Umami netipood. Kookosõli rasedale on nagu ingli pai!

Olen juba ammuammu tahtnud endale kookosõli soetada ja nüüd lõpuks siis tellisin umami lehelt 2 potsikut extra virgin kookosõli.

Nii kui kodus kaane pealt keerasin lõi ninna see õige kookose lõhn. Lapsepõlv tuli kohe meelse, ema mul tegi kunagi kookosepätsikesi. Ja need lõhnasid niinii hästi, mmm kookos…

Eile peale dušši alt tulemist plätserdasin end kohe üleni sellega kokku, sest nahk on viimastel nädalatel niisutuse järgi karjunud nagu merehädaline.
Venitusarmidele pidi ta ka säru tegema ja vältima uute teket, mis on loomulikult ainult hea, sest suurem paisumine on minul alles ees.
Kuna purgis on ta ikkagi tahkes kujus siis pidin lusikaga seda sealt välja kraapima. Aga käte vahel sulas ta kohe mõnusaks vedelaks.
Imendumisega oli küll natuke probleeme, sest ma vist läksin liiga hulluks. Istusin mingi 15 minutit rätiku peal ja üritasin seda kiiremini imenduma saada.
Aga te ei kujuta ette ka kui mõnus mu nahk hommikul oli! Siidine nagu beebipepu. :D Kahjuks aga ei olnud mul seda lõhna enam hommikuks küljes…

Täna kavatsen seda kindlasti juuste peal ka katsetada.

Umami pood on tegelikult üldse väga lahe, tahaksin kindlasti proovida veel surnumere mudamaski, sheavõid vanilli aroomiga, punase savi maski, aleppo šampoon kuivadele juustele tundub ka huvitav.

Lisaks on nende lehel palju huvitavaid retsepte ja nad müüvad ka igast põnevaid ning looduslikke toiduained.

Kas kellelgi teist on kogemusi selle poega?

Comments

comments

6 thoughts on “Umami netipood. Kookosõli rasedale on nagu ingli pai!

  1. Minul on. Ilu tarbeks pole sealt kunagi midagi soetanud, küll aga söögikraami. Wasabi on kodus must be teema, kala- ja austrikaste samuti. Ning uus lemmik on punane karripasta. Tegin ka retseptijärgset sööki millele seal viidati, see oli aga liiga krehvtine. Iga teise toidu sisse noaotsatäis- no super. Kindlasti läheb kordamisele. Teeninduskiiruse üle ei nurise.

  2. Viimasel ajal olen kuulnud hästi palju kookosõlist, et määri ennast sellega ja kartuleid võib ka praadida. Kuna see pidi tervislik olema, siis olen mõelnud endalegi osta see proovimiseks, aga tungivat vajadust veel olnud ei ole.

    • Eee, minu teada on ikka kaks varianti. Et kas töödeldud nõnda, et lõhna poleks, või töötlemata ja lõhnaga(?)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.