VankriPai – ilusalong vankritele, ehk kuidas meie vana ja väsinud vanker kolm aastat nooremaks sai

Mäletate, ma rääkisin teile mingiaeg, et meie kallis Hartan on nii väsinud välimusega, kuigi hingelt on ta veel noor ja kõbus? Ühesõnaga, mulle soovitati Kärusõltlaste grupis sellist kohta nagu VankriPai – ilusalong vankritele. Selle lehe leiab facebookist. Kui sul aga facebooki kontot pole, võib meistriga ka otse rääkida, helistades 5012329

Kirjutasin oma murega neile ja nii muuseas pakkusin ka koostöö võimalust, sest noh, miks mitte. Minu õnneks olid nad nõus ja ma säästsin jälle kopsaka summa. :)

Ma täpselt ei teagi mis mu käruga tehti, aga valge naha osa kaarvarjul on jälle sama ilus, või isegi ilusam, kui kolm aastat tagasi, mil selle vankri Annu jaoks ostsin.

Okei, see näeb välja nagu ma oleksin seda ‘pärast’ pilti rämedalt heledamaks töödelnud vms, aga ausõna ma ei teinud seda. Kes ei usu pilte, tuleb ja vaatab ise mu vankrit päris elus! :D  

Ka raamilt värvis ta suuremad kahjustused üle. Ma raami ei taibanud enne pildistada, sest ma arvasin, et ta teeb vaid kaarvarju korda. Aga noh, kriime ja kraapse ikka jagus seal mõnuga.

Pakikorv sai ka värvi peale, ning näeb nüüd välja nagu uus! Päriselt, see ei olnud kolm aastat tagasi ka nii ilus. Minul oli see põhimõtteliselt halliks kulunud ja heledaid kriipse täis, mis kohe silma hakkasid. Värv pidavat vee- jms kindel olema, seega püsib tulemus ka kaua ilus.


Nad teevad seal tõesti imesi! Vaadake kasvõi seda alumist pilti (võetud nende fb lehelt). Enne oli käru lükkesang kulunud ja katki, aga pärast hoolitsust näeb see jälle uus ja särav välja. 

Põhjalik hinnakiri ja tööde kirjeldused on nähtavad SIIN, aga need avanevad vist ilusti vaid arvutis. Kel aga arvutit käepärast pole, võib piiluda neid alumisi pilte, sealt saab ka veidikene hindadest aimu.

Mina saatsin oma ratsu parandusse kulleriga, maksis see alla 8 euro. Kokku läkski see hoolitsus mulle maksma vaid edasi-tagasi kulleri tasu ja kirjutamise rõõmu. Mina olen igatahes vägaväga rahul ja tõesti soovitan teil ka seda asja uurida. Mu vankri enne-pärast pildidki ju räägivad enda eest! Seega kel on soov oma väsinud vaker jälle ilusaks putitada, saatke oma soovid ja vankri pildid neile postkas, ning saate aimu kas ja mis ja kui suure summa eest oleks võimalik teie vankri heaks ära teha. Ma arvan, et pigem kulutada see raha vankri parandamisele, kui osta uus vanker, mis maksab ilmselt üldse mitu korda rohkem. Vana parandamine on kindlasti keskkonnasõbralikum ka. ;)

Oeh, mu käru on nüüd nii ilus, et ei taha neid räpakolle sinna ligi lastagi. :D

Kas teie olete kunagi midagi sellisest võimalusest üldse kuulnud? Kas kasutaksite seda, kui vaja, või ostaksite pigem uue käru? Kas keegi on varem ka selle lehe teenuseid kasutanud? :)

Comments

comments

4 thoughts on “VankriPai – ilusalong vankritele, ehk kuidas meie vana ja väsinud vanker kolm aastat nooremaks sai

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.