Üks ilus kirju kampsun!

Sain mina ükspäev kirja, et üks imeline inimhing oli Annemaiale kampsuni teinud ja tahab seda nüüd meile saata. Ütles veel, et talle meeldib käsitöö, aga enda varud ajavad juba nii üle, et varsti ei mahu ise enam tuppa ära. Seega tegi ühe armsa kampsiku hoopis minu Mõnglikesele. No mis mul saab kingituse vastu olla, eriti veel siis kui see on nii ilus?

Mind paneb imestama see, et keegi mõtles minu tütrele ja tegi talle midagi, sest MINA pean blogi. See on nii kreisi ja ma olen nii liigutatud! Suur-suur-suur aitäh sulle armas Mari Liis! Näed, see ei olegi talle nii suur kui ma arvasin, täitsa sobib!

Veelkord suur aitäh kingituse eest, oleme väga tänulikud. No vaadake vaid kui armas mu Annu selle kampsuniga välja näeb! :)

wpid-dsc_0272.jpg

wpid-dsc_0273.jpg

wpid-dsc_0265.jpg

Comments

comments

8 thoughts on “Üks ilus kirju kampsun!

  1. Tõesti kena.

    Aga kas sa ka nüüd oma headeri ära muudad? Annu pole enam ju kõhukeses, vaid juba sinu kätel :)

  2. Armas ning väga ilus! ™Ise tehtud, hästi tehtud™ Hea on näha, et leidub veel inimesi, kes oskavad kududa, õmmelda, heegeldada jne, jne.

  3. Tellimine ei ole väga hea mõte, sest see käib mul tujude kaupa. Näiteks viimati tuli tuju proovida üle pika pika ajal kampsunit teha, sest ma tahtsin veel harjutada kuidas see ilma õmblusteta käib. Suurte asjade tegemiseks olen ma liiga kannatamatu ja väikest kampsunit polnud kellegil nagu vaja. Annemaia sünd ja vastav tuju lihtsalt klõpsasid kokku nagu pusletükid.
    Ja ega ma nii meister ka ei ole, et ennast väga reklaamida julgeks. Näen et sellelgi olen õlgade pealt kahandamist liiga aeglaselt teinud.
    Ajaga on ka nii, et kool võtab oma osa ja kui ma kellegile juba lubanud olen et ma midagi teen, siis jäävad ilmselt kooliasjad tahaplaanile, sest kuidas ma siis ei tee, kui keegi ootab. Niimoodi omast ajast ja omal valikul mida ja mismoodi teha sobib mulle praegu rohkem. :p

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.