Ühe kükitava mannatera võrra rikkam!

07.05 2017
I wanna scream, I wanna shout, I wanna let it all out! ” Eesti keeles ei ole lihtsalt piisavalt sõnu, et väljendada seda rõõmu, mis mind täna täidab. Tahaks kiljuda ja kõigile helistada, sest meie perekond kasvab taas! AGA kuidagi imelik oleks vist hakata kuulutama tulevasest beebist, kui seda pole isegi arst veel kinnitanud ja test, mille ma täna tegin… teine triip on nii-ii hele, et mu mees seda ei märganudki ning pidas mind hulluks. Aga see on seal. Triip on triip!

Tegelikult teadsin ma sisimas nagu juba varem. Lihtsalt miski minus ei suutnud seda uskuda. See on ju pöörane! Aga ALATI, kui ma rase olen, tekivad mul sellised valusööstud alakõhtu, kui köhatan, aevastan, järsku liigutan. Ja no seekord on jälle mõni selline olnud. Esimene oli kõige jõhkram. Võttis lausa silma märjaks. :D

Aga tegelikult olen ma hirmul. Need esimesed nädalad on minu jaoks alati väga rasked. Hirm, et rasedus katkeb või, et lapsega on midagi halvasti… see on tavaline, aga ma ei tea. Mul on sel korral eriline hirm, et lapsega pole kõik hästi, sest kui tõenäoline see ikka olla saab, et just mina olen see õnnelik, kes saab kolm-neli täiesti tervet last. Miks peaksin mina see õnneseen olema? Ma püüan neid mõtteid maha suruda, sest positiivsed mõtted pidavat ikka positiivset ligi tõmbama. Ja vastupidi. Aga olgem ausad, see ei ole ju kerge! Seega palun teid – saatke meie poole oma siirad ja head mõtted-palved.

08.05 2017

Ma ei suutnud kaks päevagi seda saladust hoida! Ja no miks peakski? See on üks imeline uudis ja ma tean, et te rõõmustate koos meiega. Tegelikult panin ma selle titeuudise pommi juba facebookis maha, aga MITTE KEEGI EI JAGANUD MATSU ÄRA! Postitasin oma puldi otsimise saagale lisa 

“Täitsa pael, meil on telekapult ikka veel kadunud. Kui see täna välja ei ilmu, sõidan homme linna ja ostan kolm lisapulti – igale lapsele oma!”

See on ju nii ilmselge! Lugege ikka mu postitusi teinekord tähelepanelikumalt! :D

Igatahes, tõotab tulla üks pöörane seiklus, sest iga 1,7a tagant laps saada… see ju on PÖÖRANE! Eriti veel mõeldes faktile, et nüüd peame ka neljanda kohe jutti  ära tegema. Ja siis on kõik – titevabrik suleb oma uksed! 

Oh issand. See on lihtsalt ebareaalne! Nii imelik on mõelda, et seal kõhunaha ja pekikihi all on jälle üks mannatera… Ja, et varsti on see mannatera siin – jookseb koos Annu ja Joeliga majas ringi, karjub sama segaselt nagu ta õde ja vend, ning on täpselt sama ideaalne, nagu  need kaks hullu mu kaisus. See on röögatu õnn! Ja issanda ristike, kui vinge saab neil kõigil koos kasvada olema! 

Comments

comments

50 thoughts on “Ühe kükitava mannatera võrra rikkam!

 1. Nii vahva!! Saadan suurimad õnnesoovid ja positiivsed mõtte teie poole teele, et mannateraga kõik hästi oleks! :)

 2. Suurimad õnnitlused :)
  Ma kusjuures jäin su fb postituse peale mõtlema, et mis kõigile kolmele ja siis tegin järelduse, et ilmselt mehele eraldi pulti vaja, need ka ju lõpuni lapsed…

  • Aitäh! Ma jõudsin ka järeldusele, et see oli liiga peen vihje ja ilmselt peetakse mu meest mu kolmandaks lapseks. Hea, et see siiski tõsi pole ja kolmas laps on ikka LAPS. :D

  • Kus ma ta siis hiljem enam ikka üksi kasvama jätan. Ja neli last on koguaeg mu unistus olnud.

 3. Palju õnne!
  Ma isegi ka korra kahtlustasin aga polnud sammuti kindel, et see just seda tähendab :D
  Millal muidu umbes tähtaeg olema peaks?

 4. Palju palju õnne! :)
  Muide, ma mõtlesin, et nõõgid nii samuti oma meest lapseks tembeldades nagu ma ?

  • Vaatame kui lahedaks see asi 9k pärast läheb, kui ma ulgudes hullumeelseid postitusi teen ja nööri küsin, et end kuskil nurgas vaikselt oksa tõmmata. :D Aga okei, jah, toredad ajad on ees. :D

  • Pole õrna aimugi. Ma pole kuskile jõudnudki veel, üleeile tegin testi ju alles. :D

 5. Ma leidsin su blogi umbes kaks nädalat tagasi. Hakkas esimesest postitusest alates meeldima. Leidsin nii palju sarnaseid olukordi ja mõtteid oma elust. Ja nüüd veel kolmanda lapse uudis! Väga äge! Hullud ütlen ma :D Tean, mul kodus äsja 6a, 4a ja 2a saanud. Laste vanuste vahe on 1a10k ja 2a2k. Ja ma helgetel hetkedel mõtlen neljandast, mida kindlasti tahame. Vanuse vahe tuleks küll juba üle 3a. Aga vast pole veel liiga suur, et viimane täitsa üksikuna tunneks ennast :) Ja noh äkki tulevad kaksikud :)
  Aga teile palju palju õnne ja rahulikku meelt! Jään jälgima! :)

 6. Palju õnne! Suhteliselt ette aimatav uudis pikaajalistele lugejatele ;) ja ma isegi ei jälgi su facebooki lehte :D

 7. (kadedusest roheline)
  Vahva uudis :) Palju õnne!
  (ootan nüüd oma korda, et teisegi saaks)

 8. Nii lahe! Ma ei kahtleks kordagi, et sina hakkama ei saaks! Sobid emaks ja tundudki selline suurpere ema olema, seega anna aga tuld! Neljas ka otsa! On muidugi raske, aga vot kui need lapsed juba mõistust omavad ja ise hakkama hakkavad saama, siis… idüll… mõtle, neli last askeldavad sul seal aias (loodetavasti mitte telefonid näpus”, möllavad, traalivad, tassivad emale lilli tuppa… Suurpered üldiselt nii kokkuhoidvad ja armsad…

  Palju õnne!!!

 9. Mul oli esialgu šokk, et kas sa tõesti oled selline massohhist :D
  Aga tegelt on need väga toredad uudised :) Sul on toredad lapsed ning ega siis kolmaski kehvem naaskel tule :)
  Ise ootan ka juba pikemat aega neid triipusid, mis väga tulla ei taha, aga noh, küll nad tulevad ;)

 10. Palju õnne! Nii lahe mu meelest, lastel on kindlasti väga tore koos kasvada ja muidugi pättusi teha. :P
  Oleks sa natuke varem oma triibud saanud, oleks koos detsembribeebide grupis olla saanud. :D

 11. Mul oli ka esimene mõte umbes selline, et oh sa hullar… Aga tegelikult nagu siin keegi ülalpool mainis, siis ka minu meelest oled sa täpselt selline suurpere ema tüüpi inimene, kes saab vabalt palju rohkemategi lastega hakkama kui kaks või kolm. Igal juhul palju palju õnne teie perele ja mannaterale tublit kosumist!

 12. Palju õnne! Pean ütlema, et väga vapper oled, et otsustasite kolmanda lapse saada. Meie siin lükkame muudkui edasi teise lapse saamist. Kuna laps hakkas alles nüüd, 4 aastaselt, omas voodis magama, siis jäi asi selle taha. Nüüd aga hirm, et mis siis saab, kui teine tita ka ei maga ja igasugu muud hirmud ka veel. Olime oma sõpruskonnas esimesed lapsevanemad, kuid nüüd mõned juba lähevad kolmandale ringile :) aga palju edu teile!

  • Omast kogemusest ütlen, et kõik laheneb niikuinii asjade käigus ja hirmud on mõttetud. :D

 13. Oii, kui tubli Sa oled! Muidugi suured õnnesoovid ka!
  Ma tahan ka väikse vanusevahega lapsi aga samas mu praegune kutt on Joelist 2 kuud vanem ja vaatan, et issand kui pisike ta on ikka, kus ma siis saan teha beebi, kui ta ise paras beebi mul. :D Samas on Sul Joel nii tubli ka, eks koos kasvades laps õpibki vanema õe pealt kiiremini. Mul kutt veel väga ei kõnni, toas kõnnib küll ühest toa otsast teise aga eelistab ikka nelivedu.:D
  Ma veel 2 kuud võtan hoogu ja siis pärast pulmi anname rohelise tule ka oma mannaterale. :)

  • Ma omalt poolt ütlen, et mida väiksem vanusevahe, seda lahedam. Jah, alguses on kindlasti raske, aga ikka vägaväga lahedad on nad koos. Ja selles beebist saab 9 kuuga täitsa suur laps juba. :)
   Mu tuttaval on 1a2k plika ja 3k kaksikud – ma olen niii kade! :D

 14. Ahoi ja palju õnne mannatera puhul!

  (Nägin täna uudist, sain korraks minisüdari ja pidin tulema kontrollima, et ega sinu auto ometi VW Passat polnud. Huh, ei olnud. Turvalist liiklemist!)

 15. Hoo, ma ka samast klubist. Ainult natuke kaugemale olen jõudnud. Hetkel mul neli last ja ükski pole veel kooliikka jõudnud. Noorim 8 kuune ja vanim saab kohe seitse. Loomulikult on sekka ka keerulisi aegu (loe: vähemaganud ema, kes ei suuda endaga pädevalt hakkama saada), aga ise ma olen seda kõike soovinud-plaaninud ja ei kahetse küll midagi. Tegelen päevast-päeva enda kasvatamisega.

  Vahel mõtlen, et küll ikka on hea, et mul see nelja lapse plaan juba varakult olemas oli, sest vastasel juhul üle ühe lapse võib-olla ei oleks saanud (esimene on meil selline väljakutse vanematele). Ilmselt võiks ju veel lapsi saada, aga kuna plaan oli siiski ainult neli, siis jääb teada saamata, mis vahvaid inimesi veel kõik oleks meie perre võinud tulla.

  • Ma mõtlen hirmuga, et kui järgmised kaks ei tulegi plika ja poiss, vaid ntk ühest soost, kas ma siis tahan viiendat ka või. See juba kõlab utoopilisena. :D

 16. Olen ka kuulnud juttu et mōistlikum on kohe mitu tükki ära teha et koos tore kasvada oleks…
  Ja nüüd ma tunnen end isegi suts kehvasti et mul vaid 1 laps ja varsti varsti läheb ta juba kooli… :/
  Kuhu kadus küll see beebiaeg??

  Sulle aga palju ōnne! Sa saad hakkama ja öelgu need “sul-pole-haridust-mis-elu-sul-on” tüüpi heiterid mida tahes. Mis sa selle haridusega peale hakkaksidki praegu kui sa koduperenaine oled??

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.