)

Mu koristamata aia poolt filmis ta ka, kuigi ma seda väga heaks ei kiitnud. Aga noh, elu. Mis ma ikka vaid naabri ilusate tulpide taustal peesitan, eksole. :D

Praegu tundub see kõik nagu udus ja ma ei mäletagi mida ta küsis, või mida ma vastasin. Issand ma loodan, et ma end väga lolliks ei teinud!

Vahetult enne intervjuud hakkas veidi tibutama ja ma juba hirmuga mõtlesin, et kas me peame nüüd tuppa filmima minema või… Õnneks jäi sadu järele ja hakkas uuesti pihta alles siis, kui filmimees läinud oli. Lausa müristama hakkas!

Ühesõnaga, homme õhtul (teisipäeval) näeb meid uudistes! Vaadake ja andke siis teada, kui lollaka mulje ma jätsin. :D

Comments

comments

20 thoughts on “Tv3 käis külas

 1. Väga tore.
  Blogis on pilte väheks jäänud, aeg-ajalt oleks tore ka mõnda jutu jätkuks vaadata.

 2. Su nimi on Janeli?! :D Ma olen su blogi aastaid lugenud ja of course sa pole passis Lipsuke aga ma pole kordagi MÕELNUDKI, et sul võiks pärisnimi olla.. Mida helli, kui imelik :D
  Täpselt kui see reporter ütles “Janeli on noor Räpinas elav pereema” Siis ma mõtlesin, wtf, kes see Janeli veel on, Lipsukesest pidi juttu ju olema.. :D

  Aga väga ilus ja värske nägid telekas välja! :)

 3. Tead ma täiesti juhuslikult nägin seda tv3 klippi ja ma olin nii üllatunud. Ma olen viimasel ajal lugenud su blogi ja ma mingitelt piltidelt olin näinud milline sa välja nägid ja lisades juurde veel sõnakasutuse vahepea siis kujutasin sind hooooopis rääbakana ette. Aga sa oled tegelt nii ilus! Teles ju näitab reaalsust ja sa oled kahe lapse kõrvalt rasedana tõesti ilus. Ilusad juuksed, ilus näonahk. Ma ei tea kuidas ma nyyd su blogi edasi loen sest mu silme ees oli selline salkus juustega kuri mutt aga nyyd ma ju tean, milline sa tegelt oled ja see pole enam see ???? okok nali. Hea üllatus lihtsalt. Tahtsin selle sulle ära öelda.

 4. Pean eelkõnelejaga nõustuma :D Minumeelest ka olid sa endast maalinud hoopis teistsuguse pildi, sellisest ehtsast trullakast-rääbakast maakast :D Nüüd me siis teame, et tegelikult oled sa täitsa kena ja äge piff ;)

 5. Kuidas sa julged oma rasedusest nii kuulutada, kui arst seda isegi kinnitanud pole.

 6. Toesti kena ja sarav nagid valja! Lapsed ylinunnud. Vaga asjalik jutt ja kohe silm puhkas naha tubli noort ilusat emmet!

 7. Ma ei ole siin blogis varem sõna võtnud, kuid peale selle postituse lugemist vaatasin ka Tv3 klipi ära ja nõustun ühe eelneva kommentaariga – sa oled MEELETULT ilus! Palun, ära ole enda vastu nii karm! Sa oled väga ilus noor hakkaja naine, paljudele omavanustele eeskujuks ning su lapsed nägid ääretult õnnelikud ja asjalikud välja. Ka koduhoovil ei olnud ju midagi viga :) palju palju edu sulle ja loodan, et EBA-l saavad su pingutused tunnustatud!

 8. Nii kena nägid välja Tv3-s :) Väga särav ja kena :) Sorav jutt ja armsad lapsed :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.